آموزش تغییر مدیر اصلی کانال و انتقال مالکیت گروه {با امنیت کامل}

تغییر مالک کانال

چگونه ادمین اصلی (creator) کانال تلگرام را تغییر دهیم؟ چجوری سازنده کانال را به شماره دیگر انتقال دهیم که با تغییر مدیر اصلی کانال چت ها و مخاطبین ما برای شخص مقابل قابل مشاهده نباشد.

این قابلیت برای وقتی که صرفا می‌خواهید از اختیارات خود به عنوان سازنده گروه یا کانال دست بردارید یا زمانی که بخواهید حذف‌اکانت کنید و یا به هر دلیل دیگر، کانال یا گروه خود را به فرد دیگری واگذار کنید، مناسب است.

شاید یکی از مهمترین دغدغه های مدیران کانال تلگرامی و سوپرگروهها این بود که نمیتوانستند مالکیت کانال را تغییر دهند و شخص دیگری مدیر اصلی کانال شود.

قبلا برای تغییر مدیر کانال تلگرام باید اکانت خود را به کسی که میخواهد کانال را مالک شود تغییر دهید که باید از تغییر شماره تلگرام استفاده میکردید. خب اینکار برای خیلیا نشدنی بود چون با انتقال شماره تمامی اطلاعات آنها هم منتقل میشد

اما تلگرام در بروزرسانی اخیر خود بالاخره قابلیت انتقال مالکیت کانال را اضافه کرد تا سازندگان گفتگوها بتوانند گروه و یا کانال خود را به شخص دیگری واگذار کنند.

تغییر مدیر اصلی کانال چگونه است

در نسخه 5.8 به بالا انتقال سازنده گروهها و کانالها امکان پذیر شده است. با این امکان، در مواردی که بر روی یک اکانت چندین کانال و گروه وجود دارد میتوان بدون نیاز به تغییر شماره و یا بدون دیلیت اکانت هر یک از کانالها و گروهها را جداگانه به شخص دیگری منتقل کرد و یا چندین کانال و گروه را خرید و با یک اکانت در همه آنها Creator شد.

برای اینکار ابتدا وارد گروه خود شوید و سپس اون شخص و ادمین میکنیم، حالا به بخش “مدیران” رفته و تمامی دسترسی ها را به شخص مورد نظر میدهید. سپس در پایین گزینه Transfer Group Ownership (انتقال مالکیت گروه) نمایان میشود که با زدن اون یک پنجره باز میشه و باید CHANGE OWNER (تغییر مالک) را بزنید

تغییر مدیر اصلی کانال

خب اینجا از شما رمز دومرحله ای را میخواد که باید حتما وارد کنید تا مالکیت کانال یا گروه شما به فرد مورد نظر منتقل شود. (پس از انتقال راه برگشتی نیست پس ابتدا از کار خود مطمن شوید)

امکان خروج مدیر اصلی بدون حذف گروه تلگرام، به خرید و فروش کانال های تلگرامی کمک بسیار خواهد کرد و خریداران و فروشندگان دیگر نگرانی بابت این موضوع نخواهند داشت.

برای اینکار شما باید حداقل طی 24 ساعت اخیر تلگرام روی دستگاه فعلی فعال کرده باشید.

تایید دومرحله‌ای‌ را طی ۷ روز اخیر فعال کرده باشید
برای تغییر مالکیت گروه یا کانال، فعال بودن و وارد کردن کد تایید دومرحله‌ای نیاز است.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
171 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
X
پیمایش به بالا