ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام | تماس مشاوره و راهنمایی

حتما شده که در اینستا مشکلی داشته باشید و بخواهید که با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید. در این بخش همه روش‌های ارتباط مانند طریقه ایمیل زدن، تماس، گزارش و مشاوره پاسخ به مشکلات Instagram را به شما آموزش می‌دهیم.

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام راه‌های مختلفی وجود دارد. که برای رفع مشکلات مانند هک شدن، غیرفعال شدن، بلاک شدن اکانت در اینستاگرام و … می‌توانید گزارش دهید. شما برای تماس باید دلایل منطقی داشته باشید و اگر بیخود و بی جهت به قصد مزاحمت و کنجکاوی اقدام به گزارش کنید هیچ فایده‌ای برای شما ندارد

ارتباط با پشتیبانی از طریق Help

وارد برنامه اینستا خود شده و به قسمت پروفایل خود بروید، منوی همبرگری بالای صفحه و بزنید.

پشتیبانی اینستاگرام

حالا از پایین صفحه Settings را انتخاب کنید

ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام

در اینجا Help یا کمک و انتخاب کنید.

باید گزینه Report a Problem یا گزارش یک مشکل را بزنید. اگر دوباره یک صفحه باز شد هم همین گزینه و بزنید. (اگر این مراحل تو اینستای شما وجود نداشت حتما اونو بروزرسانی کنید)

مشاوره اینستاگرام

در قسمت “What went wrong” باید مشکل خود را به زبان انگلیسی روان بنویسید و اگر میخوایید عکس هم برای مدرک همراه با گزارش ارسال کنید از طریق دکمه Gallery عکسها را انتخاب کنید. همچنین شما میتوانید با لمس Take Screenshot در لحظه از صفحه عکس بگیرید. پس از تکمیل گزارش روی Submit بزنید تا گزارشتون ارسال شود.

پاسخ به مشکلات اینستا

سعی کنید انگلیسی روان گزارش خود را ثبت کنید چون که اگر مفهوم و خوب نرسونید اصلا گزارش شما بررسی نخواهد شد. ممکن است مدتی طول بکشد که به درخواست شما رسیدگی شود و شما حداقب دو روز منتظر بمانید و از ارسال پشت سرهم خودداری کنید.

تماس با پشتیبانی اینستاگرام از طریق سایت

اول به آدرس زیر بروید (این صفحه به زبان فارسی است و کار شما خیلی راحته)

https://help.instagram.com/

از قسمت راست صفحه به “مرکز حریم خصوصی و ایمنی” بروید

ایمیل زدن به پشتیبانی اینستاگرام

مجدد از سمت راست بخش “گزارش یک مورد” را انتخاب کنید

گزارش به اینستا

لیست موارد قابل گزارش در اینجا قرار دارد. مشکلتون مربوط به هر بخشی هست به همونجا بروید و خیلی دقیق دستورات و رهنمودها را مطالعه نمایید.

گزارش اکانت هک شده

متن گزارش مشکل اینستاگرام

اگر نمیتوانید به زبان انگلیسی روان مشکل خود را بنویسید در قسمت نظرات مشکل خود را بصورت کامل درج کنید و منتظر بمانید تا متن انگلیسی اونو قرار بدهیم. بهتر است ایمیل خود را هنگام ثبت نظر قرار دهید تا پس از اینکه متن شما آماده شد مطلع شوید

ارتباط با کارشناسان از طریق ایمیل

اگر مشکلی خیلی مهم دارید می‌توانید به [email protected] ایمیل بزنید و مشکل خود را مطرح کنید. در اینجا هم حتما به زبان انگلیسی باید ایمیل بزنید و به زبان فارسی پیامی ارسال نکنید.

توجه داشته باشید که پشتیبانی اینستاگرام که بتوان با آن به زبان فارسی تماس گرفت وجود ندارد و در کشور ایران چنین امکانی وجود ندارد. تنها مواردی که در این بخش اعلام کردیم جوابگوی شما خواهد بود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
2 نظر
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
مریم

سلام.
برای اکانتی که هک شده ، چه متنی باید بنویسیم؟
من تمام مراحل بازگردانی رو بلدم اما بلد نیستم متن گزارش رو بنویسم