چگونه آخرین بازدید خود را در روبیکا مخفی کنیم

روبیکا که دقیقا کپی پیامرسان تلگرام است امکانات جالبی دارد که یکی از آنها مخفی کردن آخرین بازدید است. با این قابلیت شما می‌توانید زمان حضور خود را برای همه یا فقط مخاطبین روبیکا پنهان کنید. اینکار به شما کمک خواهد کرد که مثلا دوستان شما متوجه وضعیت شما نشوند و نتوانند تشخیص دهند که کی آنلاین بودید و کی آفلاین شدید.

درسته که قابلیت های این پیامرسان زیاده ولی توقعاتی مثل تلگرام نداشته باشید. اما ما به عنوان یک پیامرسانی ایرانی سعی میکنیم ترفندهایی را برای کاربران آن قرار بدهیم که امیدوارم استفاده کنید. در این بخش هم به شما آموزش می‌دهیم که چگونه آخرین بازدید خود را در روبیکا پنهان کنیم.

مخفی کردن آخرین بازدید در روبیکا

چگونه آخرین بازدید روبیکا را خیلی وقت پیش کنیم؟ برای اینکار ابتدای کار از طریق گوگل پلی یا مایکت یا هرجایی اخرین نسخه این پیامرسان را نصب و بروزرسانی کنید. هرچند این قابلیت در نسخه های قدیمی هم هست ولی همیشه سعی کنید از آخرین نسخه پیامرسانها استفاده کنید.

خب بعد دانلود روبیکا به آخرین نسخه به قسمت تنظیمات در پایین صفحه بروید

چگونه آخرین بازدید خود را در روبیکا پنهان کنیم

در اینجا باید “حریم خصوصی و امنیت” را انتخاب کنید.

حالا به قسمت “نمایش آخرین بازدید و آنلاین بودن” بروید. اگر قبلا تغییر نداده باشید روی “همه” است

مخفی کردن زمان آنلاین و حذف اکانت در روبیکا

در بخش “چه کسی می تواند زمان آخرین بازدید شما را ببیند؟” سه گزینه قرار دارد که براتون توضیح میدم در پایینتر

پنهان کردن وضعیت آنلاین روبیکا

اگر روی “همه” باشد یعنی همه کاربران روبیکا می‌توانند زمان اخرین بازدید شما را ببینند. پیشفرض هم همین گزینه انتخاب شده است. با انتخاب این گزینه زمان فعالیت شما برای همه بصورت دقیق درج می‌شود. مثلا “17 فروردین در 10:45”

در صورتی که روی “مخاطبین من” باشد فقط کسانی که شماره اونها توی گوشی شما هست قادر هستند که زمان آنلاین بودن شمارو بفهمند. توجه داشته باشید کسانی که شماره شما را دارند حساب نمیشه و فقط اونایی که تو گوشی خودتون سیو هستند را شامل می‌شود.

گزینه هیچکس هم کاری میکنه که کلا هیچ کس قادر نباشد آخرین بازدید شما را مشاهده کند. با انتخاب این گزینه زمان فعالیت شما برای همه “مدتی پیش” درج می‌شود

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
X
پیمایش به بالا