رفع مشکل ارسال نشدن پیام در پی وی تلگرام【رفع محدودیت ارسال پیام】

از کجا بفهمم در تلگرام ریپورت شده‌ام

علت ارسال نشدن پیام در پی وی تلگرام یا گروه عمومی چیست؟! عجیبه که ریپورت نیستم ولی نمیتونم پیام بدم! این سوالا ذهنت و درگیر کرده و ما اینجا بهتون میگیم که چیکار کنید.

ببینید دوستان هرکسی ممکنه که مشکل نرفتن مسیج در پیام خصوصی یا سوپرگروه و تجربه کرده باشه و با یک علامت تعجب قرمز رنگ روبه‌رو بشه! اما جای نگرانی نیست و شما باید بدونید که چرا اصلا این اتفاق افتاده و چجوری برای رفع این محدودیت اقدام کنیم.

از کجا بفهمم در تلگرام ریپورت شدم ؟

خب اگه خاستی به غیر از مخاطبان خودت به کسی یا یک گروه عمومی پیامی بدی، این پیام بصورت انگلیسی یا فارسی براتون میاد که یعنی حساب شما محدود شده است، در این پیام میگه (متاسفم، شما در حال حاضر فقط میتوانید به افرادی پیام دهید که در مخاطبین شما هستند)

Sorry, you can only send messages to mutual contacts at the moment

ارسال نشدن پیام در پی وی تلگرام

ای بابا چرا اینجوری شده و فقط به مخاطبینم میتونم پیام بدم !!! خب تسلیت میگم، شما ریپورت شدید ولی جای نگرانی نیست. در ادامه بهتون خواهم گفت که چرا این اتفاق براتون افتاده و چجوری باید حلش کنید.

چرا ما در تلگرام ریپورت میشویم؟

طبق خبر رسمی تلگرام افرادی که بیش از حد به کاربران غریبه (غیرمخاطبین) پیام بفرست و اونا هم اونو ریپورت کنند، شخص فرستنده به عنوان مزاحم تلقی خواهد شد و اکانتش اینجوری میشه.

وقتی به غریبه‌ها پیام بدید، اکانت شما به همراه دو گزینه Add Contact و Report Spam و یا در نسخه ویندوز با گزینه‌های Report Spam و Hide به طرف مقابل نمایش داده می‌شود که اون طرف میتونه به سلیقه خودش شما را گزارش دهد.

همچنین اگر افراد ناشناس و در گروه‌ها اد کنید یا اینکه تو گروه‌ها کاری کنید که ادمین پیام شمارو ریپورت کنه هم این اتفاق براتون خواهد افتاد.

اگه هیچکدم از کارهای بالارو نکردید پس تلگرام شما غیررسمی هست و بدون اجازه شما در حال تبلیغ است و باید سریعا اونو پاک و از نسخه اصلی استفاده کنید.

رفع مشکل ارسال نشدن پیام در پی وی تلگرام

اگر فکر میکنی این محدودیت به اشتباه برای شما اعمال شده است می‌توانید از طریق آموزش رفع ریپورت تلگرام مشکل ارسال نشدن پیام در پی وی افراد را حل کنید.

آموزش رفع ریپورت تلگرام (تضمینی)

توجه داشته باشید اگر بار اولتون هست با گذشت زمان چند روزه و عدم ارسال پیام به مخاطبین ناشناس اکانت شما به حالت قبل باز میگردد، ولی تکرار این عمل شاید برای همیشه اکانتتون و به باد بده و اصلا هم با حذف اکانت درست نمیشه پس الکی حساب خودتونو پاک نکنید.

نرم افزار خارج شدن از ریپورت تلگرام هم وجود ندارد و فقط از طریق آموزش بالا باید گزارش بدید و منتظر بمانید.

دلیل ارسال نشدن پیام در گروه عمومی

دلیل ارسال نشدن پیام در گروه عمومی

اگر حساب شما محدود شود و قصد ارسال پیام به گروه‌های عمومی را داشته باشید با پیام “متاسفانه شما در حال حاضر از ارسال پیام به گروههای عمومی محدود شدید” مواجه شوید ( sorry you are currently restricted from posting to public group ). برای برداشتن این محدودیت هم باید به همون صفحه رفع ریپورت بروید و آموزش مربوطه را انجام دهید

این خطای تلگرام هنگامی رخ میدهد که افراد از قبل پیام‌های شما را گزارش کنند، حالا این پیام‌هاتون میتونه فحش یا اینکه پست بی ارتباط با گفتگو باشد. اما حالا پس از ریپورت شدن شما فقط در گروه‌های عمومی نمی‌توانید پیامی بدید ولی در گروه‌های خصوصی آزاد هستید و مشکلی ندارید.

رفع ریپورت تلگرام در چند ثانیه

رفع ریپورت شدم ولی بازم نمی‌توانم پیام بدم؟

اگرم که رفع ریپورت شدید و باز هم نتوانستید پیام بدید باید 24 ساعت صبر کنید، به متن ربات دقت کنید که دقیقا همینو گفته و پس جای نگرانی نیست. در طی این مدت فعالیت خود را کاهش دهید تا اینکه اکانت شما بصورت کامل آزاد شود.

اگر بعد آزاد شدن باز همون اعمال قبلی و انجام بدید شاید ایندفعه دیگه نتوانید از محدودیت احتمالی خارج شوید.

ارسال نشدن پیام در تلگرام با شماره مجازی

کلیه شماره های مجازی یا کلا از ابتدا محدود هستند یا اینکه نمیتونن به اکانت های غیر کشور خودشون و مخصوصا ایرانی‌ها پیام دهند.

مثلا یک اکانت امریکا پس از ساخت نمیتونه به اکانتای ایرانی پیام بفرسته با اینکه شما هم اگه اسپم‌بات و استارت کنید بهتون میگه آزاد هستید.

شماره مجازی پس از 72 ساعت خود به خود آزاد خواهد شد و مشکلی ندارد.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
80 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا