خانه » پیامرسان روبیکا » پیغام استفاده بیش از حد مجاز در روبیکا یعنی چه؟

پیغام استفاده بیش از حد مجاز در روبیکا یعنی چه؟

استفاده بیش از حد مجاز روبیکا

استفاده بیش از حد مجاز در روبیکا یعنی چه؟ چرا در روبیکا این پیام و میزنه و نمیزاره پیام بفرستم؟ نوشتن پیام مجاز نیست را چگونه رفع کنیم؟

با ما همراه باشید تا علت محدود شدن در این پیامرسان و روش رفع و دور زدن آن را آموزش دهیم. این مقاله از دو بخش “عواملی که باعث بوجود اومدن این محدودیت شده” و “نحوه رفع محدودیت پیام در روبیکا” تشکیل شده است که تا پایان مطالعه کنید و به امید خدا مشکلتون حل خواهد شد.

پیامرسان ایرانی روبیکا هم مانند اینستاگرام و شاد به کاربرانی که بیش از حد یک عمل را انجام دهند هشدار می‌دهد و آنها را محدود می‌کند. این محدودیت ممکن است چند ساعت تا چند ماه طول بکشد که بستگی به عملی است که انجام داده‌اید.

استفاده بیش از حد مجاز روبیکا

چرا در روبیکا میزنه استفاده بیش از حد مجاز

وقتی این پیام براتون میاد دیگه نمی‌توانید به پی وی دیگران بروید و پیام بدید. اگذ شما تو یک بازه زمانی کوتاه عده زیادی را فالو یا آنفالو کنید، پشت هم و رگباری لایک کنید و همچنین زیاد به پی وی افراد پیام بدید و باعث مزاحمت بشید. اینجور رفتارها باعث می‌شود که شما برای مدتی محدود بشید و با پیام استفاده بیش از حد مجاز مواجه شوید.

در واقع این منع کردن شما از برخی فعالیت‌ها بخاطر اینه که هوش مصنوعی فکر می‌کنه شما ربات هستید که مثلا یهو 200 نفرو انفالو کردید یا تو نیم ساعت مثلا 500 نفرو لایک کردید.

بخاطر این رفتارها خب مدتی محدود می‌شوید. این نکته را هم بگم که حتی کامنت گذاشتن زیاد و تبلیغاتی هم باعث منع شدن شما میشه و مثلا برای چند روز نمی‌تونی دیگه کامنتی بزاری!

بطور خلاصه عواملی که باعث این محدودیت میشه عبارت است از :

  • فالو و آنفالو زیاد تو زمان کم
  • کامنت زیاد تو زمان کم
  • تغییر پیاپی نام و بیوگرافی
  • لایک کردن زیاد پست تو زمان کم

استفاده بیش از حد مجاز در روبیکا چند روز طول میکشه؟

دوستان گرامی همانطور که گفتیم این قابلیت همانند اینستاگرام هست و اگر از اون استفاده کرده باشید متوجه خواهید شد که روش کار چجوریه ولی اگه تابحال از اینستاگرام استفاده نکردید بهتون میگم که این پیغام پس از مدتی از بین میره و اکانت شما به حالت نرمال درمیاد.

متاسفانه شما در روبیکا مدت زمان رفع محدودیت را متوجه نخواهید شد و ممکن است مدتی طول بکشد تا محدودیت شما رفع شود. اما با انجام روش زیر امیدوارم مشکل شما حل شود.

استفاده از ربات برای گزارش دادن

اگر مدت زیادی صبر کردید و مشکل هنوز حل نشده شما یک راه دیگر هم دارید و اون هم ارتباط با پشتیبانی از طریق ربات هست. برای به آیدی supportbot بروید و آن را استارت کنید. پس از استارت “سوال دارم” را بزنید

رفع محدودیت پیام در روبیکا

در اینجا بخش مربوطه یعنی “پیامرسان” یا “روبینو” را انتخاب کنید.

استفاده بیش از حد مجاز یعنی چی

حالا باید گزینه “سوال از پشتیبانی” و بزنید.

برنامه رفع استفاده بیش از حد مجاز در روبیکا

خب در اینجا یک کادر باز میشه و ازتون می‌خواد که سوال خود را بپرسید.

شما باید یک دلیل محکم بیارید و خودتون و بیگناه جلوه بدید. مثلا بگید گوشی دست بچه کوچیک بوده و اون اینکارو کرده یا از این جور چیزا ..

اموزش رفع بیش از حد مجاز روبیکا

در صورتی که با ربات هم نتوانستید از پشتیبانی روبیکا استفاده کنید تا بهتر شما را راهنمایی کنند. نکته مهم اینه که من اطلاعی ندارم با دیلیت کردن روبیکا این مشکل حل خواهد شد یا خیر!

خب اگر شما هم نظر و پیشنهادی دارید در قسمت نظرات درج کنید.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
227 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا