کپی کپشن و کامنت اینستاگرام تو کمتر از 30 ثانیه [2 روش]

کپی کپشن و کامنت اینستاگرام تو کمتر از 30 ثانیه

حتما میدونید که شبکه اجتماعی اینستاگرام قابلیت کپی متن و کپشن های زیر پست و حتی کامنت را ندارد. گاهی ما حوصله نداریم که یک متن و با دست تایپ کنیم و دلمون میخواد بتونیم تو سه سوت کپی کنیم، اینستاگرام طبق حریم خصوصی که داره این اجازه و نمیده ولی ما دو راه ساده و اسان برای دور زدن این محدودیت آماده کردیم.

این دو روش بدون نصب برنامه های جانبی بیخود و روش های گمراه کننده هست، و شما این قابلیت را دارید که هر نوع متن، کپشن، بیو و کامنتی را کپی کنید.

روش اول کپی متن و کپشن با گوگل لنز هست و روش دوم هم یک سایت رایگان هست که بنا به سلیقه خودتون هرکدوم و دوست داشتید انجام بدید.

1- آموزش کپی کپشن و کامنت اینستاگرام با گوگل لنز

برید تو اینستاگرام و زیر اون پستی که قصد دارید حالا مثلا کپشن اونو کپی کنید. حالا مثل عکس زیر کپشن یا متن هرچی هست و بیارید و از این صفحه کامل اسکرین شات بگیرید.

کپی کپشن اینستاگرام

بگردید تو لیست برنامه هاتون و برنامه گوگل لنز و پیدا کنید. اگه ندارید حتما دانلودش کنید که این برنامه معجزه میکنه تو استخراج متن از هر عکس و اسکرین شاتی.

برنامه کپی کپشن اینستاگرام برای اندروید

وقتی واردش شدید اون اسکرین شات و انتخاب کنید و دو سه ثانیه صبر کنید. حالا اون قسمت از متن و با همون نشانه گر ابی انتخاب کنید و پایین صفحه که مشخص کردم با زدن Copy text متن براتون کپی شده و میتوانید حالا هرجا دلتون خاست ازش استفاده کنید. با انتخاب Translate میتونید همین متن و به زبان های دیگه هم ترجمه کنید.

دانلود کپشن پست اینستاگرام

دوستان این برنامه و از دست ندید، فقط بدرد اینستاگرام نمیخوره و حتی شما قادر هستید بهش عکس بدید و براساس اون عکس براتون جستجو انجام بده، خلاصه که خیلی خفنه!

2- سایت کپی کپشن اینستاگرام

اگر کاربر آیفون هستی و به اون برنامه دسترسی نداری، یا حتی اندرویدی هستی و دنبال یک سایت کپی کپشن اینستاگرام میگردی، من بهتون سایت pokoinsta و پیشنهاد میدم. اول برید زیر اون پستی که قصد دارید کپشن اونو کپی کنید و روی دکمه ای که تو عکس مشخص کردم بزنید

کپی بیو و کپشن و کامنت

حالا روی Copy link بزنید

کپی بیو و کپشن و کامنت

برید تو لینک زیر

سایت کپی کپشن اینستاگرام

تو کادر مربوطه لینک و جایگذاری کنید و روی دانلود بزنید

سایت کپی کپشن اینستاگرام

حالا هم متن و هم عکس قابل دانلود هست.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
X
پیمایش به بالا