ارسال پیام ناشناس در تلگرام {3 روش بسیار عالی}

ارسال پیام ناشناس در تلگرام

آیا میشه که به شخصی پیام بدیم بدون اینکه طرف متوجه هویت ما شود؟ جواب این سوال بله هست. با روش هایی که در ادامه به شما خواهم گفت میتوانید به هر شخصی در تلگرام پیام بدید بدون اینکه اون شخص متوجه شود شما اصلا کی هستید یا از کجا پیام میدید.

این سه روش بهترین و مطمئن ترین ها هستند که بدون افتادن شماره اصلی یا پروفایل اصلیتون میتوانید فعالیت کنید.

1 – ارسال پیام ناشناس با استفاده از شماره مجازی (ارزان)

یک روش خوب که بهترین و ارزونترین کارایی را داره استفاده از شماره های مجازی است. شماره مجازی یک شماره تلفن است که به صورت مجازی و بدون وجود یک سیم کارت فیزیکی ایجاد می‌شود. این خطهای مجازی از کشورهای مختلف جهان هست. مثلا شما با یک خط مجازی انگلستان میتوانید به هرکی پیام بدید و اون شخص شمارتون و از انگلیس میبینه و فکر میکنه شما مثلا یک خارجی هستید.

پس از گر قصد دارید که به شخصی غریبه یا حتی دوست و فامیل بصورت ناشناس پیام بدید حتما از بخش خرید شماره مجازی برای خودتون یک خط خارجی تهیه کنید.

ارسال پیام ناشناس با استفاده از شماره مجازی

2 – ارسال پیام ناشناس با استفاده از شماره مجازی (گرون قیمت)

شاید ندونید که خود تلگرام هم شماره مجازی میده! هم دائمی هست هم دیرتر ریپورت میشه هم کاملا ناشناسه! ولی خیلی گرون!

شماره های مجازی تلگرام با کد 888 شروع میشن که کد کشور خاصی نیست، بنابراین این شماره ها برخلاف بقیه شماره های مجازی موجود در اینترنت فقط برای ورود به تلگرام قابل استفاده هستن و نمیشه از اونها برای بقیه پیامرسان‌ها استفاده کرد.

این شماره ها مادام العمر هستن و نیازی به فعالیت یا اشتراکی برای نگه داشتن اونها نیست. البته مثل بقیه شماره ها اگر کار خلافی با اون در تلگرام بکنین ممکنه تلگرام شماره رو بن بکنه، ولی این شماره ها خیلی سگ جون هستند و به این راحتیا مسدود نخواهند شد.

اگر حرفه ای هستید میتوانید با ورود به سایت فرگمنت با ارز دیجیتال این شماره ها را خریداری کنید.

3 – ارسال پیام ناشناس در گروهها با تلگرام پریمیوم

اکانتهای پرمیوم تلگرام این امکان را دارند که یک کانال بسازند و بطور ناشناس (با آیدی غیر از ایدی اصلی خودشون) در گروه پیام‌ بنویسند. نیاز نیست حتما کانال محتوا داشته باشد و فقط کافیست یک کانال الکی بسازید و با اون در گروه‌ها چت کنید بدون اینکه هیچکس بفهمه کی پشت این کانال هست. زیبا نیست؟!

همچنین قابلیت ری‌اکشن زدن روی کامنتها و پیامهای گروه‌ها با ایدی کانال هم امکان پذیر است. کاربرانی که پریمیوم دارن، بدون افشای اکانت اصلیشون و تنها با اواتار کانالشون میتونن روی پیامهای مختلف ری‌اکشن بزنن.

البته تلگرام پریمیوم در ایران قیمتش بالاست ولی اگر مشکل مالی ندارید از بخش خرید تلگرام پریمیوم اکانت خود را ویژه کنید.

نتیجه گیری

این سه راه بهترین روشهای ارسال پیام ناشناس در تلگرام هست. البته با توجه به قیمت‌های این روزهای دلار من همون روش اول و پیشنهاد میدم. چون با زیر 200 هزار تومن میتوانید انجامش بدید.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
X
پیمایش به بالا