تنظیم نبودن ساعت تلگرام

 ساعت تلگرامم بهم ریخته

 

مشکل تنظیم نبودن ساعت در تلگرام چیست؟ برای حل مشکل تنظیم نبودن ساعت تلگرام با ما همراه باشید..

اگر به طور مثال ساعت 14 پیام دادید ولی در تلگرام ساعت 16 درج میشود حتما گوشی شما به نحوی با ساعت فعلی منطقه ی زمانی شما ناهماهنگ است به تنظیمات گوشی شما مربوط میباشد. فرض کنید شما در ساعت 5 یک پیام فرستادید ولی بعد ارسال کنار پیام زمان و میزنه مثلا 7 و این خوشایند نیست و مشکلاتی ایجاد میکند.

برای حل این مشکل در مرحله اول به ساعت گوشیتون نگاه کنید که چه تایمی را نشان میدهد و اگر ساعت گوشی تنظیم نبود باید اونو درست کنید و با ساعت فعلی کشور یکسان کنید

برای تنظیم ساعت باید به تنظیمات گوشیتون مراجعه کنید و در بخش مربوط به تاریخ و زمان گوشیتون قسمت مربوط به Automatic time&date و بر روی حالت Use Network یا حالت شبکه (اپراتور) بزارین، همچنین با زدن تیک Automatic time zone ساعت شما با اینترنت و شبکه موبایل همراه کشورتون به طور دقیق تنظیم میشود. برای حالت اتوماتیک حتما باید به اینترنت متصل شوید و یا سیم کارتی در دستگاه همراه شما قرار بگیرد.

اگر نتوانستید اتوماتیک این کار را کنید از طریق اینترنت یا دیگران ساعت دقیق را به صورت دستی تنظیم کنید تا مشکل تلگرامتون حل شود چون نود و نه درصد بخاطر همین تنظیم نبودن ساعت است.

توجه داشته باشید که علت تنظیم نبودن ساعت تلگرام ممکنه بخاطر بعضی از برنامه های عبور از تحریم هم ممکن است با تونل کردن کل گوشی ساعت تلفن شما را مختل کند، همچنین اگر در حالت 24 ساعت نیست به ق.ظ و ب.ظ هم توجه داشته باشید.

14 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی بیشتر رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات

سلام من تاریخ تلگرامم اومده رو ۱۹۷۰ و کانکت نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنید🙏🏻

سلام تلگرام من تایمش رفته رو ۲۰۲۶ کانکت هم نمیشه چیکار کنم؟؟؟

سلام همه اون مراحلی ک گفتینو من رفتم اما درست نشده چ تو هاتگرام چ توی موبوگرام

عالی بود

من توی تلگرامم قسمت Automatic time&date رو پیدا نمیکنم میشه بگید دقیقا کجاس

ساعت گوشیم تنظیمه ولی تلگرام تنظیم نیست

عالی بود عاااااااالی

سلام. تلگرام من قبلا ساعتش تنظیم نبود الان اصم ساعت نداره به جاش روز هفته میزنه. چطوری حلش کنم؟

سلام میشه شما منو راهنمایی کنید.. من تلگرام یک شخص رو اصلا آنلاین نمیبینم اما دیگران میبینن به اینصورت که مثلا الان به من دارن پیام میدن باید آنلاین و تایپینگ بزنه نمیزنه مثلا زده لست سن ۱۲:pm ولی به من داره پیام میده میگه رفتم بیرون ولی با گوشی کسه دیگه میبینم همچنان آنلاینه و بعد ۲ ساعت دیگه دوباره ساعتش میزنه ۱۴ چرا من آفلاین میبینم