تبلیغ کانال ایتا رایگان | تبلیغات گسترده در ایتا

تبلیغ کانال ایتا رایگان

اگر به دنبال تبلیغ کانال ایتا هستید این بخش برای شما در نظر گرفته شده است. شما میتوانید بصورت رایگان لینک کانال ایتای خود را در اینجا قرار دهید تا مردم عضو شوند و تعداد اعضای شما افزایش یابد.

چرا باید در ایتا فعالیت کرد؟

پیامرسان ایتا بعد از فیلترینگ در ایران خیلی مورد استفاده قرار میگیرد. این پیامرسان دقیقا کپی تلگرام هست، به همین خاطر خیلی محبوب شده و مردم زیادی از اون استفاده میکنند. اگر بتوانید در کنار دیگر شبکه های اجتماعی در کانال ایتا هم فعالیت کنید، میتوانید مشتریان خوبی بدست بیارید.

برای تبلیغ کانال ایتا رایگان چیکا کنیم؟

یکی از دغدغه های مدیران کانال در ایتا افزایش بازدید کننده و مخاطبان است. ما قرار نیست روش های کلیشه ای رشد اعضای ایتا را به شما آموزش دهیم، در واقع قصد داریم محیطی را برای شما فراهم کنیم تا بتوانید کانال خود را به دیگران معرفی کنید.

در قسمت نظرات لینک کانال خود و توضیحات مربوطه را قرار دهید و ما ان را تایید میکنیم. اینکار به نوعی بک لینک حساب میشه و لینک شمارو محبوبتر خواهد کرد.

چیکار کنم کانالم در گوگل ثبت بشه؟

یک راه بهتر هست با هزینه بسیار کمتر از انچه برای موارد فیک و غیرواقعی مصرف میکنید. اون روش اینه که لینک خود را در لینکدونی سایت ما و موتور جستجوی گوگل ثبت کنید. این یعنی اینکه با یک تیر دو نشون زدید. ثبت شدن در گوگل یعنی تا ابد هرکی عنوان کانال شمارو سرچ کنه، لینکتون تو نتایج بیاد و طرف هم عضو بشه! به همین راحتی!

اگر بخوایید که لینک شما در گوگل ثبت شود و برای همیشه باقی بماند، از بخش “ثبت کانال ایتا در گوگل” اینکارو به ما بسپارید.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا