دیلیت اکانت ایتا – حذف حساب کاربری با لینک مستقیم

شاید دلتون بخواد که از پیامرسان ایتا بروید و اطلاعات خود را پاک کنید، ولی از طریق خود برنامه گزینه‌ دیلیت اکانت ایتا وجود ندارد. اما اصلا نگران نباشید چون که از طریق لینک مستقیم زیر اینکار امکان پذیر هست.

طبق آموزش زیر عمل کنید تا حذف اکانت ایتا را بصورت کامل انجام دهید. شما نیاز به هیچ برنامه یا ربات ندارید و از طریق کد ارسالی با پیامک یا به اکانتتون می‌توانید حساب خود را بصورت دائمی حذف کنید.

با حذف اکانت ایتا چه اتفاقی میفته؟

اگر شما حذف اکانت ایتا را انجام دهید، همه پیام‌ها و مخاطبانتان را برای همیشه از بین خواهد رفت. تمامى گروه‌ها و كانال‌هایی كه توسط شما ايجاد شده بودند بدون مدیر اصلی خواهد شد، ولی ادمین‌ها هنوز به اختیارات خود دسترسی دارند. عمل دیلیت اکانت ایتا غیرقابل بازگشت است و اگر اسناد مهمی در این پیامرسان دارید حتما از آنها بکاپ بگیرید.

اگر از اطلاعات و فایل‌های خود بکاپ گرفتید یا مطمئن شدید که چیز مهمی ندارید، به ادامه آموزش توجه کنید.

آموزش قدم به قدم دیلیت اکانت ایتا

چگونه ایتا را حذف کنیم؟ خب ابتدا وارد لینک زیر شوید و اگر کار نکرد کل لینک و کپی و در از طریق گوگل سرچ کنید. پس از ورود در کادر مشخص شده باید شمارتون و با صفر اولش وارد کنید و ارسال را بزنید.

https://my.eitaa.com/old

دیلیت اکانت ایتا

یک کد براتون ارسال شده که باید در قسمت “کد تایید” وارد کنید و دکمه ورود را بزنید (کدی شبیه = 8dbd4f524f15). این کد از طریق پیامک ارسال نخواهد شد.

دیلیت اکانت ایتا

حالا صفحه‌ای شبیه تصویر زیر براتون باز میشه که باید “حذف اکانت” را بزنید

حذف اکانت ایتا

در این بخش بهتون میگه که اگه حساب خود را حذف کنید چه اتفاقی خواهد افتاد. پس اول به دقت بخوانید و اگر مشکلی نبود در کادر پایین یک چیز بنویسید و روی دکمه قرمز رنگ “حذف حساب کاربری” بزنید.

حذف اکانت ایتا بصورت دائمی

حالا برای تایید نهایی عبارت داخل تصویر و بنویسید و مجدد “حذف حساب کاربری” را بزنید.

دیلیت اکانت ایتا از طریق پیامک

خب به شما تبریک می‌گویم، شما توانستید براحتی و با موفقیت حساب کاربری خود را دیلیت کنید. با اینکار از لیست مخاطبین دیگران هم خارج خواهید شد.

آیا امکان بازیابی حساب حذف شده ایتا وجود دارد؟

باید توجه داشته باشید که امکان بازیابی گفتگوهای حذف شده وجود ندارد و اگر مالک کانال یا گروهی هم بودید دیگه قادر به بازپسگیری مقام خود نمی‌باشید. گروههای شما حذف نمیشوند ولی مالکیت آنها از شما گرفته خواهد شد.

در صورتی که هرگونه مشکلی در رابطه با اینکار دارید یا موفق به انجامش نشدید در قسمت نظرات آن را درج کنید تا به آن پاسخ دهیم.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
X
پیمایش به بالا