فوروارد پیشرفته تلگرام | حذف نام فرستنده پیام (بدون نقل قول)

پیامرسان تلگرام با هر بروزرسانی کلی امکانات جدید و بسیار کاربردی ارائه می‌کند که شاید مهمترین قابلیت اضافه شده فوروارد پیشرفته است، که باعث حذف نام فرستنده پیام ، فیلم و عکس می‌شود. این تنظیمات قبلا فقط در نسخه‌های غیررسمی وجود داشت و حتی ربات بینام هم اینکارو انجام میداد ولی بالاخره فشار کاربران باعث شد توسعه دهندگان این پیامرسان بالاخره فوروارد بدون نقل قول را اضافه کنند.

علاوه بر این امکان تغییر یا ویرایش کپشن و بازارسالِ پست یا پیام‌ها بدون نیاز به بارگیری و بارگذاری دوباره فایل یا فیلم را دارید

شما برای اینکه بتوانید از فوروراد بی نام و بدون کپشن استفاده کنید ابتدا تلگرام اصلی و نصب یا بروزرسانی کنید. چون اگر از ورژن قدیمی (8.0 ب قبل )استفاده کنید قادر به استفاده از این قابلیت نخواهید بود

آموزش فوروارد پیشرفته تلگرام

برای هدایت انعطاف‌پذیر پیام‌ها یک یا چند پستی که می‌خواهید انتخاب کنید همانند شکل زیر و فلش بالای صفحه یا Forward پایین را بزنید و وارد گفتگویی که دوست دارید شوید. (انتخاب کنید یعنی روش لمس کنید چند ثانیه تا مثل اسکرین‌شات زیر انتخاب (Select) شود)

فوروارد پیشرفته تلگرام

در گروه یا پی وی هر شخصی که میخواهید بفرستید مثل عکس زیر که با فلش نشان دادیم روی پیش‌نمایش پیام ارسالی بزنید. حتی اگر صاحب کانالی باشید هم می‌توانید بدون بارگیری مجدد یک ویدئو اونو تو کانالتون بفرستید و سپس کپشن اضافه یا ویرایش کنید.

حذف نام فرستنده پیام

خب در اینجا برای حذف نام فرستنده پیام از منوی باز شده گزینه Hidden Sender Names یا “پنهان‌کردن نام‌ ارسال کننده” رو انتخاب کنید و Send Messages “ارسال پیام” را بزنید تا پیام بدون نقل قول برای گروه یا شخص مورد نظر ارسال شود. از این به بعد این پیام با نام شما ارسال می‌شود تا زمانی که شخصی مثل شما بدون نقل قول فوروارد کند.

فوروارد بدون نقل قول

اگر ویدئو یا تصاویر موردنظر شما کپشن دارد و می‌خوایین اونم حذف بشه در همون مونی بالا Hide Caption را بزنید. چون ممکن است پست حاوی لینک باشد و گروهی که قصد ارسال به اون را دارید، گذاشتن لینک را ممنوع کرده باشد.

ویدئو رسمی هدایت انعطاف‌پذیر پیام‌ها

در ادامه ویدئوی رسمی تلگرام برای این قابلیت را مشاده خواهید کرد که مربوط به کاربران Ios است.

اگر نظر یا پیشنهادی دارید در قسمت نظرات بیان کنید که دیگران استفاده کنند.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا