نصب دو یا چند تلگرام در یک گوشی {نامحدود اکانت داشته باش}

چگونه در تلگرام بیشتر از سه اکانت داشته باشیم

آیا نصب همزمان چند اکانت تلگرام یک گوشی امکانپذیر است؟ برای داشتن دو یا بیش از 3 اکانت در اندروید، آیفون و کامپیوتر باید چیکار کنیم؟

داشتن دو یا چند تا تلگرام روی یک گوشی تلفن همراه مزیت‌های زیادی دارد، از جمله این که شاید یک اکانت برای ارتباط با دوستان و یک اکانت هم برای شغلتان باشد و بتوانید به صورت تفکیک شده با یک موبایل به مدیریت آن‌ها بپردازید.

با روش‌هایی که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد از 2 تا بی نهایت اکانت در یک گوشی داشته باشید !!! بله اینکار شدنی هست و شما می‌توانید اینکارو روی هر گوشی مثل سامسونگ، شیائومی و … انجام دهید. پس با ما همراه باشید …

نصب دو تلگرام در یک گوشی اندروید

برای دو اکانته کردن نیاز به نصب هیچ چیز جانبی ندارید، شما فرض یک حساب فعال دارید، حالا وارد تلگرامتون بشید و از طریق اون فلش کنار اسمتون به دکمه Add Account (افزودن حساب کاربری) میرسید.

نصب چند اکانت تلگرام در اندروید

با استفاده از این قابلیت تا 3 اکانت در یک برنامه می‌توانید فعال کنید.

نصب چند اکانت تلگرام در اندروید

این روش روی گوشی های آیفون هم جواب میده و شما قادر هستید تا سقف 3 اکانت در تلگرام اصلی داشته باشید. هر سه اکانت هم همزمان آنلاین هستند و قابلیت دریافت پیام را دارند.

چگونه در تلگرام بیشتر از سه اکانت داشته باشیم

خب اگه بیش از 3 اکانت نیاز داشته باشید برای ساخت اکانت چهارم به بعد باید دو ورژن تلگرام یعنی “دایرکت” و “گوگل پلی” و همزمان نصب کنید. نسخه گوگل پلی اگه دارید حالا نسخه دایرکت و از کانال رسمی آن نصب کنید

نصب نسخه دایرکت از کانال رسمی

هر نسخه جدیدی که منتشر بشه در این کانال رسمی قرار داده خواهد شد. اونی که نوشته Store منظور همون نسخه گوگل پلی هست، اونی هم که نوشته Telegram نسخه دایرکت هست. پس شما اگه نسخه گوگل پلی و دارید کافیه همون نسخه دایرکت و نصب کنید.

ساخت اکانت چهارم در تلگرام

نسخه دایرکت محدودیت کمتری به نسبت نسخه منتشر شده در گوگل پلی دارد و جدا جدا نصب خواهد شد. با اینکار شما دوتا تلگرام اصلی دارید و تا 6 اکانت و می‌توانید روش فعال کنید!! جالب بود نه؟!

نصب بیش از 6 اکانت در یک گوشی

اگه خیلی دیگه پرکار هستید و بیش از 6 اکانت نیاز دارید از برنامه‌ زیر استفاده کنید

این برنامه از نسخه‌های اصلی اپ‌ها یک کپی میسازد و شما قادر خواهید بود در کنار ورژن اصل کپی شده اون را نیز نصب کنید.

دانلود برنامه Parallel Space

دانلود تلگرام با اکانت نامحدود

ابتدا برنامه و دانلود و نصب کنید و در صفحه اول گزینه Add App و بزنید تا لیست برنامه ها و بازی های گوشی شما به نمایش در بیاید.

از میان اپ ها تلگرام و انتخاب کرده و Add to parallel spase را بزنید، صبر کنید تا کپی برنامه ساخته شود و سپس اقدام به نصب کنید.

دیگه اگه نیاز به دانلود تلگرام با اکانت نامحدود داشتید از تلگرام ایکس استفاده کنید. این نسخه قابل تایید پاول دورف مالک تلگرام است.

نصب همزمان دو تلگرام در کامپیوتر

برای نصب همزمان دو تلگرام در کامپیوتر نیاز به نسخه پلاس و رنگی ندارید و فقط کافیه که شما نسخه پرتابل آن را دریافت کرده و قادر هستید تا حساب و یکجا داشته باشید.

همانطور که مشاهده کردید شما براحتی مثل گوشی خود بین دو یا سه حساب سوییچ خواهید کرد و همزمان هم سه اکانت فعال هست.

دو اکانت تلگرام با یک شماره

به هیچ وجه دو اکانت تلگرام با یک شماره را نمیتوانید داشته باشید، میتوانید یک شمارو ده تا جا داشته باشید ولی اینکه با یه خط دهتا اکانت گوناگون بسازید اصلا شدنی نیست.

همواره توجه داشته باشید بهترین فقط نسخه اصلی و تلگرام ایکس است و تا جایی که امکان دارد از نسخه‌های غیررسمی استفاده نکنید.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
22 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
X
پیمایش به بالا