خرید ممبر فیک تلگرام بدون ریزش + 500 ممبر هدیه و رایگان

خانه » خرید ممبر فیک تلگرام بدون ریزش + 500 ممبر هدیه و رایگان
خرید ممبر فیک تلگرام بدون ریزش

خرید ممبر فیک تلگرام یکی از ساده ترین راه های موجود جهت افزایش اعضای کانال و گروه می باشد. همه ما توجه بیشتری به کانال هایی بزرگ و ممبر بالا داریم، به همین دلیل شما برای اینکه کانال خود را بزرگ جلوه بدید نیاز به خرید ممبر فیک بدون ریزش دارید. ممبرهای ما همانطور که گفتیم ماندگاری زیادی دارند و درجا ریزش نمی‌کنند.

شما می‌توانید در بهترین سایت و تضمینی و با قیمت ارزان از پنل ما ممبر فیک برای کانال خارجی و ایرانی خریداری کنید. این خدمات رایگان نیست ولی آماده و سریع با قیمت مناسب می‌باشد هم چنین بدون ریزش بودن آن هم بسیار با ارزش می‌باشد.

پنل خرید ممبر فیک بدون ریزش

برای خرید ممبر فیک فرم زیر را پر کنید، لینک کانال و حتما درست درج کنید و پس از آن پرداخت را انجام دهید. پروسه افزایش ممبر ممکن تا 5 6 ساعت طول بکشد. اگر رمز دوم ندارید یا درخواست دیگری دارید با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

💰 قیمت ممبر تلگرامقیمت از 40 هزار تومان
👁 حداقل و حداکثر تعداد درخواستحداقل 1000 و حداکثر 10.000
🕚 مدت زمان انجام سفارشبین 2 تا 24 ساعت
👀 نوع ممبرفیک با کیفیت بالا
☎️ نحوه پشتیبانیاز طریق تلگرام، واتساپ و تماس تلفنی
پنل فروش ممبر فیک

اعضای فیک تلگرام چیست؟

“ممبر فیک” یا “عضویت فیک” به معنای افراد یا حساب‌هایی است که در تلگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی به نظر می‌رسند که واقعی هستند، اما در واقع توسط ما ایجاد شده‌اند. این افراد یا حساب‌ها به طور معمول با هدف افزایش تعداد اعضا در تلگرام استفاده می‌شوند.

بسیاری از مدیران کانال به دنبال افزایش تعداد ممبرهای خود هستند تا به نظر بیاید که حساب یا کسب و کار آن‌ها محبوبتر است. افرادی که از ممبرهای فیک استفاده می‌کنند ممکن است تعداد بازدید اونها با اعضاشون مطابقت نداشته باشد.

استفاده از ممبرهای فیک خیلی زیاد ممکن است تلگرام را مشکوک کند و تأثیرات منفی بر روی اعتبار و کسب و کار شما بگذارد. به همین دلیل، توصیه می‌شود که در اینکار زیاده روی نکنید.

خرید ممبر فیک تلگرام بهتر است یا واقعی؟

زیاد هم مهم نست که همه اعضای گروه شما افراد واقعی باشند. در عوض ، اغلب کانال‌های تلگرام دارای اعضای جعلی هستند که پستها را مشاهده نمی‌کنند و در واقع هیچ بازدید را برای شما فراهم نمی‌کنند.

اعضای فیک می توانند یک تقویت کننده سریع و افزایش دهنده فوری برا بالا بردن اعتبار کسب و کار شما باشد و چون بدون ریزش هستند همیشه ماندگار خواهند ماند.

اگرچه ممکن است اعضای جعلی به اندازه اعضای واقعی مفید نباشند، اما در حقیقت در بعضی موارد ممکن است همان چیزی باشد که کانال شما به آن نیاز دارد. نقش اصلی اعضای جعلی تقویت هرچه بیشتر اعضا در کانال تلگرام و افزایش تعداد آن است.

این امر به ویژه می تواند برای کانال‌های جدید که تعداد زیادی عضو ندارند مفید باشد، زیرا افراد معمولا جذب کانال با ممبر کم نمیشوند و از عضویت در آن صرف نظر میکنند.

خرید ممبر فیک تلگرام

چرا ممبر جعلی مناسب است؟

یک کانال تلگرام به عنوان یک بستر مؤثر برای به اشتراک گذاری محتوا، بازاریابی یک تجارت یا دسترسی به مشتریان هست که به تعداد زیادی از کاربر احتیاج دارد. هرچه تعداد اعضا بیشتر در کانال شما عضو شوند، میزان موفقیت شما بهتر خواهد بود و هر پست‌هایی که منتشر می‌کنید تعداد بازدیدها بیشتر خواهد بود.

اگر تا به حال خرید ممبر انجام داده اید حتما میدانید که ممبر جعلی معمولاً ارزان تر از اعضای واقعی هستند، به این دلیل که می توان آنها را راحتتر اضافه کرد. به طور کلی ، این امر می تواند در شرایطی که پول کمی دارید ولی شدیدا به عضو نیاز دارید مقرون به صرفه باشد.

روش هایی که از خدمات مختلف برای تهیه اعضای جعلی برای کانال های تلگرام استفاده می شود می تواند متفاوت باشد. به طور کلی یک گزینه ایمن است ، اما اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید ، استفاده از یک سرویس معتبر با سابقه اثبات شده نیز مهم است.

ممبر فیک رایگان

آیا ممبر فیک تلگرام قابل تشخیص است؟

کاملا درست است که افزایش اعضای تلگرام واقعی در کانال می‌تواند هم از نظر بازدید و هم از نظر فعال بودن بسیار موثر باشد و در این شکی نیست، اما به طور معمول روند بالارفتن مخاطبان به صورت واقعی کندتر است و افزایش آن به زمان زیادی نیاز است.

پس اگر شما نصف اعضای واقعی و نصف فیک داشته باشید هیچ اشکالی نداره و تازه باعث پیشرفت شما هم خواهد شد. تشخیص اعضای فیک کار راحتی برای افراد نیست، ولی میشه با روشهایی اونو تشخیص داد.

نکات مهم درباره اعضای جعلی تلگرام

برای اینکه بتوانید به صورت موقت اعضای جعلی را برای یک کانال تلگرام بخرید، می توانید به پشتیبانی ما پیام دهید، سوشال نت بستر مناسبی است که بتوانید محبوبیت کانال خود را افزایش دهید، البته شما اگر سوالی هم دارید میتوانید در این بخش پاسخ آن را مشاهده کنید.

خدمات دیگر سوشال نت

سفارش لایک و رای تلگرام
سفارش شماره مجازی
سفارش کامنت برای تلگرام
سفارش ری اکشن تلگرام
سفارش طراحی ربات
فعالسازی تلگرام پرمیوم
افزایش بازدید و ویو
ساخت استیکر دونفره
ساخت استیکر تک‌نفره
guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا