چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم【بهترین راه جذب پسرها】

چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم

این مقاله برای جذب یک پسر برای ازدواج هست، وگرنه پسرها برای دوستی اکثرا جذب دختران خواهند شد و نیاز به دلبری هم نیست. پس هدف این مقاله این است که بتوانید با کلمات دلبری و سیاست های دخترانه یک پسر جنتلمن یا مغرور و غریبه و اشنا را دوست و عاشق خود کنید تا با شما ازدواج کند و تشکیل خانواده دهد. (روانشناسی جذب مردان که این روزها خیلی سخت شده 😉)

عشق یک احساس پیچیده و شخصی است که نمی‌توان به سادگی کنترل کرد یا کارها را اجباری کرد. اما می‌توانید روابط خود را با دقت، احترام، و درک بهبود دهید تا فرصت‌های بیشتری برای توسعه عشق و ارتباط عمیق با پسری که دوست دارید، فراهم کنید. مجذوب کردن پسران، همانند مجذوب کردن هر فرد دیگری، نیاز به توجه به چند مسئله اساسی دارد. حتما تا اخر بخونید …

جذب پسر

آیا برای تسخیر یک پسر جذاب هستید؟

باید بدونی اصلا جذاب بودن یعنی چی؟!! جذابیت یک مفهوم مشخص و معین شده نیست اما می‌توان در خلاصه‌ترین حالت آن را به نقطه مقابل خسته کننده و کسل بودن تعریف کرد.

جذابیت، صرفا به مفهوم زیبایی ظاهری و عمل کرده نیست، هرچند از مهمترین راه های جذب پسر زیبایی است و می‌تواند نقش مهمی در آن داشته باشد اما جذابیت مجموعه‌ای از ویژگی‌هاست که شامل عوامل مختلف از جمله آراستگی ظاهری، مهارت ارتباطی خوب، آگاهی، با ادب بودن و … است.

شروع مکالمه برای جذب پسر چگونه باشد؟

شروع مکالمه با یک پسر می‌تواند در برقراری ارتباط اولیه بسیار موثر باشد. در واقع این مهمترین بخش جذب پسر است که باید خیلی خیلی رعایت کنید.

به عنوان شروعی دوستانه، با یک سلام یا سلام کوتاه آغاز کنید. این ساده و معمولی است. از سوال‌های معمولی استفاده کنید که او را به مکالمه دعوت کنند. به جای پرسش‌های که خیلی کوتاه و با “بله” یا “خیر” جواب داده می‌شوند، سعی کنید پرسش‌هایی مطرح کنید که توانایی پاسخ دادن به آنها را داشته باشد. برخی مثال‌ها عبارتند از :

 • روزت چطور بود؟
 • به چه فعالیت‌هایی علاقه داری؟
 • آیا به تعطیلات آینده برنامه‌ای داری؟
 • در مورد کتاب‌ها یا فیلم‌ها چه نظری داری؟

حالا درسته این سوالات کلیشه ای هست ولی منظورم اینه یک جوری باشه که باید با احترام و دقت به نیازها و تجربیات او پیش بروند. به واکنش‌های او گوش کنید و به مکالمه بر اساس این واکنش‌ها پاسخ دهید.

سیاست های دخترانه برای جذب پسران

چگونه یک پسر را در یک روز عاشق خود کنیم

جذب کردن کسی به یک نگاه افسانه ای بیش نیست و بی‌پایه است. جذب کردن یک پسر نیاز به زمان، توجه، و تعامل‌های مستدام دارد. اگر می‌خواهید پسری را جذب کنید تا با شما تشکیل خانواده دهد، باید بر روی ارتباطات و ارتباط مکرر با او تمرکز کنید. یادتون باشه جذب کردن پسران برای دوستی نیاز به تلاش نداره و اکثر اونها باهاتون دوست خواهند شد. ولی جذب یک مرد برای ازدواج نیاز به دانستن نکاتی است که در ادامه بهتون خواهم گفت.

1- نشان دادن علاقه به پسر

به پسر نشان دهید که علاقه دارید و به او توجه می‌کنید. این می‌تواند از طریق پرسش‌ها و گفتارها انجام شود. یک ارتباط مثبت و دوستانه می‌تواند اولین گام در جلب توجه پسر باشد. از او با احترام و مهربانی برخورد کنید و به او فرصت دهید تا شما را بشناسد. بیان عاطفتان به پسر مورد علاقه نه تنها می‌تواند احساسات شما را نشان دهد، بلکه او را تشویق کند تا خود نیز احساساتش را به شما نشان دهد.

2- برای جذب پسر مشترکات خودتان را پیدا کنید

پیدا کردن فعالیت‌ها و علاقه‌های مشترک می‌تواند ارتباط شما را تقویت کند. این ممکن است شامل فیلم‌ها، موسیقی، ورزش، سفرهای گردشگری، یا هر چیز دیگری باشد که هر دو شما دوست دارید. سعی کنید در فعالیت‌ها و مکالمات خود تنوع ایجاد کنید. این می‌تواند ارتباط را جذاب‌تر کند و خستگی از یک روال را به دور بیندازد.

3- از او درخواست کنید حتی کارهای کوچک!

در جذب یک مرد توصیه میشود از تکنیک درخواست کردن استفاده کنید، اقایان دوست دارند قدرت دست انها باشد بنابراین با درخواست کردن (حتی کار کوچک) شما حس قدرت را به اون منتقل کردید.
البته که این درخواست در نهایت باید به یک تشکر و سپاسگزاری ظریف و زنانه ختم شود.

4- اوایل رابطه از گذشته پسر چیزی نپرس

این کارتون که به گذشته طرف حساس بشین جلوه خوبی نداره، مثلا در گذشته با چه کسایی رابطه داشته و چرا کنسل کردی و.. این سوالات هم جلوه بدی از شما در ذهن فرد مقابل ایجاد می کنه و هم فرد مقابلتون احساس نا امنی میکنه، چه بسا وقتی اعتماد بینتون بوجود بیاد در بین حرفهاش و حتی خودش از گذشتش بهتون خواهد گفت

5- از مکالمات طولانی بپرهیزید

اقایان یک سطل اشغال ذهنی برای گفتگو های بیشتر از دو دقیقه دارند و بعد از تمام شدن ان دو دقیقه ذهنشان از مسیر گفتگو منحرف میشود. اگر خواسته ای دارید بهتر است سریع به سراغ اصل مطلب بروید و با مطالب بیهوده ذهن مرد را شلوغ نکنید.

6- بیش از حد گیر دادن ممنوع!

حد و مرز قائل باشید واسه رابطه و تند تند زنگ نزنید. بعضی وقتا پسر میخواد جایی بره شاید از قبل بهتون اطلاع داده و میدونی که نیستش این مدت، پس شما پشت سرهم نزنید بهش که کجایی نیستی
فلان جایی چرا بهم پیام نمیدی و …

پسرها در این شرایط خیلی زود سرد میشن! پسرا از دخترای که خیلی گیر میدن خوششون نمیاد و دوس ندارن کسی این آزادیو ازشون بگیره.

7- به خود باور داشته باشید و هدفی را دنبال کنید

باور به ارزش و اهمیت خودتان می‌تواند جذب کننده باشد. افرادی که اعتماد به نفس دارند و خودباور هستند، جذابیت بیشتری دارند. پسران جذب به دخترانی می‌شوند که اهداف و آرزوهای شخصیتی خود را دنبال می‌کنند

8- اجبار نکنید و آویزون نباشید

اگر نمیدانیم که چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم، پس از کارهایی که باعث میشه اویزون بنظر بیایید بپرهیزید. هیچ کس نمی‌پسندد که افراد به او فشار آورند. اگر او احساس نمی‌کند که عاشق شما می‌شود، باید این واقعیت را قبول کنید.

یادگیری از تجربیات و تطابق با ویژگی‌های خاص پسر مورد علاقه شما مهم است. همچنین، هیچ چیز تضمینی در مورد عشق نیست و باید توجه داشته باشید که در نهایت، انتخاب پسر نیز مشمول اوست و باید به او اجازه بدهید تا تصمیم خود را بگیرد.


چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم

9- این جملات رو هرگز به پسرا نگید !!!!

این سوالات و جملات که در ادامه میگم خیلی سرد کننده هستن و اون پسر رو از خودتون دور میکنید. پس اگر در یک رابطه هستید یا می‌خواهید یک رابطه را شروع کنید، دقت کنید چی میگید.

❌ ماشینت چیه ؟
(نشون میده که تو آهن پرستی )

❌ نمیخوای ماشینت رو عوض کنی ؟
( یعنی من از ماشینت خوشم نمیاد و من یه دختر ظاهر بین هستم)

❌ از نظر من شال و روسری و لباس کادو محسوب میشه
(یعنی من یه دختر زیاده خواهم )

❌ حق نداری با فلان دوستت بری بیرون
(من میخوام کنترلت کنم)

❌ فلان دوستت روی من کراش داره .
(من دختری هستم که کمبود محبت داره )

❌ داداش نگار رو دیدی ؟ چه بازوهای درشتی داره؟
(این جمله یه پسر رو نابود میکنه ، یعنی من دنبال یکی بهتر از تو هستم )

❌ اگه پول نداشتی چرا اومدی سمت من؟
(من یه دختر پول پرستم)

❌ وقتی آنلاین میشی فقط و فقط باید با من چت کنی
(یعنی من یه دختر حسود و بی اعتماد به نفسم )

❌ از دوست پسر سارا یاد بگیر
(یعنی تو مرد خوبی برای من نیستی )

❌ مشکل خودته ، به من چه ؟
(من یه دختریم که فقط تو شادی باهاتم )


چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم با جملات دلبرانه

ما می‌توانیم با گفتن جملاتی و حتی حرف زدن دلبری کنیم برای پسر و او را شیفته و عاشق خود کنیم.

 1. تو برای من نوری در تاریکی زندگی است.
 2. عشق تو برای من مثل آهنگی است که همیشه دوست دارم گوش کنم.
 3. از توی لبخندت شاد می‌شوم و همه مشکلاتم را فراموش می‌کنم.
 4. هر لحظه کنار تو، یک لحظه خوب است.
 5. با تو بودن، همیشه احساس خوشبختی می‌کنم.
 6. توی این دنیا، تو برای من بیشتر از یک معشوقه هستی. تو دوستم هستی.
 7. عشق تو برای من انگیزه‌ی بزرگی برای بهبود خودم است.
 8. هر چیزی توی تو زیباست – از چشمانت گرفته تا لبخندت.
 9. تو همیشه در دل من خواهی بود، چه در خواب و چه در بیداری.
 10. عشق تو بهترین هدیه‌ای است که من هیچوقت دریافت کرده‌ام.
 11. با تو بودن، همیشه به خانه بودن است.
 12. هیچ چیز به خوبی لحظاتی کنار تو را تجربه نمی‌کند.
 13. توی چشمانت، دنیای من تجسم می‌شود.
 14. عشق تو برای من چیزی بیشتر از کلمات است.
 15. توی هر لحظه با تو بودن، یک هدیه به حساب می‌آید.
 16. توی دل من همیشه یک جای ویژه داری.
 17. هر روز صبح، اولین فکرم به توست.
 18. توی آغاز و پایان هر روزم، تو هستی.
 19. بهترین لحظات زندگیم، تو و من در کنار هم است.

توجه داشته باشید که این جملات باید از قلب و به صداقت بیان شوند و بستگی به نوع رابطه و شناخت فرد مقابل شما دارند. همچنین، هرگز از جملات مصنوعی و کاذب استفاده نکنید و همیشه به احساسات و انتظارات مشتریتان توجه کنید.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
X
پیمایش به بالا