رفع محدودیت اینستاگرام We restrict certain activity کمتر از 24 ساعت

رفع مشکل we restrict certain activity to protect our community

برای اکثر ما پیش اومده که هنگام اینستاگردی با پیام we restrict certain activity to protect our community “برای حفاظت از انجمن‌مان، برخی فعالیت‌ها محدود می‌کنیم”مواجه شده‌ایم. این رستریکت شدن خطرناک نیست ولی باید علت اون و هرچی زودتر بفهمید و با یک آموزش ساده که در ادامه بهتون میدم براحتی اونو دور بزنید.

این ارور زمانی میفته که می‌خواهید پستی را لایک کنید، کامنت بزارید و یا کسی و فالو و انفالو کنید. در واقع شما وقتی فعالیتی را می‌خواهید انجام بدید پیام “بعدا دوباره امتحان کنید” میاد و مانعش خواهد شد. در ادامه به بررسی علت این خطا و راه رفعش خوهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

چرا به خطای we restrict certain activity to protect our community مواجه می‌شویم؟

شاید نمی‌دونستی که اینستاگرام برای کنترل فعالیت کابران یک سری قوانین رو تعیین کرده که جلوی ربات‌هارو بگیره، شما هم نباید این محدودیت‌ها رو نقض کنید و رفتار ربات گونه داشته باشید.

چند عامل باعث میشه که شما با این پغام مواجه شوید که در ادامه به آن اشاره کردیم. البته باید توجه داشته باشید که اینستاگرام این محدودیت‌ها رو به صورت رسمی اعلام نکرده و اعداد و زمان‌هایی که در ادامه نوشته شدن، به صورت تجربی هست.

  • ثبت بیش از 200 کامنت در روز
  • لایک بیش از 1000 پست در روز
  • فالو کردن بیش از 200 نفر در روز
  • پیام دایرکت 50 تا 70 در روز
  • آنفالو کردن بیش از 200 نفر در روز
  • فرستادن پیام به بیش از 50 نفر در روز
  • ترکیب فعالیت ها بیش از 500 مورد در روز
  • تعویض پی در پی آی پی
  • استفاده از برنامه‌های شخص ثالث مثل آنفالویاب و …

اکانت‌هایی تازه ساخته شده بیشتر روش حساسیت هست و زودتر با جریمه اینستاگرام مواجه میشند. شما حتما یکی از این موارد و انجام دادید و حالا پیجتون به این روز افتاده. البته نگران نباشید چون در ادامه چند روش بهتون میگم که با رعایت اونها پیج شما به حالت قبل برمی‌گرده.

نمیتونم کسی و فالو کنم در اینستاگرام

حل مشکل we restrict certain activity to protect our community

برای اینکه بتوانید از حالت رستریکت خارج بشید و اونو رفع کنید باید یک سری کارهارو انجام بدید و پس از اون به احتمال 99 درصد پیج شما تا 3 روز به حالت اول برمیگرده. توجه کنید که اگه برای بار دوم و سوم جریمه بشید شاید زمان بیشتری طول بکشه که از اون حالت خارج بشید. قبل هرچیزی اینستاگرام و آپدیت کنید.

1- از برنامه‌های شخص ثالث خارج شوید

اگه از برنامه‌های شخص ثالث مثل آنفالویاب و اینجور چیزا استفاده می‌کنید، هرچه سریعتر ازش خارج بشید و حذفش کنید. این اولین قدم شما هست که حتما باید انجام بدید. این جور برنامه‌ها باعث خواهد شد که سیستم مشکوک بشه که شما ربات هستید و اجازه فعالیت و از شما بگیرد

2- یک آی پی ثابت تهیه کنید

پس از فیلترینگ کاربران زیادی در اینستاگرام با مشکل محدودیت و معلق شدن پیجشون مواجه شده‌اند.
دلیل این اتفاق تغییر مکرر «آی پی» وی پی انی هست که استفاده می کنند. استفاده از برنامه‌های رایگان و یا اونایی که ip ثابت ندارند باعث میشود که آن حساب محدود و سپس در خطر مسدود شدن قرار بگیرد.

توجه کنید که آی پی شما نباید هر روز تغییر کند یا با هر اتصال یک آی پی جدید ببینید.

3- برای 72 ساعت هیچ کاری نکنید جز تماشای پست و فیلم‌ها

یکی از مهمترین کارهایی که برای رفع اکشن بلاک باید انجام بدید صبر هست. 24 الی 72 ساعت داخل پیجتون فعالیتی جز مشاهده پست‌ها نداشته باشید تا این مشکل حل شود. این که میگم پست‌هارو فقط مشاهده کنید، یادتون باشه با یک آی پی ثابت اینکارو کنید.

4- هشتگ‌های ممنوعه را حذف کنید

هشتگ های ممنوعه یا banned hashtags در اینستاگرام به هشتگ هایی گفته می شود که بنا به دلایلی توسط این پلتفرم تشخیص داده شده که به روش ها و مقاصد غیر قانونی یا غیر متعارف استفاده شده است.حالا از کجا بفهمیم کدام هشتگ ها در الگوریتم اینستاگرام ممنوع است!؟

برای این که متوجه شوید چه هشتگی ممنوع است آن را در نوار جستجو سرچ کنید. پس از کلیک روی هشتگ، اگر با پیغام پست های اخیر در حال حاضر پنهان هستند مواجه شدید، این هشتگ بن شده است. پس اینجا متوجه می شوید که نباید از آن ها استفاده کنید.

5- ارتباط با پشتیبانی و ارسال ایمیل

اگر پس از 3 روز رعایت موارد بالا پیج شما به حالت اول برنگشت از طریق پشتیبانی اینستاگرام اقدام کنید. از اروری که میده اسکرین شات بگیرید و در قسمت Help ⇒ Report a problem یکی از متن های زیر را ارسال کنید.

Hi, l’ve noticed that my instagram account has been suspended. I don’t know! The reason for this blokage, but you should know that l’m a real person. Would you please recheck my suspension

Dear Instagram, I am a real person and I did not violate the rules of Instagram and I did not commit any offense, but unfortunately I cannot follow anyone, please check as soon as possible and return my page to the previous state

دوستان با انجام کارهای بالا مطمئن باشید پیجتون از اکشن بلاک خارج خواهد شد.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا