مخفی کردن حالت آنلاین در تلگرام | پنهان کردن آخرین بازدید

در تلگرام مخفی شویم

حریم خصوصی باعث میشود که بسیاری از کاربران به دنبال روش مخفی کردن حالت آنلاین در تلگرام یا همان حالت روح باشند که با ثابت نگه داشتن آخرین بازدید تلگرام (آخرین بازدید به تازگی، یک هفته پیش، ماه پیش، مدت زیاد) در تلگرام مخفی شوند و کسی نفهمد که اخرین بار چه ساعتی آنلاین بوده است.

کدام تلگرام حالت روح دارد، اصولا حریم خصوصی یکی از مهمترین مسایل در شبکه های اجتماعی است، برخی کاربران بنا به هر دلیلی دوست ندارند کسی از حضور آنها مطلع شود. مثلا یک شخصی نصفه شب دوست داره با کسی گفتگو کنه و یا مطالب کانال و بخونه و در این شرایط مخاطبین اون براحتی میفهمند که ایشون الان در ساعت 2 بامداد آنلاین است.

در این شرایط اگر بخواهید در تلگرام به صورت نامحسوس فعالیت کنید و کسی از وضعیت آنلاین بودن شما با خبر نشه کار راحتی در پیش دارید، خوشبختانه تلگرام این قابلیت و داره که وضعیت خود را از دیگران مخفی کنید.

شما میتوانید با مخفی کردن شماره خود و همچنین مخفی کردن عکس پروفایل حریم خصوصی خود محافظت کنید.

در این آموزش ما نسخه اندروید را آموزش میدهیم ولی فرقی در نسخه آیفون، تلگرام ویندوز و لپتاپ و اینا نیست و این قابلیت در تمام سیستم عامل ها موجود است.

چگونه در تلگرام آفلاین باشیم؟

اگر تمایل دارید کسی از دوستان و آشنایان نفهمند که شما در تلگرام حضور دارید، تلگرامتون و باز کرده و به قسمت Settings سپس Privacy and Security رفته و روی گزینهLast Seen & online ضربه زده و حالا با سه گزینه رو به رو میشوید که به ترتیب زیر است و معنی هرکدوم هم جلوشون درج کردیم.

برای مخفی کردن حالت آنلاین Nobody و انتخاب کنید ولی میتوانید حالت های دیگری و هم انتخاب کنید

Everybody ( نمایش آنلاین بودن برای همه )
My Contacts ( نمایش آنلاین بودن شما برای مخاطبانتان )
Nobody ( مخفی کردن وضعیت آنلاین بودن شما از همه )

مخفی کردن حالت آنلاین در تلگرام

علاوه بر این شما می توانید در قسمت Always Share With اونایی که دلتون میخواد استثنا از وضعیت شما باخبر شوند رو انتخاب کنید که این یعنی اگر روی حالت Nobody باشد میتوانند از وضعیت شما باخبر باشند. اگر شخص خاصی مد نظرتون نیست کاری به این گزینه نداشته باشید.

آیا مخفی کردن حالت آنلاین در تلگرام به ضرر ماست؟

توجه داشته باشید با مخفی کردن حالت آنلاین در تلگرام شما هم نمیتوانید وضعیت طرف مقابل را ببینید و فکر نکنید که فقط دیگران از وضعیت شما بی خبرند بلکه شما هم نمیتوانید وضعیت دیگر کاربران را مشاهده کنید، همچنین برای تشخیص انلاین بودن در حالت مخفی هم مطلبی منتشر کردیم که میتوانید مطالعه کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظر
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
f
مهمان
f
1395-09-22 7:33 ب.ظ

توی تلگرام ویندوز این قابلیت نیست؟؟؟

An.bfe75
مهمان
An.bfe75
1398-07-27 6:56 ب.ظ
در پاسخ به  f

تو نسخه آخرش هست