بازیابی پیج دیسیبل شده اینستاگرام | برگرداندن اکانت قبلی مثل آب خوردن !

بازیابی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

اگر شما در اینستاگرام یک پیج داشتید و به دلیل نقص شرایط دی اکتیو، مسدود، حذف یا هک شده، نگران نباشید. هر مشکلی راه حلی دارد و شما هم به کمک این آموزش براحتی می‌توانید با فرم های بازیابی پیج، اکانت قبلی خود را بازیابی کنید.

برای برگرداندن پیج دیسیبل شده شما نیاز به انجام کار جادویی یا هزینه زیادی ندارید و فقط کافیست کمی زبان بلد باشید و بتوانید یک متن خوب برای ثبت گزارش بکار ببرید. (بلد نبودی هم مهم نیست، از مترجم گوگل کمک بگیرید)

چگونه پیج قبلی اینستا رو برگردونیم؟

معمولا هرپیجی بنا به دلایلی مسدود شده و شما هم باید علت اونو بدونید. به منظور بازگردانی پیج در لیست زیر ما برای هر موضوع یک فرم قرار دادیم که بهتر است توسط همون فرم گزارش خود را ارسال کنید. در فرم‌های زیر شما به نام کاربری (آیدی) پیج، یک شماره همراه، ایمیل معتبر نیاز دارید. اینکار بدون رمز و پسورد شما انجام خواهد شد، پس خیالتان راحت باشد.

فرم های بازیابی اینستاگرام که در ادامه قرار دادیم، جدیدترین روش بازیابی پیج دیسیبل شده هست که توسط ما جمع آوری شده و برای شما بصورت رایگان آپدیت کردیم. تضمینی بودن بازگشت اکانت شما بستگی به متن انگلیسی داره که می‌نویسید. پس اگر خودتان قادر به انجاش نیستید از یک نفر درخواست کمک کنید.

  1. پیج دیسیبل شده که فکر میکنید اشتباه شده
  2. بازگردانی پیج دیسیبل کپی رایت و نقض قانون
  3. دیسیبل شدن پیج بخاطر فیلترشکن
  4. دیسیبل شدن پیج بخاطر تخلف در نصب برنامه
  5. بازگردانی پیج اینستاگرام مسدود شده بخاطر هویت

فیلم آموزش بازیابی پیج اینستاگرام

ابتدا فیلم آموزش بازیابی پیج اینستاگرام را مشاهده کنید و سپس با توجه به مشکل خودتون از فرم هایی که در ادامه صفحه قرار دادم استفاده کنید.

1- فرم بازگردانی پیج دیسیبل شده که فکر میکنید اشتباه شده

اگر پیج شما به هر دلیلی دی اکتیو شد از این فرم اقدام کنید. طبق عکس موارد خواسته شده را پر کنید و در نهایت روی Send بزنید. بین 3 تا 7 روز هم طول می‌کشه که به درخواست شما رسیدگی شود. از ارسال رگباری و چندباره هم جدا خودداری کنید.

https://help.instagram.com/contact/606967319425038

بازیابی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

2- فرم بازیابی پیج دیسیبل شده بخاطر کپی رایت و نقض قانون

شاید محتوایی و پست کرده باشید و بخاطر کپی رایت پیج شما دی اکتیو شده باشه، برای اعتراض در مورد کپی رایت از طریق لینک زیر اقدام کنید و مانند تصاویر موارد خواسته شده را پر کنید. مدارک و متن شما بسیار مهم است.

https://help.instagram.com/contact/437908793443074

برگرداندن پیج اینستا

3- فرم بازیابی پیج دیسیبل شده پیج بخاطر فیلترشکن

اگه بخاطر ورود و خروج زیاد یا تغییر آی پی پی در پی پیج شما دچار مشکل شد از این فرم استفاده کنید. برای پیج شخصی روی no بزارید و موارد خواسته شده را پر کنید. برای پیج های بیزنسی هم روی yes بزارید و باید مدارک کسب و کار خود را ارسال کنید.

https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

سایت بازگردانی پیج اینستاگرام دیسیبل شده

4- دیسیبل شدن پیج بخاطر تخلف در نصب برنامه

اگر صفحه اینستاگرم شما بخاطر استفاده از آنفالویاب و نسخه‌های غیررسمی و … مسدود شد، از طریق فرم زیر اقدام کنید. دقیقا مثل عکس موارد خواسته شده و پر کنید و یک متن خوب هم بنویسید. حتما در پایان بگید که دیگه از این جور برنامه‌ها استفاده نخواهید کرد.

https://help.instagram.com/contact/1784471218363829

برگرداندن پیج اینستا از گوگل

5- بازگردانی پیج اینستاگرام مسدود شده بخاطر هویت

افرادی که بخاطر هویت یا سرقت تصاویر شخصی و عکس پروفایل مسدود شدند، از طریق فرم زیر اقدام کنند. موارد خواسته شده را پر کنید و یک مدرک معتبر مثل پاسپورت، کارت ملی یا گواهینامه را آپلود کنید. تصویر آپلودی باید خوانا و با کیفیت باشد.

https://help.instagram.com/contact/396169787183059

برگرداندن اکانت حذف شده اینستاگرام با لینک مستقیم

بازیابی پیج بسته شده بعلت سن کمتر از 13 سال

اگر صفحه شما بخاطر سن کمتر از 13 سال هست از فرم زیر کمک بگیرید. مدرکی مثل گواهینامه یا کارت ملی یا پاسپورت باید داشته باشید و از طریق فرم زیر برای اینستاگرام ارسال کنید. توجه داشته باشید مدرک شفاف و با کیفیت باشد

https://help.instagram.com/contact/730583250290732

اگر نیاز به متن انگلیسی آماده دارید از صفحه پشتیبانی اینستاگرام برای شما چند متن قرار دادیم که امیدوارم به شما کمک کند. اگر باز هم مشکلی داشتید در قسمت نظرات درج کنید تا راهنمایی شوید.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا