پیام دادن در واتساپ بدون افتادن شماره اصلی (کاملا مخفی)

پیام دادن در واتساپ بدون افتادن شماره

چگونه در واتساپ پیام بدیم که شماره نیفته، همانطور که می‌دانید پیامرسان واتساپ شماره موبایل اشخاص برای یکدیگر قابل روئیت است و کسی نمی‌تواند شمارش و مخفی کند. اما خب در دنیای اینترنت و شبکه‌های اجتماعی هر محدودیتی و میشه دور زد. خب حالا میخوام بهتون یاد بدم چجوری به اشخاص مختلف چه مخاطبین و چه غریبه‌ها مسیج بفرستید بدون افتادن شماره اصلی (سیم کارت).

دوستان این روش کاملا کاربردیه پس اونایی موفق میشن که مو به مو انجامش دهند. اگه واتساپ با شماره اصلیتون توی گوشی دارید کاری با اون نداشته باشید و از طریق لینک زیر واتساپ تجاری را دانلود کنید

دانلود واتساپ تجاری

واتساپ بیزینس به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید دو تا اکانت تو گوشیتون داشته باشید. البته که این نسخه تجاری هست که در اینجا لازم نیست توضیح بدم، خودتون بعدا دربارش توی اینترنت مطالعه کنید.

پیام دادن در واتساپ بدون افتادن شماره

خب دوستان ما قبلا در دو صفحه از سایت خودمون آموزش ساخت اکانت خارجی واتساپ را توضیح دادیم که روش اول و ابتدا تا اخر بروید که مطمئنم موفق خواهید شد. اگر در نصب با روش اول ناموفق بودید روش دوم را امتحان کنید.

این روش چگونه کار می‌کند؟

با آموزش بالا شما با استفاده از اکانت کشور انگلستان وارد پیامرسان واتساپ می‌شوید. یعنی شماره تلفن شما برای دوستان و آشنایان و هرکسی که بهش پیام می‌دهید یا در گروه‌ها شما را می‌بینند ناشناس است. مثلا با کد +44 هست و افراد هرچی سعی کنند نمی‌توانند بفهمند که شما کی هستید. خلاصه پیام دادن در واتساپ بدون افتادن شماره همین بود که در آموزش بالا به شما یاد دادیم.

تذکر: هرگونه سواستفاده از این آموزش به وبسایت سوشال نت ارتباطی نخواهد داشت و این آموزش صرفا برای افزایش آگاهی شما می‌باشد. اگر با چنین شماره‌هایی به شما پیام دادند و از شما درخواست داشتند به هیچ وجه به آنها اعتماد نکنید

اشتراک در
اطلاع از
guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات