ثبت گروه و کانال در گوگل و لینکدونی سایت {برای همیشه}

خانه » ثبت گروه و کانال در گوگل و لینکدونی سایت {برای همیشه}
ثبت گروه و کانال در گوگل

از طریق فرم زیر میتوانید گروه و کانال و ربات تلگرام و روبیکا و ایتای خود را در سایت و گوگل قرار دهید. دقت کنید که لینک گروه شما پس از ثبت توسط ما توی لیست نتایج گوگل خواهد رفت و برای همیشه هم خواهد ماند. پس ثبت گروه و کانال اینجوری نیست که مثلا لینک و شمارو بزاریم لینکدونی و دو روز بعد برداریم، نه اینجوری نیست و برای همیشه تو گوگل خواهد ماند که در ادامه بهتون میگیم چجوری!؟

نمونه لینک‌های ثبت شده در گوگل

این سه عکس و برای نمونه گذاشتم که بدونید بعد از ثبت لینک در سایت ما توی گوگل قرار خواهد گرفت و تا همیشه هم باقی خواهد ماند. اینجوری هرکی اسم گفتگوی با موضوع شبیه شمارو سرچ کند سایت ما بالا میاد و توش لینک شما قرار دارد که می‌تواند عضو شود، شما با اینکار با یک تیر دونشان میزنید و یک عضوگیری دائمی خواهید. حالا اینکه روزی چقدر میان بستگی به محبوبیت گروه شما دارد.

ثبت لینک در گوگل برای تلگرام و ایتا و روبیکا

خب حالا اگه دوست دارید که لینک گروه، کانال یا ربات شما هم در سایت ما و گوگل برای همیشه قرار بگیرد، فرم زیر را پر و هزینه اون را پرداخت کنید. همچنین اگر مطلبی دارید میتوانید از قسمت تماس با ما، در سایت ما ثبت کنید.

فرم ثبت گروه، کانال، ربات

در صورتی که رمز دوم برای پرداخت ندارید یا درگاه با مشکل مواجه شد، به ما پیام بدید تا شماره کارت بدیم بهتون و بتوانید پرداخت کنید

  • Accepted file types: jpg, gif, png, Max. file size: 3 MB.
  • توضیحات حداقل 150 کلمه باید باشد که برای سئو و افزایش بازدید مهم هست. نوشتن متن باید جوری باشه که اون کلمات و مردم تو گوگل سرچ کنن به گروه یا کانال شما برسند
  • قبل از ورود به صفحه پرداخت فیلترشکن خود را خاموش کنید
پیمایش به بالا