مشکل ورود به تلگرام | بیش از حد مجاز امتحان کردید

مشکل ورود به تلگرام، بیش از حد مجاز امتحان کردید

مشکل ورود به تلگرام ممکن است برای هرکسی رخ دهد، حتما شما هم قصد دارید وارد اکانت خود بشید ولی برای ورود مجدد به اکانت خود با پیام Too many attempts, please try again later به معنی فارسی “بیش از اندازه تلاش کردی، لطفا بعدا دوباره امتحان کن” مواجه می‌شوید.

ابتدا باید بگم که اصلا نگران نباشید چون این یک هشدار و محدودیت موقتی است و با انجام مواردی که در ادامه به آن اشاره کردم براحتی رفع خواهد شد. حالا چجوری رفعش کنیم؟ براحتی این مشکل و نه تنها برای الان بلکه برای همیشه رفع خواهید کرد و از شرش خلاص شوید.

چرا نمیتوانم وارد تلگرام خود شوم؟

متاسفانه به علت اینکه این پیامرسان در کشور ما فیلتره و با اینترنت ضعیف کشور ما باعث میشه که اتصال ناقص برقرار بشه یا اصلا نشه و مجبور بشید چند بار پشت هم درخواست کد کنید و این خود عاملی است که باعث می شود پیامToo many attempts “بیش از حد مجاز امتحان کردید” را دریافت کنید که علتش یا ورود به تلگرام پس از دیلیت اکانت هست یا مشکوک شدن تلگرام به آی پی شما است.

عامل اصلی هشدار Too many attempts به جز اقدام پشت هم و ضعیف بودن اینترنت که گفتیم، عوامل زیر هم هست، که باعث میشه از 6 تا 48 ساعت نتوانید به حساب خود دسترسی داشته باشید. ببینید کدوم کارو انجام دادید :

  • ورود و خروج پشت سرهم طی مدت زمان کوتاه.
  • ورود و خروج بین دستگاههای مختلف طی مدت کوتاه (آیفون و اندروید و کامپیوتر).
  • اشتباه زدن بیش از 3 بار کد ورود که برای شما ارسال شده است.
  • دیلیت اکانت تلگرام بصورت پشت سرهم و در فواصل کوتاه

همانطور که گفتیم این محدودیت‌ها برای افزایش امنیت تلگرام کاربران هم در نظر گرفته شده است و برای هک نشدن تلگرام به کار می‌رود چون اگر شخصی سعی کند به حساب کسی نفوذ کند بعد از چند بار امتحان با این اخطار مواجه می‌شود و شانس نفوذ به اکانت شما را از دست میدهد.

Too many attempts , please try again later

در واقع سیستم فکر میکنه شما یک نفوذگر هستید که سعی می‌کنید به حساب شخص دیگری وارد شوید. برای همین محدودیت برای اون اکانت اعمال می‌شود. حالا دلیلش و فهمیدید؟! بریم برای رفعش …

حل مشکل مشکل ورود به تلگرام Too Many Attempts

1- اول اتصال خود را بررسی کنید. اگر مشکل وصل نشدن تلگرام دارید ابتدا از وصل بودن به نت مطمئن بشید.

2- آی پی یا پروکسی کشور خود را تغییر بدید، کشوری که باهاش وصل هستید را عوض کرده (مثلا روی امریکا هست بزارین آلمان یا هرجای دیگه).

حالا برید قسمت اپ‌های گوشیتون و تلگرامتونو Clear Data (پاک کردن داده) کنید، سپس بازش کنید و شماره را بزنید تا کد بیاد. روش زیر تست شده و به احتمال زیاد بعد اینکار پیام Too many attempts دیگه نمیاد.

3- از تلگرام نسخه وب وارد شوید، برای خیلیا جواب داده، کافیست به آدرس زیر رفته (با شیلترشکن) و و شمارتو بدون صفر اول درج کنید با کد 98+ و اوکی کنید

web.telegram

علت وارد نشدن به تلگرام

حالا کدی که پیامک شده براتون و در تلگرام وب بزنید تا بتوانید وارد بشید. الان که وارد شدید برین تلگرام اصلی که نصب کردید شمارتونو بزنید و حالا کد میاد به تلگرام وب و براحتی وارد شوید.

4- زبان گوشی خود را تغییر دهید و ای پی و بزارید همون کشور و حالا تلاش کنید

5- روی گوشی دیگه امتحان کنید

6- اگه هیچکدوم جواب نداد فقط کافیه 24 ساعت دست نگه دارید و تلاش بیهوده نکنید تا این مشکل برطرف بشه، نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید اینه که کامل این مدت را صبر کنید و هی اصرار به درخواست کد نکنید. مثلا ساعت 6 غروب امروز این مشکل و داشتید فردا ساعت 7 غروب اقدام کنید.

توجه داشته باشی اگر صبر نکنید و هی اصرار کنید به اینکار زمان محدودیت شما خیلی طولانی‌تر خواهد شد. پس صبر چند ساعته به احتمال 99 درصد مشکل شما را حل خواهد کرد. در صورتی که نیاز به راهنمایی در مورد مشکلات خود دارید می‌توانید از طریق پشتیبان با ما ارتباط برقرار کنید.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
1.2K دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا