دیلیت اکانت تلگرام فوری (در 30 ثانیه) با لینک مستقیم

دیلیت اکانت تلگرام

گاهی اوقات لازم هست که ما حساب تلگرام خود را حذف کنیم. خوشبختانه یک سایت تو گوگل وجود داره که شما می‌توانید با لینک مستقیم حساب خود را پاک کنید. در واقع دیلیت اکانت تلگرام اصلا کار سختی نیست و شما می‌توانید خیلی فوری و سریع شماره تلفن خود را بصورت دائمی و کامل دیلیت کنید.

مهم نیست نسخه‌ای که ازش استفاده می‌کنید چیه، کاربر آیفون هستی یا اندروید، شماره تلفن سیم کارت داری یا شماره مجازی، تلگرام اصلی داری یا غیررسمی (طلایی ، پلاس مسنجر ، ایکس ، موبوگرام ، هاتگرام و …) اصلاااا اهمییتی نداره، هرکدوم و که دارید بدونید روش کلی همشون همینی هست که در ادامه بهتون آموزش خواهم داد.

با دیلیت اکانت تلگرام چه اتفاقی میفته؟

اگر تلگرام را حذف و دوباره نصب کنیم خیلی اتفاقات مهمی رخ میده که شاید روحتون هم خبردار نباشه! این موارد و که پایین بهتون گفتم و اول خوب بخونید وگرنه با عواقب جبران ناپذیری رو به رو می‌شوید و کاسه چه کنم چه کنم دستتون می‌گیرید.

  • با دلت اکانت تلگرام خودتون همه گروه‌ها و چت‌ها و کانال‌ها فوری و به طور کامل پاک می‌شود و امکان بازیابی آن نیست.
  • تاریخچه چت‌های شما بر روی گوشی دیگران پاک نخواهد شد.
  • با پاک شدن حساب و لاگین مجدد نمی‌توانید از ریپورت بیرون بیایید، اگر برای همین قصد دی اکتیو اکانت را داشتید، روش “رفع ریپورت تلگرام” را انجام دهید.
  • قبل دیلیت اکانت اگر مدیر کانال و گروهی هستید حتما و حتما آن را به شخص دیگری منتقل کنید.
  • اگر مالک چنل یا گروهی بودید، برای همیشه مالکیت ان را از دست خواهید داد یا بصورت تصادفی به یکی از ادمین‌ها منتقل می‌شود.
  • اگر قبلا دوبار دیلیت کردید اصلا اینکارو برای بار سوم انجام ندید، چون مطمئن باشید در ورود مجدد برای مدتی محروم خواهید شد.
  • برای آزاد شدن آیدی قبل حذف کردن حتما آیدی خود را تغییر دهید تا در صورتی که خواستید از اون یوزرنیم استفاده کنید مشکلی نداشته باشید.

آموزش تصویری دیلیت اکانت تلگرام با لینک مستقیم

خب ابتدا وارد اکانت خود بشید. چون انجام اینکار با پیامک و بدون کد امکان پذیر نیست. حالا کافیه روی لینک مستقیم زیر کلیک کنید تا وارد سایت دیلیت اکانت تلگرام شوید. البته با سرچ در گوگل هم می‌توانید اینکارو انجام دهید.

برای دسترسی به سایت باید آی پی ایران و تغییر بدید و علت باز نشدن سایت هم بخاطر همین است که بدون فیلتر باز نمیشه. (اگه دسترسی به فیلتر نداری از این لینک اینکارو به ما بسپارید)

لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام (Delete Account Telegram)
Telegram Deactivate

در بخش Your Phone Number شماره تلفن خود را با 98 وارد کنید و Next را بزنید. حتما و حتما اعداد را با انگلیسی وارد کنید تا با خطا مواجه نشوید.

حذف اکانت تلگرام

سپس برید تلگرامتون و باز کنید و حتما خواهید دید که یک پیام به تلگرام شما ارسال شده و حاوی یک کد است که باید آن را یادداشت یا کپی کنید. این کد فقط به تلگرامتون میاد و ازطریق اس ام اس ارسال نمی‌شود.

کد دیلیت اکانت تلگرام

حالا باید کد را در کادر Configuration code وارد کرده و Sign in بزنید (حروف کوچیک و بزرگ رعایت شود و بهتر است کپی کنید و اینجا جایگزاری کنید)

دیلیت اکانت تلگرام اصلی

تو این مرحله گزینه Delete Account که با فلش قرمز رنگ نشونش دادم را بزنید.

حذف اکانت تلگرام با شماره تلفن

اینجا به شما میگه که با پاک شدن چه اتفاقی خواهد افتاد و قسمت پایین هم از شما میخواهد اگر دوست دارید علت رفتنتون را بنویسید. البته نوشتن اختیاری هست و شما باید Delete My Account و بزنید تا یک پنجره باز بشه و از شما بپرسه که اطمینان دارین که حساب کاربریتون و پاک کنید، که اگه دیگه مطمئن هستید، گزینه قرمز رنگ Yes, delete my account را انتخاب کنید، در صورت لمس دکمه سبز عملیات کنسل میشود.

دیلیت اکانت تلگرام فوری بدون کد

اگر با پیام زیر مواجه شدید شما توانستید به درستی شماره خود را بصورت دائمی و فوری دیلیت کنید. اگه موفق نشدید به بخش “علت حذف نشدن تلگرام” بروید. بهتر است اینکار را بیش از 3 بار انجام ندهید زیرا احتمال دارد برای همیشه اون خط و از دست بدید.

دیلیت اکانت تلگرام بصورت فوری با گوگل

چند بار میتونم اکانت خود را دلت کنم؟

اگر تو فاصله زمانی کوتاهی یا کمتر از یک ماه سه مرتبه Deactivate کنید شماره شما محروم خواهد شد، شاید مدت‌ها نتوانید با خط خود برای ورود مجدد استفاده کنید.

هرچی این عمل را بیشتر تکرار کنید دوره محرومیت شما بیشتر میشود. پس از دی اکتیو اکانت، کاربر دیگری نمی‌تواند صاحب آن آیدی شود، یعنی پس از انجام اینکار شخص دیگری نمی‌تواند نام کاربری حذف شده را دوباره ثبت کند. (حتی شما) پس قبلش آیدی خود را عوض کنید تا برای ثبت مجددش مشکلی نداشته باشید. من به شما توصیه می‌کنم اگر مسئله مهمی ندارید هرگز اینکار را انجام ندهید.

حذف اکانت تلگرام بصورت خودکار

قابلیتی در این پیامرسان وجود دارد که اگر شما برای مدتی مشخص آنلاین نشوید، حساب شما بصورت خودکار حذف خواهد شد و همه اطلاعات شما هم از بین خواهد رفت. برای انجام اینکار از تنظیمات وارد بخش Privacy and Security شوید و گزینه If away for و که بزنید 4 تا انتخاب براتون میاد.

 حذف شدن خودکار اکانت تلگرام

شما از 1 ماه تا یک سال را می‌توانید انتخاب کنید که اگر تو اون مدت آنلاین نشدید، حساب شما بصورت خودکار دیلیت شود و اطلاعات شما هم از بین برود. در این حالت نصب مجدد اکانت دیلیت شده امکان پذیر نیست.

ربات دیلیت اکانت تلگرام وجود داره؟

ربات دیلیت اکانت تلگرام بصورت رسمی وجود ندارد. توسعه ربات در تلگرام کاملا رایگان هست و هرکسی می‌تواند با دانشی که دارد یک ربات طراحی کنید. بخاطر همین میگم که ربات دیلیت اکان اصلا امنیت ندارد و حتی ممکن است که صاحب اون بات به حساب شما نفوذ کند و عواقب جبران ناپذیری را برای شما رقم بزند.

چون شماره و کد ارسالی به خط شمارو ربات دریافت می‌کند و به احتمال زیاد اون افراد حساب شمارو هک خواهند کرد و اینگونه است که می‌توانند با خط شما هزاران اقدام کلاه برداری و … انجام دهند. پس بجای اینکه این راه پرخطر را درپیش بگیرید، با اموزش بالا یا پشتیبانی سایت ما اقدام به حذف حساب خود کنید.

سوالات متداول در مورد حذف حساب تلگرام

آیا بدون کد و یا با پیامک میشه حساب تلگرام را حذف کرد؟

شما برای اینکه بتوانید حساب خود را دیلیت کنید حتما باید وارد حساب خود شوید و با اس ام اس، ایمیل یا بدون دسترسی به کد ارسال اینکار امکانپذیر نخواهد بود.

چرا سایت دیلیت اکانت تلگرام باز نمیشه؟

دوستان این پیامرسان در کشور ما فیلتر است و دسترسی به سایت هم بدون فیلتر امکان پذیر نیست. پس برای ورود حتما نیاز به یک ابزار عبور از تحریم دارید. در صورتی که مشکلی در باز شدن سایت دارید به پشتیبانی ما پیام دهید.

آیا ممکنه حساب ما خود به خود دیلیت بشه؟

بصورت خود به خود در دو حالت اتفاق خواهد افتاد. اول اینکه مدت زیادی انلاین نشید و اون زمان 3 تا 12 ماهی که روی حسابتون تنظیم کردید سپری بشه. دومین حالت هم اینکه یک کار خلافی انجام داده باشید و شمارتون مسدود بشه. اگر مسدودی شدی توی سایت ما اموزش رفع محرومیت شماره تلگرام و گذاشتیم.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
848 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
X
پیمایش به بالا