خانه » واتساپ » رفع مسدودی واتساپ + جلوگیری از مسدود شدن مجدد حساب

رفع مسدودی واتساپ + جلوگیری از مسدود شدن مجدد حساب

رفع مسدودی واتساپ

اگر به تازگی خواستید وارد حساب واتساپ خود شوید ولی با یکی از پیام‌های زیر مواجه شده‌اید علت اینه که کار اشتباهی در استفاده از این برنامه انجام دادید و از سوی این برنامه مسدود و بن شده‌اید، با این اتفاق فعلا از اون شمار نمی‌توانید استفاده کنید. اما اصلا نیاز نیس غصف بخورید، با یک آموزش ساده و یک متن پیج خودتو بدون هزینه برگردون.

1- this account cannot use WhatsApp (این حساب نمی تواند از واتساپ استفاده کند)
2- این حساب کاربری به دلیل ارسال هرزنامه مجاز به استفاده از واتساپ نیست
3- شماره تلفن شما برای استفاده از واتساپ مسدود شده است. برای راهنمایی با پشتیبانی تماس بگیرید

این ممنوعیت‌ها یکی از پرحاشیه‌ترین مشکلات واتساپ هست و دلایل متفاوتی دارد، استفاده از نسخه‌های غیررسمی مانند واتساپ جی بی و نقص قوانین این پیامرسان که باعث شده تصمیم به محدود شدن شما گرفته شود. در ادامه عوامل مسدود شدن حساب بصورت دائمی و موقتی، راه‌های رفع مسدودی واتساپ و جلوگیری از تکرار آن را آموزش داده‌ایم که امیدوارم مشکل شما را حل کند.

پیام this account cannot use WhatsApp

عواملی که باعث مسدود شدن واتساپ می‌شود

چرا شماره من در واتساپ مسدود شده؟ بن شدن موقت بیشتر مواقعی رخ می‌دهد که به جای نسخه رسمی از نسخه‌های پشتیبانی نشده‌ مانند WhatsApp Plus و GB WhatsApp یا … استفاده می‌کنید. شرکت متا این برنامه‌ها را ناقض شرایط واتس اپ می‌داند چون قادر نیست آن را پیگیری کند.

تماس مکرر با افراد ناشناس : اگر از اون دسته از افرادی هستید که با هر قصد و نیتی به افراد زیادی پیام داده‌اید که جز مخاطبانش نبوده‌اید پس باید منتظر بن شدن حساب باشید. همیشه سعی کنید به افرادی پیام ارسال کنید که اول با شما تماس گرفته‌اند یا شمارتون جز مخاطبانش هست.

افزودن بی اجازه افراد به گروه‌ها : هیچ وقت افراد ناشناس و توی هر گفتگویی اد نکنید. قبل از افزودن مخاطبان به گروه باید از آنها اجازه بگیرید یا بهترین کار این است که ازش بخواهید شمارتون و توی لیست مخاطبانش سیو کند. اگر کسی را به گروه اضافه کردید و لفت داد به هیچ وجه مجدد اد نکنید.

هر پیامی و فوروارد نکنید : اگر مطمئن نیستید که متن یا تصویر و ویدئویی درست است یا نویسنده پیام را نمی‌شناسید، آن را برای هرکسی ارسال نکنید. از انتشار مطالب دروغین، پرداختن به ری‌اکشن‌های غیرقانونی، تهدید کننده، هراس انگیز، نفرت انگیز و نژادپرستانه یا ضد قومیتی شدیدا پرهیز کنید. حداقل این مطالب و برای هر شخص بی‌جنبه‌ای ارسال نکنید که باعث شود شما را ریپورت کنند. قبل ارسال هر پیامی به آن فکر کنید و از صحت آن مطمئن شوید.

پیام‌های خودکار یا انبوه : به هیچ وجه نباید با شماره‌ای که براتون مهمه اقدام به تبلیغ انبوه کنید. برنامه‌هایی هستند که یک لیست شماره به آن می‌دهید و با اکانت شما به آن خط‌ها پیام تبلیغاتی ارسال می‌کند. هرگز نباید اینکارو انجام دهید چون این کار استفاده نادرست تلقی خواهد شد و بدون شک حساب شما بن می‌شود.

1- رفع مسدودی واتساپ در حالت اول

واتساپ دو حالت داره برای شماره هایی که مسدود شدند. اگر پس از وارد کردن شماره با عکس زیر مواجه شدید، یعنی امید به بازگشت خیلی بالاست. شما باید روی دکمه Support یا پشتیبانی بزنید. (اگر این حالت نبود برید پایینتر که اموزش بعدی و انجام بدید)

چرا واتساپ شمارمو قبول نمکینه

حالا در اینجا با زبان انگلیسی توضیح بدید که چیکار کردید و حتما عذرخواهی کنید و در انتهاش شمارتون و با کد ایران یعنی 98 بنویسید. توجه کنید که چرت و پرت یا به فارسی ننویسید و شانس خودتون و خراب نکنید. حتما به انگلیسی روان باشه و اگر بلد نیستید به پشتیبانی ما بسپارید یا بدید کسی که بلده براتون انجامش بده.

تو قسمت Add Screenshot هم اگه عکس یا مدرکی دارید ضمینه کنید، البته کاملا دلخواه هست. پس از اینکه متن و نوشتید روی Next بزنید

رفع مسدودی واتساپ

در اینجا روی دکمه سبز رنگ پایین صفحه بزنید.

چگونه شماره واتساپ خود را ازاد کنم

حالا باید برنامه ای که باهاش ایمیل میزنید وانتخاب کنید، اندرویدی ها معمولا Gmail هستند.

ایمیل زدن به واتساپ

حالا روی دکمه ارسال ایمیل بزنید و تمام. باید تا 72 ساعت صبر کنید.

روش ارسال ایمیل به واتساپ

نوشتن متن تخصصی خیلی مهم هست، اگر خودتان قادر به انجام اینکار نیستید می‌توانید اینکار را به “پشتیبان ویژه” ما بسپارید.

2 – آموزش رفع مسدودی واتساپ با ارسال ساده یک ایمیل

اگر پس از اینکه شماره خودتون و وارد کردید و با تصویر زیر مواجه شدید، از طریق سایتش باید ایمیل بزنید. به منظور اینکار وارد صفحه “تماس با واتساپ” شوید.

مسدودی واتساپ دائمی

اینجارو باید به دقت پر کنید

  • در کادر اول ازتون میخواد شماره مسدود شده خود را وارد کنید. (بدون صفر اول)
  • تو کادر دوم یک نشانی ایمیل معتبر درج کنید. در کادر Confirm Email Address “تایید نشانی ایمیل” همون نشانی ایمیل قبلی و تکرار کنید
  • دستگاهی که روش واتساپ نصب بوده و انتخاب کنید
  • تو کادر بزرگ هم یکی از پیام‌های با متن انگلیسی زیر را درج کنید
چرا واتساپ شمارمو بن کرده

پایین صفحه چند متن پیشفرض انگلیسی قرار دادیم ولی بهتر که اختصاصی نوشته شود. متن تخصصی خیلی بهتر کمک خواهد کرد.

فیلم رفع مسدودیت واتساپ

برای راحتی شما یک آموزش ویدئویی قرار دادیم که امیدواریم با این فیلم رفع مسدودیت واتساپ شما سریعتر انجام شود.

متن انگلیسی برای رفع مسدودی واتساپ

متن انگلیسی پیشنهادی (برای همه)

Hello dear WhatsApp, I want to use Whatsapp. I didn’t do anything wrong. I will try to use it more cautiously. I like Whatsapp and I’m doing my daily work with it
Please unblock my WhatsApp account

متن پیشنهادی (برای کسب و کارها)

Hi dear WhatsApp, Sorry, my WhatsApp account has been blocked by mistake and my businesses are having trouble blocking my account. please check my phone number

متن پیشنهادی (مخصوص دانش آموزان)

Hi dear WhatsApp, WhatsApp support I am a student and I study with WhatsApp My WhatsApp is blocked.Pleaseunblock it Thank you my phone number

متن پیشنهادی (مخصوص معلمان)

Hello dear WhatsApp, I am a teacher and I teach in WhatsApp. I need WhatsApp urgently. Please unblock my WhatsApp account. my phone number

البته متن‌های بالا یک پیشنهاد است و اگر کمی زبان بلد هستید خودتان متن را نوشته تا بهتر جواب بگیرید. پس از ارسال متن باید مدتی منتظر بمانید تا در صورتی که حق با شما باشد حسابتان آزاد خواهد شد.

البته با توجه به کاربران زیادی که در این پیام‌رسان فعالیت دارند طبیعی است که مدتی طول بکشد تا به درخواست شما رسیدگی شود. پس تا رسیدگی به درخواست شما صبور باشید و از ارسال پشت هم خودداری کنید.

مسدود شدن موقت در واتساپ چیست؟

اگر پیام داخل برنامه دریافت کرده‌ای که بیانگر «مسدود شدن موقت» حساب کاربریتان است، این بدین معناست که حساب شما موقتا به حالت تعلیق درآمده است و این یک هشدار برای شما است. گاهی اوقت این پیام بهتون میگه شما به نسخه رسمی واتساپ نیاز دارید یا واتساپ منسوخ شده است، که اون دومورد با یک بروزرسانی ساده حل خواهد شد

برای پیشگیری از مسدود شدن، شما همین الان نسخه اصلی واتساپ را نصب کنید و از نسخه غیررسمی خارج شوید. البته قبل از اینکه از حساب خود در نسخه غیررسمی خارج شوید با بهره بردن از قابلیت بکاپ واتساپ از گفتگوهای خود پشتیبان گیری کنید. پس از نصب نسخه اورجینال فقط کافیه منتظر بمانید تا مدت زمان مشخص شده در تایمر سپری شود.

مسدودی موقت واتساپ

به هیچ وجه پس ار رفع آن دیگه به سرتون نزنه که از نسخه غیررسمی استفاده کنید. با استفاده مجدد احتمال بن شدن دائمی حساب شما وجود دارد. در ادامه هم برید بخونید که چیا باعث میشه حسابتون مسدود بشه

مسدودی دائمی واتساپ

چقدر طول میکشه که اکانت ما آزاد بشه؟؟

Whatsapp متعلق به شرکت متا یا همون فیسبوک است و از طریق الگوریتم‌های کامپیوتری تصمیم گیری می‌کند. مثلا اگر تعداد گزارش منفی بر علیه شما زیاد شود، سیستم تصمیم می‌گیرد که حساب شما را موقت یا دائم تعلیق کند. البته منظور از مسدود شدن این نیست که یک کاربر شما را بلاک کرده باشد، بلکه منظور این است که شماره تلفن شما دیگه نتواند در این پیامرسان فعالیت کند.

با مسدود‌ شدن دائمی حساب کاربری، دسترسی به کل حساب کاربری از بین خواهد رفت. یعنی محتوای چت‌ها، عکس‌ها، فیلم‌ها، بک‌آپ‌هایی که از حساب خود ایجاد کرده‌اید و… دیگر قابل دسترس نخواهد بود.

اگر اطلاعات مهمی در این پلتفرم دارید نگران نباشید. چون بعد از رفع تعلیق تمامی گفتگوها باز خواهد گشت.

اگه هم که دنبال راه حل جایگزین می‌گردید می‌توانید از شماره مجازی واتساپ استفاده کنید

آیا برنامه ای برای رفع مسدودی واتساپ وجود داره؟

بدون شک خیر! هیچ برنامه رفع مسدودی واتساپ برای خارج شدن از این وضعیت وجود نداره و تنها راهی که وجود دارد همین موردی بود که بالاتر عرض کردم. تنها به دست خودشون باید آزاد بشید و کسی نمی‌تونه با کلک و هک و ترفندی حسابتون و آزاد کند. از نصب هرگونه برنامه‌ای که ادعا می‌کند این مشکل را حل خواهد کرد، خودداری کنید.

در ادامه و در قسمت دیدگاه‌های سایت ما اگر نظری یا پیشنهادی دارید بیان کنید تا در صورت امکان برای برون رفت از این مشکل را راهنماییتان کنیم.

منبع : About account bans

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
40 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا