چگونه واتساپ منسوخ شده را برگردانیم | WhatsApp became out of date

واتساپ منسوخ شده

پیام “این نسخه از واتساپ در تاریخ … منسوخ شد” (this version of WhatsApp became out of date) ممکن است برای هرکدوم از ما اتفاق افتاده باشد. خوشبختانه این یک مشکل نیست و دو دلیل اصلی دارد که یا گوشی شما دیگه قدیمی شده و واتساپ را ساپورت نمی‌کند، یا اینکه نسخه واتس اپ قدیمی هست و نیاز به بروزرسانی دارد.

چرا واتساپ میگه منسوخ شده؟

هرچند ماه یبار واتساپ بروزرسانی‌های الزامی برای استفاده از سرویس خود اعمال می‌کند. اگر شما نسخه قدیمی‌تری از واتساپ دارید و بروزرسانی الزامی اعمال شده است، پیام‌های شما ممکن است منسوخ شده باشند تا زمانی که به نسخه جدید بروزرسانی نشوید.

همواره تیم توسعه WhatsApp سعی در افزایش امنیت سرویس خود دارد و با بروزرسانی‌ها ترمیم‌های امنیتی اعمال می‌کند. بدین ترتیب، با نصب بروزرسانی‌ها، شما از آخرین ترمیم‌های امنیتی بهره‌مند می‌شوید و جلوی تهدیدهای امنیتی مختلفی از جمله حملات از طریق نرم‌افزار مخرب و هک‌ها را می‌گیرید.

بروزرسانی واتساپ منسوخ شده چگونه است؟

اگر با این پیام مواجه شدید فقط کافیست ابتدا نسخه فعلی و به طور کامل حذف کنید. حالا به گوگل پلی یا اپ استور بروید و از اونجا جدیدترین نسخه را دانلود کنید و به احتمال 99 درصد مشکل شما حل خواهد شد. اونایی که نسخه غیررسمی واتساپ جی بی دارند، پاکش کنند و به سایت آن مراجعه کرده و اخرین نسخه را دانلود و روی گوشی خود نصب کنید.

منسوخ شدن واتساپ روی گوشی های قدیمی

واتساپ در یکسری از گوشی‌های هوشمند قدیمی اجرا نخواهد شد. اگر شما از دارندگان این گوشی و دستگاه‌ها هستید، متاسفانه دیگر نمی‌توانید از این پیام‌رسان استفاده کنید. لیست گوشی های منسوخ شده رو میتونید در عکس زیر مشاهده کنید.

پیغام this version of WhatsApp became out of date

به طور کلی در ایفون های با ios9 به بالا و اندروید 4.0.3 به بالا هنوز امکان استفاده از این پیامرسان محبوب هست.

البته که سال به سال واتساپ بروزرسانی جدیدتری میده و ممکن است گوشی قدیمی شما هم قربانی بعدی باشد. بهرحال اگر گوشی شما در لیست بالا نبوده و همچنان با پیام منسوخ شدن واتساپ مواجه هستید، نام گوشی خود را بصورت کامل در قسمت نظرات درج کنید تا ما بهتر راهنماییتان کنیم.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
X
پیمایش به بالا