خانه » تلگرام » چگونه به گروهی که اخراج شدیم برگردیم در تلگرام؟

چگونه به گروهی که اخراج شدیم برگردیم در تلگرام؟

حتما شده که در گروهی در تلگرام حضور داشتید و الان دیگه ریمو شدید یا از گفتگو کردن محروم شده‌اید و الان با خودتون فکر می‌کنید چگونه به گروهی که اخراج شدیم برگردیم؟ یا برای رفع محدودیت عدم ارسال پیام در گروه (حالت سکوت) چیکار کنیم؟

ببینید دوستان فرض کنید مدیر گروه شما را ریمو و از گروه اخراج کرده یا حتی سایلنت کرده، حالا اگه در تلگرامتان بخوایین به آن گروه بروید با پیام زیر مواجه می‌شوید.

“متاسفانه شما نمی‌توانید به این گروه دسترسی پیدا کنید، زیرا توسط مدیر مسدود شده اید”

“sorry, you can’t access this chat, because you were banned by an admin”

وقت با این پیغام موجه شدید یعنی دیگه اون شمارتون قادر نیست تو گروه وارد بشه و تا زمانی که ادمین شمارو از لیست مسدودی خارج نکنید وضع همین است.

بعضیا هم بن نمیشن و بجاش سکوت میخورن و در پایین صفحه با پیغام زیر مواجه می‌شوند :

“مدیران این گروه شما را از نوشتن در اینجا محدود کرده اند”

“the admin of this group have restricted you your ability to send messages”

چگونه به گروهی که اخراج شدیم برگردیم در تلگرام

وقتی که سکوت بخورید فقط می‌توانید محتوای گروه و ببینید و قادر به گفتگو نیستید.

برگشت به گروه حذف شده یا اخراج شده

در هر دو حالت شما توسط مدیر گپ اینجوری شدید چه ریمو بشید یا سکوت بخورید و ادمین اگه شمارو آزاد نکرد باید با یک ترفند خاص وارد بشید. اونم راهی نیست جز یک شماره مجازی رایگان که قادر هستید باهاش مجدد به همون گروه برگردید.

وارد لینک زیر شوید و از میان آموزش‌های رایگان یک روش که بنظرم textme بهترین هست و انتخاب و یک اکانت بسازید و مجدد وارد اون گروه شوید

شماره مجازی برای تلگرام

این روش برگشت به گروه حذف شده عالیه و علاوه بر ناشناس بودن هویت شما هرچند بار هم ریمو باشید مجدد می‌تونید اکانت جدید بسازید و برگردید.

توجه داشته باشید با دیلیت اکانت کردن مشکل شما حل نخوادهد شد. چون آیدید عدد شما ثابت است و تغییری نمی‌کند و همچنان در لیست ریمو شده‌ها باقی می‌مانید.

برگشتن به گروهی که از ان لفت دادیم

برگشتن به گروهی که از ان لفت دادیم کار ساده ای هست. اگر از یک گروه لفت دادید اینجا باید مجدد لینک یا آیدی اونو داشته باشید، در غیر این صورت ادامه مطلب و توجه کنید.

برگشت به گروه حذف شده

این روش موقعی کاربرد دارد که خودتان اقدام به ترک گروه و پاک کردن آن نموده باشید.

پس در صورتی که از گروه لفت دادید میتوانید با مراجعه به تلگرام وب وارد تلگرام خود شوید و سپس به لیست چت های خود بروید، دنبال اسم گروهی که از آن خارج شدید بگردید و گزینه Return to group را بزنید تا مجدد وارد اون گپ بشید.

بازگشت به گروه لفت داده شده در تلگرام جز روش بالا که گفتم امکان پذیر نیست و از نصب نرم افزار های بیهوده برای اینکار خودداری کنید.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
59 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا