خانه » تلگرام » چرا کد تلگرام نمیاد | دریافت کد فعالسازی از طریق 5 روش تضمینی

چرا کد تلگرام نمیاد | دریافت کد فعالسازی از طریق 5 روش تضمینی

چرا کد تلگرام نمیاد

دلیل کد ندادن تلگرام چیه و چرا برای ورود پیامک فعالسازی که حاوی کد 5 رقمی هست به سیم کارت ما ارسال نمیشه، نگران نباشید در این بخش به بررسی علت و رفع این مشکل پرداختیم. فقط کافیست تا آخر آموزش با ما همراه باشید تا کدو بدست بیارید

همانطور که می‌دانید تلگرام چه در اندروید و چه در آیفون برای فعالسازی معمولا نیاز به یک کد 6 یا 5 رقمی دارد که به سیم کارت یا دستگاه دیگر شما ارسال می‌شود و با اون کد شما می‌توانید ثبت نام یا مجدد وارد این پیامرسان شوید. البته در صورتی که از قبل ایمیل داده باشید امکان ارسال کد تایید ایمیل هست و از طریق اینترنت، گوشی دیگر و تماس هم شما قادر به دریافت آن خواهید بود.

آیا کد ورود به تلگرام توسط اپراتورها مسدود شده؟

طبق شایعاتی که بعد فیلترینگ شده است که اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل اس ام اس کد تایید تلگرام را مسدود کردند اما در حال حاضر اصلا مشکلی بابت دریافت پیامک وجود ندارد و نیامدن پیامک کد بخاطر مسدود شدن نیست!

1-دریافت کد تلگرام از طریق وریفای خودکار
2- گرفتن کد از طریق تماس تلفنی
3- استفاده از تلگرام ایکس
4- از فضای دوم استفاده کنید (مخصوصا شیائومی و هواوی)
5- گرفتن کد تلگرام از طریق پشتیبان ما

چرا پیامک کد تلگرام نمیاد؟

ارسال نشدن کد فعال سازی شش دلیل اصلی دارد که در ادامه گفته شده است، البته شاید مشکل شما جای دیگری هست ولی حتما باید اول این موارد و بخونید و من خودم احتمال میدم 99 درصد مشکل شما با این آموزش حل خواهد شد. شما باید یکی از شش موارد و داشته باشید که در دریافت کد مشکل ایجاد میشه و مثلا میگه کد را به دستگاه دیگرتان فرستادیم.

دلیل اول – ترابرد کرد سیم کارت

ترابردپذیری شماره تلفن همراه فرایندی است که کاربران سیم کارتهای کشور می‌تواند با حفظ شماره تلفن همراه خود از یک اپرتور تلفن همراه به خدمات دهنده دیگر تلفن همراه انتقال دهند.

رایج ترین دلیل کد ندادن تلگرام ترابرد هست. خب اونایی که اینکارو کردند در صدر کسانی بودند که کد تایید براشون ارسال نمیشه و علت اون هم مشخص نیست. اگر ترابرد کردید با اپراتور خود تماس بگیرید یا اگر اطلاعات مهمی در اکانت خود دارید ترابرد را لغو کنید.

دلیل دوم – گوشی های چینی مانند هواوی و شیائومی

طبق گزارشات و مشاهده کسانی که این مشکل و داشتند اکثر دارندگان گوشی های شیائومی و هواوی در دریافت کد تلگرام مشکل دارند که خب اصلا نمیدونم علتش چیه ولی در انتهای مطلب بهشون میگم چجوری کد و بگیرن، نگران نباشید.

دلیل سوم – دیلیت اکانت بیش از حد!

بارها گفتیم عمل حذف کردن اکانت تلگرام بیش از حد میتواند در آینده مشکلاتی برای شما بوجود آورد. کد ندادن و محرومیت طولانی از عواقب اینکار است. اگر اینکارو انجام دادید راه حلی برای مشکل وجود ندارد، یا صبر کنید چند مدت یا بیخیال این سیم کارت بشید.

دلیل چهارم – استفاده از نسخه‌های غیررسمی

طبق پیامی که اخیراً برای توسعه دهندگان اپلیکیشن‌های غیررسمی ارسال شده است، تلگرام از درخواست های پیامک از برنامه های شخص ثالث را متوقف کرده است، به این معنی که کاربران می توانند تأیید پیامک را فقط از برنامه های رسمی این پیامرسان درخواست کنند. پس اگه نسخه غیررسمی داری باید بیخیالش بشی!

در صورتی که نسخه غیررسمی داشته باشید پیام بالا “تنظیمات داده تلفن همراه خود را بررسی کنید” مواجه خواهید شد.

دلیل پنجم – تلاش مکرر در چند دقیقه!

اگر به هر دلیلی مانند کندی اینترنت و عدم رعایت نکات بالا سعی زیاد برای دریافت شماره کرده باشید، موقتا محدود میشوید اما جای نگرانی نیست، چون پس از 24 ساعت این مسدودی رفع می‌شود.

دلیل ششم – مشکل از طرف اپراتور یا خود تلگرام

شاید هیچکدوم از موارد بالا نباشه و صرفا مشکل از سمت خود اپراتور یا سیاست‌های تلگرام باشد. اگر مطمئن هستید همه چیز درسته و پیامک دریافت نمی‌کنید، اصلا نگران نباشید و با انجام روش‌های زیر بهتون خواهم گفت چجوری به حساب خود مجدد وارد شوید.

کد 5 رقمی تلگرام

گرفتن کد پنج رقمی تلگرام از 5 روش!

عجله را کنار بزارید و اول اتصال خود به اینترنت را چک کنید، پروکسی یا وی بی ان خوب استفاده کنید که قطع و وصل نشه تا مشکلی بابت اتصال پایدار نداشته باشید، مشکل اتصال خودش عاملی هست که شما نتوانید کد و دریافت کنید.

پس از اینکه از اتصال پایدار مطمئن شدید، شما صد در صد با یکی از 5 روش زیر موفق به دریافت کد تایید خواهید بود.

شما باید از ورژن اصلی برای کد گرفتن استفاده کنید. پس از نصب تلگرام اصلی بررسی کنید که دسترسی‌های لازم به برنامه را داده باشید. به تنظیمات گوشی بروید و از لیست برنامه‌ها تلگرام و انتخاب کنید. حالا یه بخشی مثل Permissions (دسترسی‌ها) باید باشه که در اون باید همه رو روشن کنید. (مهمه)، همچنین سیم کارت درون همون گوشی باشد که می‌خواهید روش تلگرام نصب کنید.

چرا پیامک کد نمیاد

خب وقتی از دسترسی‌ها و سیم کارت مطمئن شدید حالا تلگرام و باز کنید و شمارتون و بزنید: (با دو حالت مواجه خواهید شد که ابتدا هردو حالت و بخونید)

1- دریافت کد تلگرام از طریق وریفای خودکار

در بروزرسانی اخیر تلگرام قابلیتی اضافه کرده است که هنگام ورود به اکانت تلگرام، اکنون بجای دریافت کد از طریق پیامک، می‌توانید کد ورود را با استفاده از وریفای خودکار انجام دهد.

اگه صفحه زیر (We’re calling your phone) براتون اومد یعنی شما نیاز نیست اصلا کاری کنید، باهاتون تماس میگیره و هرگز نباید جواب بدید. بعد 8 الی 15 ثانیه خود به خود وارد حساب شما خواهد شد. چون این صفحه میگه جواب ندید تا خودش بصورت اتوماتیک وریفای کند.

گرفتن کد تلگرام از اینترنت

2- گرفتن کد تلگرام از طریق تماس تلفنی

اگه با صفحه زیر مواجه شدید باید کد بیاد. اگه کد نیومد اون پایین بهتون میگه بعد 3 دقیقه شما می‌توانید درخواست تماس کنید. بعضی موقع هم نیازی به سه دقیقه نیست و درجا باهاتون تماس میگیره که اینبار حتما باید جواب بدید! اگرم گفت کد را به دستگاه دیگر فرستادیم کافیه دکمه “ارسال کد بصورت پیامک” را بزنید تا براتون بفرسته، اگه دیدید نفرستاد صبر کنید و از صفحه خارج نشید چون به احتمال 99 درصد باهاتون تماس میگیره.

دریافت کد تلگرام از طریق تماس

پس از جواب دادن درجا بزارید روی بلندگو تا کد و واضح بشنوید. کد ممکن است به زبان انگلیسی خوانده شود. کد دوبار خوانده میشود پس اگر بار اول را از دست دادید صبر کنید تا مجدد برای شما قرائت شود. اگه کد خونده نشده اون پنج رقم اخر شماره تلفن تماس گیرنده کد شماست.

رمز ورود تلگرام

این آموزش کاملا تست شده روی ایرانسل و همراه اول هست و تصاویر هم خودم براتون اسکرین گرفتم، پس هیچ مشکلی ندارد و اون دسته از افرادی که قادر به انجام نیستند صد در صد یا تلگرام اصلی نیست یا اینکه وی‌بی‌ان خوب ندارند و بخاطر قطع و وصلی با مشکل مواجه می‌شوند

همچنین اگه با خطای Too many attempts (بیش از اندازه تلاش کردید) مواجه شدید باید حتما 24 ساعت صبر کنید و برگردید مجدد آموزش بالارو انجام بدید بهتون قول میدم صد در صد موفق خواهید شد.

3- استفاده از تلگرام ایکس برای دریافت پیامک

ابتدا تلگرام ایکس و دانلود کنید و بعد نصب واردش بشید و مثل نسخه های قبلی شماره خودتون و با کد کشور وارد کنید. اگه پیام نیومد، احتمالا میگه ما در حال تماس با شما هستیم و همزمان یک شماره به گوشیتون زنگ میزنه

چرا تلگرام من کد نمیده

اگه جواب دادید و خود به خود قطع شد، پنج یا شش رقم اخر شماره ای که باهاتون تماس گرفت همون کد ورود شماست. مثلا عکس بالا 5 رقم اخر شماره ای که با رنگ ابی مشخص کردم همون کد ورود من بود.

وقتی تونستید وارد بشید حالا برنامه تلگرام دیگر خود را باز کنید و شماره و وارد کنید و کد میاد به این تلگرام ایکس و دیگه به پیامک نیاز ندارید و براحتی لاگین خواهید شد.

4- از فضای دوم استفاده کنید (مخصوصا شیائومی و هواوی)

با تست‌هایی که روی گوشی‌های مختلف انجام داده‌ام متوجه شدم که سامسونگ همیشه کد داده و مشکلی نداره فعلا، اما عجیب اینه که شیائومی و هواوی خیلی وقتا کد نمیدن! علتش و من نمی‌دونم ولی اگه شما هم یکی از این دو گوشی و دارید با یک ترفند میتونید از فضای دوم استفاده کرده و اونجا تلگرام نصب کنید تا کد و دریافت کنید.

فعال سازی فضای دوم گوشی شیائومی

یا میتوانید از شبیه ساز parallel استفاده کنید. این اپ علاوه بر تهیه نسخه کپی و شبیه سازی شده از نرم افزارهای مختلف باعث میشه بتوانید کد تلگرام و دریافت کنید.

دانلود شبیه ساز Parallel

شما چه از طریق فضای دوم شیائومی یا برنامه شبیه ساز که تلگرام و نصب کردید توش و کد و دریافت کردید و لاگین شدید، حالا بیایید تو خود گوشی شمارتون و بزنید و کد اینبار میره به همون تلگرامتون تو شبیه ساز و براحتی وارد میشید. حتی میتونه اون شبیه ساز به عنوان بکاپ هم باشه که بعدا یوقتی تل شما پاک شد از اونجا مجدد کد 5 رقمی بگیرید

5- دریافت کد فعالسازی از طریق پشتیبان ما

دوستان با این 4 روش براحتی می‌توانید وارد حساب خود شوید. حالا اگر هرکاری کردید و نشد و بنا به دلایلی موفق نشدید ما اینکارو برای شما با هزینه انجام خواهیم داد. شما باید اعتماد داشته باشید به ما چون نیازه ما اول وارد حساب شده و بعد شما براحتی لاگین می‌شوید و ما خارج خواهیم شد.

ارتباط با پشتیبان ویژه برای دریافت کد

اگر هم اعتماد ندارید که توصیه میکنم با خواندن نظرات دوستان دیگر شاید مشکل شما حل شود. همچنین اگر راه دیگری بلد هستید با ما در قسمت نظرات در میان بزارید.

سخن نهایی

توجه : اگر حساب تلگرام خود را فقط بر روی یک موبایل دارید، حتما بر روی کامپیوتر یا گوشی دیگه هم لاگین شوید تا در صورت بروز مشکلات مختلف، امکان فعال سازی مجدد به حساب تلگرام برای شما فراهم باشد.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
639 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا