نحوه ارسال برنامه نصب شده با تلگرام و واتساپ برای دیگران

ارسال برنامه نصب شده با تلگرام و واتساپ

چگونه با تلگرام و واتس اپ برنامه بفرستیم، ارسال برنامه نصب شده با تلگرام یا واتساپ (APK) و نحوه اشتراک گذاری ان چجوری است.

بهتر است بدانید که شما قادر خواهید بود هر فایل را تا سقف 2 گیگ در تلگرام و 100 مگ در واتساپ را برای دیگران بفرستید، اما ارسال برنامه نصب شده از طریق این پیامرسان‌ها کمی مشکل است چون فایل apk را در اختیار ندارید.

معمولا وقتی یک اپ را مستقیم در استورها نصب می‌کنید فایل نصبی آن در گوشی شما بجا نخواهند ماند، برای ارسال یک اپ در حالت عادی از برنامه شریت برای افراد نزدیک می‌توانید ارسال کنید، اما اگر بخوایین در تلگرام یا واتس اپ اون اپ را ارسال کنید نیاز دارید که اموزش زیر را ببینید.

اشتراک گذاری برنامه یا ارسال اپلیکیشن از طریق شبکه‌های اجتماعی راحت‌تر از آن است که فکرش و می‌کنید.

با آموزش که در ادامه براتون تدارک دیدم براحتی فایل apk و با یک روش مثل آب خوردن بدست آورده و برای دیگران از راه دور ارسال می‌کنید

آموزش ارسال برنامه نصب شده با تلگرام و واتساپ

یکی از بی دردسرترین و معروفترین برنامه های این حوزه برای بکاپگیری برنامه MyAppSharer‏ است که توانست نمره 4.1 را کسب کند. اپ MyAppSharer‏ را از گوگل پلی یا مایکت یا لینک کمکی دانلود کرده و سپس نصب کنید و بعد از اجرا شدن لیستی از همه برنامه های نصب شده بر روی گوشی به نمایش درمیاد، در اینجا شما اون برنامه ای که میخوایین برای دوستتون بفرستید را با زدن تیک کناریش انتخاب کنید.

ارسال برنامه نصب شده با تلگرام

وقتی یک یا چند برنامه را انتخاب کردید در پایین صفحه یک علامت Share اضافه میشود که یا لمس اون لیستی از برنامه ها باز میشود که شما باید پیامرسان موردنظر را انتخاب کنید. البته پیشنهاد من تلگرام هست چون نسبت به بقیه پیامرسانهایی که قابلیت ارسال فایل دارند خیلی خیلی بهتر هست.

چطور با تلگرام برنامه بفرستیم

حالا پس از اینکه تلگرام باز شد گفتگوی مورد نظر را انتخاب کنید و منتظر باشید تا فایل نصبی برای اون ارسال شود. برنامه های زیادی در این مورد وجود دارد ولی به نظر خودم این بهترین است. حتی اگر اشخاص نزدیک شما هم باشند می‌توانید با بلوتوث برای آنان هر نرم افزار یا بازی و ارسال کنید

خطای تجزیه در نصب برنامه و بازی

اما با توجه به نسخه های مختلف اندروید ممکنه این برنامه که برای دوست خود Share کردید روی گوشیش نصب نشود وبا خطای تجزیه در بسته مواجه شود که در این صورت بایداون برنامه را مستقیم از گوگل پلی نصب کند.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا