آموزش مخفی کردن استوری | از کجا بفهمیم هاید استوری شدیم؟

مخفی کردن استوری، از کجا بفهمیم هاید استوری شدیم

شاید شما هم بنا به دلایلی نیاز به مخفی کردن استوری از دید بعضی فالورهای خود دارید. مهم نیست علت این کار چیست ولی اینستاگرام به شما این اجازه را میده که با هاید کردن استوری اونو از دید بعضی افراد مخفی کنید و این اشخاص زمانی که شما استوری میزارید اصلا متوجه نخواهند شد.

همچنین برای شما یک روش خواهیم گفت که بتوانید بفهمید چه کسانی شمارو هاید کردند. اول روش مخفی کردن استوری و میگم بعد در انتها هم میگم بهتون که از کجا بفهمیم هاید استوری شدیم.

خب بریم سر آموزش ساده اینکار در ادامه …

آموزش مخفی کردن استوری به راحتی آب خوردن

وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و به قسمت پروفایل خود بروید. در اینجا از منوی همبرگری بالا باید Setting and privacy “تنظیمات و حریم خصوصی” و انتخاب کنید.

منوی اصلی اینستاگرام

یکم که بیایید پایینتر باید مثل عکس زیر گزینه Hide Story and live و ببیند

از کجا بفهمیم هاید استوری شدیم

وقتی که واردش شدید هم مجدد اینجا باید وارد Hide Story and live from شوید. عدد جلوش تعداد افرادی که فعلا هاید کردید و نشون میده که برای من 0 هست. یعنی هیچکی و از استوری‌هام مخفی نکردم.

مخفی کردن استوری اینستاگرام

حالا شما باید تک تک افرادی که نمی‌خواهید استوری شمارو ببینن و تیک بزنید. اگه افراد توی لیست نبودند، از قسمت سرچ نام کاربری اونارو سرچ کنید و تیک کنارشون و روشن کنید

هاید کردن استوری

اگر هم پشیمون شدید کافیه بیایید همینجا و تیک کنارشون و بردارید. به همین راحتی 😊

آیا با مخفی کردن استوری اون شخص متوجه خواهد شد؟

اصلا نیاز به نگرانی نیست. وقتی استوری و مخفی کنید اون شخص مطلع نخواهد شد و اصلا نخواهد فهمید که شما کی استوری گذاشتید. اما خب در نظر داشته باشید شاید اون شخص دوتا اکانت داشته باشد و بتونه با اکانت دومش استوری شمارو ببینه، پس پیش نیاز اینکار اینه که حساب خودتون و پرایوت کنید.

از کجا بفهمیم هاید استوری شدیم

دوستان عزیز یک شخص وقتی میاد اکانت شمارو تو این قسمت قرار میده دلیل نداره که کل گوشی شما الان دیگه نمیتونه اون استوری و ببینه، اینطور نیست. اگه اکانت پابلیک هست که خب برید با یک حساب دوست و فامیل یه لحظه سرچ کنید ببینید استوری داره یا نه!

روش دیگه اینه که ببینید طرف تو هایلایت هاش این چند وقت اخیر محتوایی گذاشته یا خیر، اگه گذاشته که خب مشخصه شمارو هاید کرده و اگرم نزاشته هنوز دلیل بر این نیست که شما مخفی نیستید.

در انتها اگر خیلی براتون مهم هست و هیچ جوره نتوانستید پی ببرید و پیج طرف هم پرایوت بود، چاره ای ندارید جز زدن یک پیج فیک و دنبال کردن اون شخص.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا