پشتیبانی تلگرام ایران | شماره تماس 📞 + 6 ایمیل رسمی

پشتیبانی تلگرام در ایران

پشتیبانی تلگرام کجاست؟ برای اینکه بتوانید با مرکز پشتیبانی گفتگو کنید و مشکلات خود را بیان کنید راه‌های مختلف و آسانی در اختیار دارید. که ما بصورت کامل همه راه‌هارو براتون گذاشتیم که رایگان و بدون هزینه هر کاربر این پیامرسان می‌تواند از طریق ایمیل رسمی و پشتیبانی آنلاین درخواست کمک خود را ارسال کند.

چگونه با پشتیبانی تلگرام تماس بگیریم؟

برای تماس با گروه پشتیبانی نیاز به شماره تلفن ندارید، یا قرار نیست که زبان انگلیسی فول باشید، نه هیچی نیاز ندارید و فقط کافیه راههای زیر و یک نگاه کنید. فرقی در نوع نسخه‌ای که استفاده می‌کنید ندارد، موبوگرام، ایکس ، طلایی ، اصلی و… نداره و کارکرد همه یکسان میباشد. ارسال پیام به پشتیبانی تلگرام رایگان میباشد و هزینه ای برای شما ندارد.

تماس با پشتیبانی به 4 صورت است که به ترتیب بهتون آموزش خواهیم داد. پس بصورت سریع نگاهی به 4 روش کنید و هرکدوم و راحت تر بودید و می‌دانید که بهتون کمک خواهد کرد را انجام بدید.

  1. ایمیل‌های رسمی تلگرام برای موضوعات مختلف
  2. پشتیبانی تلگرام از طریق داوطلبان
  3. ارتباط از طریق سایت رسمی
  4. پشتیبان ویژه سایت سوشال نت ✳️

1- ارسال ایمیل به تلگرام برای موضوعات مختلف

تلگرام دارای چندین ادرس ایمیل هست که هرکدام برای بخش‌های خاص خودش هست. شما باید دقت کنید که برای چی می‌خواهید به این شرکت ایمیل بزنید؟! هرکدام از ایمیل‌های زیر را برای همون گزارش استفاده کنید و از درخواست غیرمرتبط خودداری کنید.

اونایی که اکانت، کانال یا گروهشون بن (مسدود) و فیلتر شده، باید به ادرس زیر ایمیل بزنید.

recover@telegram.org

اگر شکایتی از کانال، گروه، استیکر و … دارید می‌توانید از طریق ایمیل زیر گزارش ارسال کنید و تلگرام آن را بررسی می‌کند و در صورت صلاحدید، مطالب مورد نظر را حذف می‌کند.

abuse@telegram.org

اگر شکایتی بابت محتوای کپی رایت دارید از این ایمیل استفاده کنید

dmca@telegram.org

اگر محتوای سواستفاده از کودکان دیدی به این ایمیل گزارش کنید

stopCA@telegram.org

اگر پیشنهادی دارید یا باگ و خطایی مشاهده کردید به صفحه زیر بروید. البته باید کاملا به انگلیسی مسلط باشید.

bugs.telegram.org

اگر مشکلی در این پیامرسان و امنیتش مشاهده کردید میتوانید از طریق ایمیل زیر اطلاع رسانی کنید و پاداش دریافت کنید. همچنین اگر کسی ادعا کند بتونه این پیامرسان و هک کنه و ثابتش کند پاداش 300 هزار دلاری دریافت میکند

security@telegram.org

اگه مسئله ای که دارید هیچ کدوم از موارد بالا نبود به ادرس زیر ایمیل بزنید

support@telegram.org

2- تماس با پشتیبانی تلگرام از طریق Volunteer Support

برای تماس با داوطلبان مرکز تلگرام به Settings رفته و سپس انتهای صفحه رفته و Ask a Question (پرسیدن سوال) را بزنید. در واقع این افراد مدیر یا کارشناس نیستند و فقط برای پاسخگویی آنلاین هست.

در اینجا شما باید ASK A VOLUNTEER (پرسش از یک داوطلب) را بزنید تا مستقیم با اپراتور چت کنید.

استارت را بزنید تا گفتگو آغاز شود. اگر نشد اینجا کلیک کنید

سوال یا درخواست خود را بهتره به زبان انگلیسی روان بنویسید و ارسال کنید. منتظر پاسخ باشید چون ممکن است چند ساعت تا چند روز زمان ببرد که اپراتور به درخواست شما رسیدگی کند. بهتره از زبان محلی و فارسی برای ثبت مشکل خود استفاده نکنید، چون به علت شلوغ بودن و پیام‌های زیاد ممکنه اصلا به مشکل شما رسیدگی نکنند.

پشتیبانی تلگرام

3- ارتباط با پشتیبانی از طریق سایت رسمی

برای اینکار وارد لینک زیر شوید و سپس فرم را پر کرده، در قسمت اول “Please describe your problem” مشکل خود را به زبان انگلیسی روان بنویسید. در بخش “Your email” ایمیل معتبر خود را درج کنید. در بخش “Your phone number” هم شماره تلگرام خود را با 98+ درج کنید و Submit را بزنید

Support

برای ترجمه از مترجم آنلاین گوگل استفاده کنید ولی بهتر است به کسانی بسپارید که به انگلیسی روان ترجمه میکنند. معمولا به دلیل درخواست های زیاد شاید دیر پاسخی دریافت کنید و شاید هم از طرف تلگرام پاسخی دریافت نکنید.

4- ارتباط با پشتیبان ویژه سایت سوشال نت

اگر از طریق راه‌های بالا نتیجه نگرفتید و یا با زبان خارجی ارتباط برای شما سخت هست پیشنهاد میکنم از طریق پشتیبان سایت سوشال نت با ما ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را مطرح کنید تا به آن بصورت ویژه رسیدگی کنیم. برای وصل شدن به پشتیبان سایت، از طریق دکمه تماس با ما در تلگرام یا واتساپ گفتگو کنید.

اینکه بخواهید با پشتیبانی‌ویژه تماس بگیرید یا نه به عهده شماست و هیچ اجباری برای پرداخت هزینه نیست. اما اگر اکانت براتون مهمه و می‌خواهید نتیجه بهتر بگیرید یا اینکه از پرداخت هزینه‌های زیاد در امان باشید، ما درخدمتیم.

نکات مهم در رابطه با گزارش دادن

  • در نوشتن پیام به ایمیل های بالا دقت کنید که به انگلیسی روان متن شکایت خود را ارسال کنید و هرچی مدرک دارید هم ضمینه کنید.
  • توجه داشته باشید برای شکایت در مورد مسائلی که در کشور ما جرم هست ممکن است به نتیجه نرسید. مثلا کانال مشروبات الکلی در کشور ما جرم هست ولی برخلاف قوانین ممنوعه تلگرام نیست.
  • فقط و فقط ایمیل و روش های بالا متعلق به تلگرام است.
  • در ارسال درخواست اگر از شما شماره خواست باید شماره خود را با کد کشور مثلا 98+ باید بفرستید.
  • فقط یکبار گزارش را ارسال کنید. از ارسال پشت هم خودداری کنید

سوالات متداول در مورد پشتیبانی تلگرام

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
1.2K دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا