علت ثبت نشدن یک مکان در گوگل مپ چیست؟ | عدم نمایش مکان در گوگل مپ

ثبت نشدن یک مکان در گوگل مپ

گوگل مپ بزرگترین سایت نقشه دنیا است که تقریبا کل مردم جهان و مخصوصا کاربران اندروید با آن آشنا هستند. به علت اینکه یکی از برنامه‌های پیشفرض اندروید روی گوشی همین Google Map هست اکثر ماها یکبار هم شده برای جستجوی مکان خاصی که لوکیشن اون را بلد نیستیم از آن استفاده کردیم.

اما اگر کسب و کار یا مکان جا افتاده می‌شناسید و می‌خواهید که اون را در گوگل ثبت کنید و با پیام “گوگل نتوانست ویرایش شما را تایید کند” مواجه شدید و ویرایش شما معلق (Pending) باقی مانده است، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. تا مشکل عدم نمایش مکان در گوگلمپ را توضیح دهیم

در اینجا به مهمترین عواملی که باعث می‌شود در ثبت یک مکان، نام خیابان، آدرس ناموفق (NOT APPLIED) باشید اشاره خواهیم کرد و در انتها به شما خواهیم گفت که برای حل مشکل “Google couldn’t verify yor edit” باید چیکار کنید. اول همه موارد و بخونید تا بدونید مشکل شما کجاست.

1 – ثبت نشدن یک مکان در گوگل مپ بخاطر امتیاز پایین کاربر

از مهمترین علت‌های ثبت نشدن یک مکان در گوگل این است که امتیاز و لول شما برای ثبت چنین مکانی پایین است و چون یک کاربر تازه‌وارد هستید گوگل نمیتونه تایید کنه چنین مکانی وجود داره یا نه! شاید بتونید یک مغازه و یک چیز عمومی و ثبت کنید ولی مثلا برای ثبت یک شرکت در مکان شلوغ شهر یا حذف یک لوکیشن و ویرایش آن احتمالا با مشکل مواجه خواهید شد.

گوگل نتوانست ویرایش شما را تایید کند

برای حل این مشکل هم اول سعی کنید بدون هیچ گونه اسپم و فعالیت الکی چند مکان که رفتید و عکس هم دارید ازشون و بفرستید و نظراتی در مورد اون مکان‌ها بنویسید. (به هیچ وجه اسپم نکنید که دیگه به اون اکانتتون امتیازی تعلق نخواهد گرفت)

2 – مکان بسیار خاص است یا هم‌نامش وجود دارد

گاهی اوقات امتیاز شما بدک نیست ولی هرکاری کنی نمیتونی اون محل و ایجاد کنید. اگه محل شما خاص باشه مثل بانک یا نام کسب کار شما خیلی عمومی هست سریعا با پیغام “گوگل نتوانست ویرایش شما را تایید کند” مواجه خواهید شد. مثل نام مغازه شما باشه تهران خالی خب نمیتونی اونو براحتی ثبت کنید، یا مثلا شرکت شما هست لبنیاتی تهران پارس و دقیقا یک لبنیاتی دیگه همنام شما وجود داره و بخاطر همین مکان شما تایید نخواهد شد.

برای حل این مشکل سعی کنید نام مغازه یا شرکت خود را با کلماتی دیگر همانند نام خانوادگی یا … همراه کنید

3 – مشارکت‌های زیاد ولی تایید نشده

اگر قبلا در مشارکت‌هایی که داشتید زیاد ناموفق بوده‌اید و بهتون حساس شده احتمالا نمی‌توانید دیگه مکان‌های خاصی و ثبت یا ویرایش کنید که در اینجا شما باید از یک حساب دیگه استفاده کنید یا به دوستان آشنایان خود بخواهید دقیقا در همون نقطه اون مکان و ثبت کنن و اگرم ثبت نشد شما بعد دو سه روز خودتون هم ثبت کنید احتمالا نتیجه خواهید گرفت.

اینکارو هرکسی که حساب جیمیل داره می‌تونه انجام بده، پس از دوستان و همکاران خود بخواهید اینکارو انجام دهند و اگرم بلد نیستند با گوشی اونا اینکارو اینجام بدید.

4 – متراکم بودن اون ناحیه‌ در نقشه

دیگر عامل ثبت نشدن یک مکان در گوگل مپ اینکه اگر در یک محدوده متراکم از شهر مثل یک مجتمع اداری یا … که دفاتر و غرفه‌های زیادی در یک ساختمان از قبل ثبت شده باشند احتمال وجود داره که دیگه مغازه یا دفتر شما ثبت نشود. در خصوص این مشکل نمی‌شه کاری کرد الا اینکه هر هفته سعی کنید و از 5 6 نفر بخواهید اینکارو انجام دهند تا گوگل متوجه اهمیت این کسب و کار شود و بتوانید نتیجه بگیرید.

ثبت نشدن یک محل در گوگل

خب ما به مهمترین مسائلی که باعث می‌شود این سیستم هوشمند ویرایش شما را رد کنه را به شما گفتیم. اگر می‌توانید اینکارو خودتون انجام بدید که چه بهتر در غیر این صورت بخاطر تجربه‌ای که داریم می‌توانید با ارسال پیام به ما در پیامرسان تلگرام یا واتساپ به شمار 09013239048 شرح کامل کسب و کار، تصاویر، موقعیت مکانی و … را بفرستید و منتظر باشید تا ما اون مکان و براتون ثبت کنیم.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا