خرید بازدید پست های کانال تلگرام | خرید ویو فیک {بهترین قیمت}

خانه » خرید بازدید پست های کانال تلگرام | خرید ویو فیک {بهترین قیمت}
خرید بازدید

با پنل خرید بازدید پست های کانال تلگرام قادر هستید برای محتوای کانال یا یک پس خاص ویو تهیه کنید. شما برای مثلا 50 یا 100 پست آخر کانال خود یا یک چالش و مسابقه سین میخرید و ما در سریعترین زمان سفارش شما را انجام میدهیم. کلمه View و Seen منظور همان مشاهده یا بازدید هست و فرقی میان آن ها وجود ندارد.

لازم به گفتن نیست که تلگرام یکی از محبوب‌ترین پیام رسان‌های دنیا هست که در آسیا طرفداران زیادی دارد. وجود گفتگوهای مختلف به شما امکان می‌دهد که افکار و ایده‌های خود را بیشتر به اشتراک بگذارید و تعامل خود را افزایش دهید. مثلا در کانال‌ها می‌توانید به راحتی پست‌های خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

حالا چیکار می‌توانید انجام دهید که پست‌های خود را جذاب‌تر و محبوب‌تر نشان دهید؟ به لطف پنل خرید بازدید، به راحتی می‌توانید ویو پست خود را افزایش دهید. تعداد بازدید پست‌های تلگرام به نوعی اعتبار کانال شما را افزایش خوهد داد و علاوه بر این، محتوایی که به اشتراک می‌گذارید محبوب‌تر و معتبرتر به نظر می‌رسد.

💰 قیمت بازدید تلگرامقیمت بستگی به تعداد درخواستی
👁 حداقل و حداکثر تعداد درخواستحداقل 500 و حداکثر 100.000
🕚 مدت زمان انجام سفارشبین 15 دقیقه تا 6 ساعت
👀 نوع بازدیدکنندگانفیک با کیفیت بالا
☎️ نحوه پشتیبانیاز طریق تلگرام، واتساپ و تماس تلفنی
خرید بازدید تلگرام

فرم خرید بازدید پست های کانال

برای سفارش کافیست این فرم را پر کرده و پرداخت را انجام دهید. اگر اعتماد ندارید یا می‌خواهید به روشی غیر از پرداخت آنلاین سین بخرید بهتره به آیدی Socialnet_admin@ پیام دهید تا با پشتیبانی ما گفتگو کنید.

خرید سین تلگرام

خرید سین برای پست های کانال چه فایده ای داره؟

اگر می‌خواهید یک کانال محبوب با تعداد زیادی از اعضا داشته باشید، به این موضوع توجه کنید که مطمئنا هر رسانه‌ای که به مخاطبانش احترام بگذارد آنان را جذب می‌کند. کانال‌های تلگرام یکسان هستند شما همیشه باید بدانید که کانال شما باید به گونه‌ای باشد که مخاطبان آن را بپسندند.

اگر یک کانال خنده‌دار یا مذهبی یا تجاری داشته باشید و برخی از مطالب را که مربوط به موضوع کانال شما نیستند استفاده کنید، مخاطبان خود را از دست خواهید داد. کیفیت کانال‌ها را در سطح بالا حفظ کنید و مطمئن شوید مخاطبان شما آن را دوست دارند.

در صورتی که برای کانال خود نیاز به سین دارید و می‌خواهید چندین پست شما ویو داشته باشد از پلن‌های View گروهی استفاده کنید. این ویوها به صورت یکجا روی تعداد 10 تا 60 پست اخر چنل شما اعمال می‌شود.

آموزش دریافت لینک پست

همانند تصویر زیر میتوانید لینک پست را از طریق فلش کنار پستها دریافت کنید. این لینک فقط در چنل و گروه عمومی کار میکنه و در گفتگوهای خصوصی باید لینک خود چنل هم در اختیار داشته باشیم. با این حال اگه مشکلی در این رابطه دارید می‌توانید با پشتیبان ما هم گفتگ کنید تا بهتر متوجه شوید.

بدست آوردن لینک پست تلگرام

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا