بازیابی مدیریت کانال تلگرام | چگونه دوباره مدیر شویم؟

بازیابی مدیریت کانال تلگرام

حتما براتون اتفاق افتاده که حساب کاربری خود را دیلیت کردید و یادتون اومده که مدیر گروه و کانال بودید. حالا مجدد وارد حساب خود شدید و دیدید که دیگه مدیر نیستید! این خیلی می‌تواند آزار دهنده باشد ولی خب در ادامه بهتون روشی را آموزش می‌دهم که بتوانید دوباره ادمین یا مدیر شوید.

در داخل خود برنامه بخشی برای برگرداندن کانال تلگرام خود وقتی که حساب کاربری ‌تان را حذف یا به اصطلاح دیلیت اکانت کرده ‌اید، وجود ندارد. اما خب این به منزله از دست رفتن دائمی گفتگوی شما نیست و قطعا راهی برای بازگشت وجود دارد.

آموزش بازیابی مدیریت کانال تلگرام

خب در قدم اول به قسمت support بروید در صفحه ‌ای که برای شما باز می‌شود، قسمتی را مشاهده می‌کنید که عنوان Please Describe Your Problem “لطفا مشکل خود را توضیح دهید” در آن نوشته شده است. در این قسمت متن زیر را کپی کنید

در جای خالی اول شماره تلفن (حتما با کد کشور) خود که با آن کانال را ساخته‌اید و در جای خالی دوم آی دی کانال خود را وارد کنید.

Hi. My Telegram channel with number …. and ID …. has been deleted by myself by mistake. Please return the ownership of this channel to me with a thorough and quick review. Thanks

توی کادر Your email یک ایمیل معتبر قرار دهید، همون ایمیلی که رو حسابتون بود را بزارید. اگر ایمیل نبود رو حسابتون یک ایمیل معتبر که الان داریدش بزارید.

در بخش Your phone number هم مجدد شماره را با فرمت صحیح و با کد کشور ایران وارد کرده و Submit “ارجاع” را بزنید تا برای تلگرام ارسال شود.

بازیابی مدیریت کانال تلگرام

خب پس از اینکه با موفقیت گزارش خود را ارسال کردید برای محکم کاری یک ایمیل با همون متن بالا به recover@telegram.org بفرستید. کار تمام هست! در ادامه به چند نکته توجه کنید

  • بررسی گزارش شما شاید یک هفته هم طول بکشد
  • فقط یک بار گزارش خود را بفرستید
  • از ارسال مکرر گزارش خودداری کنید، چون باعث میشه اسپم شناخته بشید.
  • اگر به زبان مسلط هستید خب چه بهتر و یک متن از خودتون بنویسید. ولی حتما متن درخواست به زبان انگلیسی باشد.

دوستان عزیز برای بازیابی مدیریت کانال تلگرام این تنها کاری است که از دست شما برمی‌ آید. پس از این باید منتظر باشید تا تلگرام جواب شما را بدهد و احتمالا کانال تلگرامی‌‌تان را به شما بازگرداند.

اگر پیشنهاد یا مشکلی دارید در قسمت نظرات درج کنید تا بهتر بتوانیم راهنمایی کنیم.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا