چگونه پیام های حذف شده روبیکا را برگردانیم | برنامه ریکاوری روبیکا

آیا امکان بازیابی پیام های حذف شده روبیکا وجود دارد؟ میشه عکس و فیلم های که پاک شده را برگردون؟ با ما همراه باشید تا با یک برنامه ریکاوری کم حجم اینکارو برای شما ممکن سازیم و هرچی پیام که حذف شده و بتونی بهش دسترسی داشته باشید.

نصب برنامه ریکاوری پیام روبیکا و دیگر پیامرسان‌ها

برای اینکار شما باید نوتیفیکیشن یا اعلانات روبیکا را روش کنید. حالا نرم افزار Notification History و از بازار ، مایک یا گوگل‌پلی دانلود و نصب کنید

پس از نصب فلش پایین و بزنید به مرحله ی زیر برسید که در اینجا باید تو انتهای تصویر GRANT و لمس کنید و سپس اجازه استفاده بدید.

برنامه ریکاوری روبیکا و بازیابی پیام های حذف شده روبیکا

مثل عکس زیر تیک Notification History و روشن کنید حتما تا برنامه به درستی بتونه کار کند.

چگونه پیام های حذف شده روبیکا را برگردانیم

بعدش هرچی اومد فلش و بزنید بره مرحله بعد و تایید کنید. پس از ورود موفقیت امیز با صفحه زیر مواجه خواهید شد که در اینجا هرچی پیام بصورت اعلان روی گوشی شما بیاد و ذخیره خواهد کرد.

بازیابی چت روبیکا

مثلا کسی براتون تو روبیکا پیام فرستاد و بعدش حذف کرد. در اینجا تمامش ذخیره خواهد شد و شما قادر خواهید بود که ببینید و حتی اونو ذخیره کنید.

این نرم افزار فقط مخصوص روبیکا نیست و هر اعلانی روی گوشیتون بیاد و ذخیره میکنه، چه از پیامک باشه چه از واتساپ و تلگرام و … پس با نصب اون می‌توانید همه اعلان های پیامرسان‌های نصب شده روی گوشیتون و دسترسی داشته باشید

آیا امکان پرینت پیام های روبیکا وجود دارد؟

این پیامرسان متعلق به کشور ما هست و هر محتوایی که در اون بفرستید توسط ناظرانی ذخیره خواهد شد. پس اگر شما درگیری کلاه‌برداری یا توهین و … قرار گرفتید می‌توانید از طریق پلیس فتا شکایت کرده و پس از دستور مراجع قضایی از پیام‌های حذف شده پرینت بگیرید.

بنده اطلاع دقیق ندارم ولی با توجه به اینکه دیتای پیام های حذف شده روبیکا در داخل کشور هست حتما قادر خواهند بود تا گفتگوهای پاک شده را پرینت کنند.

اگر شاکی هستید قبل از هر اقدامی برای کسب اطلاع بیشتر با شماره 99977 تماس بگیرید.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا