ساخت ربات تبچی Tabchi روی سرور و گوشی {سورس بدون دلیلت}

ساخت ربات تبچی Tabchi روی سرور و گوشی

تبچی چیست و چیکار میکند؟ آموزش ساخت ربات تبچی Tabchi روی سرور و گوشی سورس بدون دیلیت چگونه است؟ یکی از بهترین ربات های تلگرامی برای تبلیغات ربات تبچی که هم بر روی سرور شخصی و هم رایگان ساخته میشود و با استفاده از آن میتوانید براحتی در گروه ها تبلیغ کنید

این بات به صورت خودکار وارد گروهها شده و طی مدت چند روز تا 500 600 گروه عضو میشود، پس از اینکه به سوپرگروها افزوده شد با یه دکمه یک پیام و به کل گروهها میفرستید که برای افزایش بازدید و پخش آگهی بسیار موثر هست. اونایی که کانال دارند و به دنبال بالابردن سین های خود هستند از آن استفاده کنند چون هم وقت کمی میگیرد هم نیاز به نیروی انسانی ندارد.

ساخت ربات تبچی با سورس آماده

موارد مورد نیاز
1- سورس تبچی
2- دانلود تکست نو برای ساخت شماره مجازی آمریکا دو عدد یکیش برای تبچی و یکیش برای مدیریت
3 -شیلترشکن
4- هاست رایگان
5- آیدی عددی (برای بدست آوردن آیدی عددی ربات userinfobot@ را استارت کنید)

دانلود سورس تبچی

آیدی عددی در تبچی

یک شماره مجازی و فقط برای مدیریت تبچی ها نیاز دارید، یکیش یا بقیش هم برای خود تبچی، شما آیدی عددی اون شماره مدیریت و بدست بیارید

سورس تبچی را دانلود کنید و بازش کنید (مثلا با notepad++) و آیدی عددی خود را در لاین 123 و 124 مثل تصویر زیر قرار دهید و سیوش کنید

سورس ربات تبچی

حالا این فایل php و در هاست خود آپلود کنید، اگر هاست ندارید میتوانید از سایت 000webhost برای خودتون یک هاست رایگان بسازید.

میتونید 2 3 تا پوشه با نام های متفاوت بسازید و سورس را درون هر یک نام های مختلف آپلود کنید تا دو سه تا تبچی داشتع باشید. (حتما تو پوشه public_html پوشه هارو بسازید)

هاست رایگان برای تبچی

سورس همون فایل دانلودی index.php میباشد. مثلا تو پوشه اول index1.php و تو پوشه دوم index2.php باشه (جوری که هم اسم نباشد)

هاست رایگان برای تبچی

حالا تو پوشه اولی ما میخواییم یک تبچی و ران کنیم. روش راست کلیک میکنیم و View را میزنیم

هاست رایگان برای تبچی

در این صفحه باید طبق تصویر زیر شماره خود را وارد کنید تا یک کد به شماره مجازی که قصد دارید به عنوان تبچی عمل کنه ارسال شود. (بخش اول را تغییر ندید)

ساخت ربات تبچی

کد را کپی کنید

ساخت ربات تبچی

و وارد این بخش کنید و Go را بزنید.

ساخت ربات تبچی

روی user باشد و Go را بزنید

ساخت ربات تبچی

مجدد شماره تبچی خود را وارد کنید و Go بزنید (مثل زیر بدون فاصله)

ساخت ربات تبچی

کد پنج رقمی که به شمارتون ارسال شده و وارد کنید و Go بزنید

اکانت تبچی

اگر با پیام OghabTabchi Is Running مواجه شدید یعنی تبچی شما ران شد

خرید ربات تبچی بدون دیلیت

حالا برید اکانت مدیریت یک گروه بسازید و شماره تبچی که ساختید و در اون اد کنید و راهنما را بزنید تا ربات کارش شروع بشه، کافیه چنتا لینک اینجا بفرستی تا ربات خودکار توشون عضو شود.

خرید ربات تبچی بدون دیلیت

برای اینکه ربات خاموش نشه باید به سایت کرون جاب برید و یک اکانت بسازید و سپس لینک تبچی و کپی کنید

آدرس سایت

و مثل عکس زیر وارد کنید

تبچی بدون خاموش شدن

یک نام الکی بزارید، لینک و کپی کنید، بزارید روی 1 دقیقه بیایید پایین همه تیک هایی که با فلش نشان داده شده را بزنید و Create cronjob را بزنید و تمام!

روش ساخت با سایت codeanywhere

برای ساخت ربات تبچی گر سرور شخصی ندارید به سایت codeanywhere وارد شوید و روی sing up در بالای مرورگر کلیک کرده و سپس یک جیمیل و پسورد انتخاب کنید و حساب خود را بسازید اما برای فعال کردن حسابتان باید به ایمیلی که دادید بروید و برروی لینک فعالسازی کلیک کنید.

  1. در قسمت name یک نام برای بات خود انتخاب کنید که مهم نیست هرچی باشد (به انگلیسی) و در زیر آن Ubuntu 14.4 و تیک بزنید و سپس Create و بزنید
  2. حالا صبر کنید و در سمت چپ بر روی اسمی که انتخاب کردید کلیک راست کنید و یک ترمینال بسازید (ssh terminal)
  3. حالا کد زیر را بدون کمی و کاستی کپی کنید و اینتر کنید
  4. git clone https://github.com/botiiing/css.git && cd css && chmod +x bot && ./bot install
  5. سپس به ترتیب در هربار توقف y – n – n – y را وارد کرده و منتظر باشید تا ساخت به پایان برسد
  6. دستور bot create/. را وارد کرده و بعدش دستور ./bot 1 را درج کنید
  7. آیدی عددی خود را وارد کنید که یک کد 8 9 رقمیه و از طریق بات رو به رو بدست می آید @userinfobot
  8. حالا یک شماره مجازی تلگرام میخوایید که اگر ندارید میتوانید بسازید و شماره و وارد کرده و کدی که به آن ارسال شده را بزنید، کار تمام است
ساخت تبچی با Termux

روش ساخت ربات تبچی با Termux

ابتدا توسط BotFather برای خودتون یک ربات بسازید و یک شماره مجازی هم توسط textnow ایجاد کنید.

برای ران کردن در این آموزش نیازی به هاست و سرور نمیباشد و کافی است تنها شیلترشکن و برنامه ترموکس در گوشی شما نصب و اجرا شود.

سورس تبچی را دانلود و در مسیری از گوشی خود ذخیره میکنیم. سپس وارد سورس شده و اطلاعات را ویرایش کنید

وارد پوشه tabchi-master شده و فایل index.php خط 94 ایدی عددی خود را بجای ایدی عددی 370106794 بزارید.
همچنین در فایل plugin.php خط 3 ایدی عددی خود را بجای ایدی عددی 370106794 بزارید.
حالا در پوشه plugin در فایل link.php خط های 11 . 13 . 15 . 27 . 29 . 31 ایدی عددی خود را بجای ایدی عددی 370106794 قرار دهید و همرو سیو کنید.

بعد از ادیت کردن موارد گفته شده وارد برنامه ترموکس میشویم و دستور زیر را میزنیم

pkg install php

سپس با استفاده از دستور cd وارد مسیری میشویم که سورس تبچی را در آن ذخیره کرده بودیم، حتما شیلترشکن باید روشن باشد وگرنه در کار شما اختلال ایجاد میشود.

با دستور زیر سورس خود را روشن میکنیم

php index.php

بعد از زدن دستور اندکی صبر میکنیم تا سورس اجرا و متن Your choice (m/a): نمایش داده شود، بعد از نمایش متن برای اینکه ادامه دهیم باید یکی از حروف m یا a رو بزنیم. حرف m یعنی تنظیم api id و api hash بصورت دستی که این موارد را میتوانید از سایت رسمی تلگرام دریافت کنید، حرف a یعنی تنظیم api ها بصورت خودکار.

اگر m رو بزنید از شما api ها را می خواهد و اگر a رو بزنید شماره اکانتی (مجازی یا واقعی فرقی ندارد) که میخواهید ربات را روی آن اجرا کنید باید بدهید و سپس کدی که به اکانت ارسال شده را باید در آن درج کنید.

بعد از زدن یکی از حروفها که توضیح دادیم نوشته های رنگارنگی نمایان میشود که با کمی صبر با پیام زیر مواجه خواهید شد

Do you want to login as user or bot (u/b)

در اینجا به شما میگوید که قصد دارید ربات را چگونه لاگین کنید، حرف u یعنی با استفاده شماره اکانت و حرف b یعنی با استفاده از توکن که از BotFather گرفتید، اگر u رو بزنید از شما شماره و کد میخاهد و اگر b بزنید از شما توکن درخواست میکند، بعد زدن حروف بالا متن های رنگارنگ دوباره نمایان میشود که در اینجا هم صبر کنید تا متن index: [] نمایش داده شود. پس از نمایش متن بالا یعنی شما مراحل را درست رفتید و هم اکنون تبچی شما روشن است.

حتما و حتما هنگام باز کردن ترموکس و انجام مراحل شیلترسکن گوشیتون روشن باشد (بخاطر فیلتر تلگرام در ایران) و اصلا به ارورهای قرمز رنگ و متن های رنگارنگ توجه نکنید چون پس از مدتی از بین میروند ، وقتی ربات خاموش شد دیگر نیازی نیست از اول این مراحل را انجام دهید، کافیست برید به مسیرتون و php index.php بزنید و به کرون جاب هم نیازی نیست.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
72 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا