خواندن پیام بدون تیک دوم در تلگرام + بدون سین شدن

خواندن پیام بدون تیک دوم

ترفند خواندن پیام بدون تیک دوم (حالت روح) در تلگرام های اندروید، ایفون و کامپیوتر چگونه است، آیا امکان برداشتن و حذف تیک دوم وجود دارد، جواب بله است و جلوگیری از دو تیک ابی با کمک روشهایی امکان پذیر میباشد. در اینجا به شما خواهیم گفتن چگونه پیامی و سین کنید بدون اینکه دوتیک نشون بدهد.

برای روش برداشتن تیک دوم پیام خصوصی بدون اینکه طرف بفهمه باید کاری کنین که فقط یک تیک برای طرف بخوره، در پیام ها نشان دادن یک تیک یعنی پیام ارسال شد و فقط در صورتی که تیک دوم بخوره یعنی طرف پیام و دیده. اصولا خوردن تیک دوم یعنی اون پیام باز شده و حتی اگه طرف چشمش هم بهش نخوره ولی گفتگو را باز کنه تیک دوم اعمال میشود.

چگونه تیک دوم تلگرام را برداریم

برای خواندن پیام بدون خوردن تیک دوم در تلگرام ایکس روی گفتگوی مورد نظر انگشت خود را نگه‌داشته و در پنجره باز شده پیام دریافتی را بخوانید، همزمان با انگشت دیگر می‌توانید در گفتگو به بالا و پایین حرکت کنید، در تلگرام اصلی نیز برای خواندن پیام دریافتی بدون خوردن تیک دوم، روی پروفایل طرف موردنظر انگشت خود را نگه‌دارید و پیام و بخونید بدون اینکه تیک بخوره!!!

آموزش خواندن پیام بدون تیک دوم

اگر شما میخوایین پیام های طرف مقابل و بخونین بدون اینکه دو تیک بخوره و طرف مطلع بشه باید به روش پاپ آپ عمل کنید ، برای این کار به روش زیر عمل کنید ( شاید در آپدیت های بعدی این روش کار نکنه )

ابتدا وارد تلگرام و منو و به Setting و سپس Notification and Sounds بروید، روی Popup Notification کلیک کنید، سپس یکی از گزینه های Only Screen On یا Always show popup را فعال کنید.

با این کار از این به بعد اگر کسی برایتان پیام فرستاد بر روی گوشی پنجره پاپ آپ نمایش داده میشود که میتوانید پیغام را ببینید و تا زمانی که جوابی برای آن ارسال نکنید دو تیک دریافت و خوانده شدن پیغام در تلگرام طرف نمایش داده نمیشود و اون فکر میکنه که اصلا شما پیامش را نخوندی، ولی اگه برین تو تلگرام و صفحه چت و باز کنید اونوقت دو تیک میخوره و طرف میفهمه پس مراقب باشید. (این روش ممکنه علیه شما هم استفاده بشه دیگه)

خواندن پیام تلگرام بدون سین شدن

این روشی که گفتم در تلگرام رسمیه، نرم افزاری که بدون تیک خوردن پیام تلگرام بشه خوندش همان تلگرام های غیر رسمی مثل موبوگرام و تلگراف یه قابلیت دارن به نام حالت روح که با اون براحتی بدون هیچ کاری پیام های طرف مقابل و بخونین و فقط یک تیک میخورد.

کدام تلگرام حالت روح دارد؟

پس از نابودی موبوگرام شرکت هانیستا خیلیا به دنبال جایگزینی برای ان هستند. تلگراف بهترین جایگزین موبوگرام است و همانند آن حالت روح دارد

دانلود تلگراف پیشرفته

با ورود به لینک بالا و نصب آن از حالت روح آن استفاده کنید ولی خب ما قبلا هم به شما گفتیم تا انجایی که براتون سخت نیست از تلگرام اصلی استفاده کنید.

‌دانلود برنامه Unseen – No Last Seen

حذف تیک دوم در تلگرام

این برنامه برای مخفی سازی آخرین بازدید پیامرسانهایی مانند Whatsapp Viber Telegram Line و … است، با امکان مخفی سازی آخرین بازدید شما و چک کردن پیام ها بصورت ناشناس و پنهانی و مخفی سازی دو تیک آبی میتواند بسیار کاربردی باشد.

دانلود برنامه Unseen – No Last Seen

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات