خرید رای نظرسنجی تلگرام (50 تا 300k) لایک ارزان واقعی

شما میتوانید برای خرید رای نظرسنجی تلگرام { Vote Poll } از طریق پنل زیر سفارش خود را ثبت کنید. با خرید رای تلگرام به‌صورت سریع ، فوری یا آهسته آمار رای گزینه موردنظر خود را افزایش دهید. بدون لایک فیک با سرعت و دقت در انجام سفارش، همچنین با قیمت ارزان در خدمت شما هستیم. پس از خرید لایک تلگرام سفارش شما در همان لحظه شروع می‌شود.

توجه داشته باشید که اگر نگران تضمینی بودن انجام کار خود هستید یا که اگر رمز دوم ندارید و یا نمی‌خوایین آنلاین پرداخت کنید فقط کافیه از طریق آیدی [email protected] با پشتیبانی تماس بگیرید. این بخش برای رای استوری اینستاگرام نیست

فرم خرید رای تلگرام (100% تضمینی)

شما باید این فرم را برای ثبت سفارش پر کنید. خیلی راحته فقط کافیست اسم و لینک پست را درج کنید، تعداد رای موردنیاز را انتخاب و به درگاه پرداخت متصل شوید. ما برای بهتر انجام شدن کار شما “مدت زمان” را هم قرار دادیم که اگر مایل بودید زمان مانده تا اتمام مسابقه را درج کنید. (سفارش شما پیش ما محفوظ است و هیچکس از آن باخبر نخواهد شد! خیالتون راحت)

آموزش دریافت لینک پست

در فرم فوق قسمت لینک پست را از شما می‌خواهد. همانند تصویر زیر میتوانید لینک پست را کپی کنید و سپس در بخش “لینک پست” فرم بالا جایگزاری کنید. (فقط برای کانال و گروه های عمومی)

خرید رای نظرسنجی تلگرام

چگونه بفهمیم کانال یا گروه عمومی است؟

کانال یا گروهی که آیدی داشته باشد عمومی است. کافیه روی اسم گروه یا کانال در بالای صفحه کلیک کنید و در بخش Invite Link اگر عبارت t.me/ دیدید یعنی عمومی است. یا اینکه اگر بدون عضو شدن بتونید محتوای گروه و کانال و ببینید عمومی است. با این‌حال برای کسب اطلاع بیشتر به آیدی [email protected] در تلگرام پیام دهید

نکات مهم قبل پرداخت انلاین

  • برای خرید لایک تلگرام اگر نمی‌خواهید بصورت آنلاین پرداخت کنید به پشتیبانی گفته شده پیام دهید.
  • اگر ریپورت هستید بهتر است با شماره 989013239048+ تماس بگیرید.
  • آیدی یا شماره شما فقط برای ارتباط با شما می‌باشد و در جایی منتشر نخواهد شد.
  • آرای ثبت شده تا ابد باقی خواهد ماند و به مرور زمان کسر نخواهد شد. حتی مدیر کانال هم قادر به کم کرد رای شما نخواهد بود
  • سفارش شما پیش ما محفوظ است و هیچکس از خرید شما مطلع نخواهد شد.
  • اگر کانال شما خصوصی است به آیدی بالا در تلگرام پیام دهید.
  • اگر سفارش شما بیش از 1000 تا هست دوبار یا چند بار ثبت کنید، یا بهترین راه اینه که به پشتیبانی ما پیام بفرستید (آیدی = [email protected])
  • در فرم سفارش “زمان مسابقه” برای این است که بدونیم تا کی وقت دارید که بهتر مدیریت کنیم.