پشتیبانی واتساپ ایران | شماره تماس 📞 + ایمیل رسمی

تماس با واتساپ

پشتیبانی واتساپ کجاست؟ آیا در ایران مسئولی برای پاسخگویی دارد؟ اگر عضو پیامرسان واتساپ هستید و در استفاده از آن دچار مشکلاتی شدید یا امنیت شما به خطر افتاده است از طریق پشتیبانی واتساپ به شرکت متا گزارش دهید. تو واتساپ 4 راه برای ارتباط وجود دارد که همه رو برای شما قرار دادیم. (کامل و همراه با آموزش)

شماره تلفن پشتیبانی واتساپ مربوط به کشور آمریکا است و شما حتی اگرم قادر به تماس باشید باید به زبان انگلیسی صحبت کنید که خب اینکار برای اکثر مردم کشور ما مقدور نیست. پس به سراغ آموزش 4 روش دیگه می‌رویم.

1- پشتیبانی واتساپ از طریق سایت رسمی

اگر هر مشکلی دارید و قادر نیستید وارد حساب شوید، به بخش “تماس با واتساپ” بروید. در این بخش که برای فارسی زبانان هم هست ازتون میخواد که مشکل خودتون و بگید.

  1. بخش اول کد و 98+ بزارید و در بخش دوم شماره خودتون و بدون صفر اول بنویسید
  2. تو کادر بعدی یک نشانی ایمیل معتبر درج کنید. در کادر “تایید نشانی ایمیل” همون نشانی ایمیل قبلی و تکرار کنید
  3. دستگاهی که روش واتساپ نصب بوده و انتخاب کنید
  4. تو کادر بزرگ هم پیام یا مشکل خود را درج کنید
ایمیل واتساپ

پس از انجام کارهای بالا روی “مرحله بعد” کلیک کنید و اگه بازم تاییدیه اومده بزنید روش تا ارسال شود.

حالا چند مدت منتظر بمانید. اصلا نباید اسپم کنید و چند بار پشت سرهم درخواست کنید، فقط یکبار اینکارو انجام دهید تا اسپم شناخته نشوید.

2- ارتباط با واتساپ از طریق ایمیل رسمی

علاوه بر روش بالا امکان این هم هست که به نشانی‌های زیر ایمیل بزنید. این ایمیل‌های رسمی پشتیبانی واتساپ هست که به عنوان راهکار بعدی خواهد بود. اگر از طریق سایت بالا جواب نگرفتید، متن خود را کامل نوشته و شماره تلفن و مدل گوشی یا تبلتی که استفاده می‌کنید هم درج کنید.

ایمیل واتساپ برای کاربران عادی:
[email protected]

ایمیل واتساپ برای کاربران بیزنس: 
[email protected]

مثلا یک نمونه از متن‌های انگلیسی برای رفع مسدودی واتساپ براتون آماده کردم

Unfortunately, my WhatsApp account has been banned and I cannot have access to it. I hugely depend on itfor my business and I request you to check the issue and if possible, unban my account, please
شمارتون و با کد 98+ بنویسید : my phone number

البته این یک متن ساده هست و شما بهتر است تخصصی توضیح بدید که چیکار کردید و چه مشکلی دارید. همچنین در ارسال ایمیل هم دقت کنید فقط یکبار اینکارو انجام دهید و از اسپم کردن و ارسال چند باره جدا خودداری کنید.

3- ارتباط با پشتیبانی واتساپ با گفتگوی آنلاین

اگه مشکل زیاد جدی نبود و شما به اکانت خود دسترسی دارید، از گفتگوی آنلاین درون برنامه ای استفاده کنید. برای اینکار ابتدا وارد واتساپ خود شوید. و از طریق سه نقطه بالا به Settings بروید و پایین صفحه وارد بخش Help شوید.

ارتباط با پشتیبانی واتساپ

حالا باید Contact us رو انتخاب کنید

تماس تلفنی با واتس اپ

در بخش Contact us ازتون میخواد که مشکل خود را بصورت خلاصه درج کنید. پس تو بخش tell us how we can help به زبان انگلیسی روان مشکل خود را درج کنید. بهتره تیک گزینه زیرش هم زده باشه و سپس روی Next کلیک کنید.

پشتیبانی واتساپ

خب احتمالا با صفحه زیر مواجه شوید که میگه شاید مشکلت یکی از موارد زیر باشه، در هر صورت باید پایین صفحه روی send my questions to whatsapp support بزنید.

حل مشکلات واتس اپ

خب پس از چند ثانیه صفحه گفتگو با اکانت رسمی واتساپ برای شما ایجاد خواهد شد که در اینجا با یکی از پشتیبانی‌های واتساپ چت کنید. مشکلات خود را به زبان انگلیسی روان باید بنویسید.

شماره پشتیبانی واتساپ در ایران

علت تاکید ما به گفتگو با زبان انگلیسی این است که اونا اصلا فارسی بلد نیستند و اگر به فارسی بنویسید احتمال پاسخگویی خیلی کم است. در صورتی که مسلط به زبان انگلیسی نیستید از دوستان و آشناهایی که وارد هستند کمک بگیرید.

4- ارسال نامه فیزیکی به دفتر مرکزی در کالیفرنیا

در آخرین درخواست اگر مشکل شما خیلی حاد هست با ارسال نامه فیزیکی به این شرکت مشکلات خود را مطرح کنید. فقط کافیست نامه خود را به زبان انگلیسی روان به آدرس زیر ارسال کنید. بهتر است نامه بصورت چاپی باشد تا مشکلی در خوانایی نداشته باشد.

WhatsApp LLC, 1601 Willow Road, Menlo Park, California 94025

ارسال نامه به واتساپ

در نامه ارسال شده تمام موارد مانند نوع گوشی، شماره تلفن و … را درج کنید و متن کوتاه و اشاره مستقیم به مساله داشته باشد. از نوشتن موارد حاشیه‌ای پرهیز کنید.

البته این مورد برای مسائل عادی کمی زیادروی هست ولی خب در صورتی که صلاح دیده‌اید این اقدام را عملی کنید، به آدرس پست بین المللی مراجعه کنید تا با نحوه ارسال نامه به خارج از کشور و هزینه‌های آن آشنا شوید.

5- پشتیبانی ویژه چیست؟

ارتباط گرفتن با شرکت متا و پیامرسان واتس اپ همینایی بود که بهشون اشاره کردم. ولی ما هم می‌توانیم به مشکل شما رسیدگی کنیم.

ارتباط با بخش حل مشکلات ویژه

سایت ما برای کمک به کسانی که مشکل دارند یک بخش ویژه درنظر گرفته است برای کسانی که مشکلات واتساپ جدی دارند. اگر مشکلی دارید که نمی‌توانید تنهایی حلش کنید و نیاز به بررسی بیشتر هست، می‌توانید از پشتیبانی ویژه ما کمک بگیرید.

آیا واتساپ در ایران پشتیبانی رسمی دارد؟

خیر، شرکت متا که مالک واتساپ است در ایران نمایندگی ندارد. این شرکت آمریکایی هست و با وضعیت تحریم کشور ما محال است دفتری در کشور ما افتتاح کند. خیلی دقت کنید و از کسانی که ادعا دارند پشتیبانی واتساپ هستند دوری کنید، این افراد ممکن است قصد خرابکاری و هک شمارو داشته باشند.

برای راهنمایی در بخش نظرات سایت ما مشکل خود را درج کنید تا شما را راهنمایی کنیم.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
73 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
X
پیمایش به بالا