آموزش گرفتن تیک آبی در تلگرام (پروفایل تایید شده)

ربات دریافت تیک آبی

تیک آبی برای کانال‌ها، اشخاص و ربات‌های تلگرامی چیست؟ گرفتن تیک آبی در تلگرام چگونه است و به چه روشی میتوان برای کسب و کار خود تیک آبی تلگرام بگیریم. آیا دریافت تیک آبی برای من امکانپذیر است؟

تیکهای آبی آبی رنگ عاملی است که میتوانند به کاربران اطمینان بدهند این حسابی که در حال تعامل با آن هستند اکانت، ربات یا کانال تایید شده یک شخص معروف یا یک برند جهانی است. امروزه برای کانال هایی که دنبال‌ کنندگان زیادی دارند و یا پیج فیک و جعلی زیادی دارند راهی فراهم شده که اشخاص با دریافت نشان آبی رنگ پیج اصلی خود را مشخص کنند.

تیک آبی در تلگرام چیست؟

تیک آبی در تلگرام به این معنی است که کانال یا ربات موردنظر فیک نبوده و به همان شخص یا شرکت تعلق دارد. این موضوع توسط تلگرام تأیید شده و به این ترتیب میتوانید از بابت اصلی بودن صفحه خیالتان راحت باشد. تیک آبی در تلگرام را معمولا در صفحه افراد معروف مثل سیاستمداران، شرکت ها و برندهای خاص میتوانید ببینید. اگر شما یک برند یا شخص مشهور و معروفی نیستید احتمالا نمیتوانید تیک آبی را دریافت کنید.

برای مثال در اینجا چنتا از کسانی که تیک آبی گرفته‌اند را قرار داده که می‌توانید مشاهده کنید. تا به حال بسیاری از افراد، نهادها، هنرمندان و خبرگزاری‌های بین‌المللی و ایرانی، نشان آبی را دریافت کرده‌اند.

گرفتن تیک آبی در تلگرام

کانال مجید خراطها = MajidKharathaOfficial@
خبرگزاری فارس = farsna@
کانال نخست‌وزیر کرالا = cmokerala@
کانال آذری جهرمی = azarijahromi@
کانال خبرگزاری ازبکی کان = kunuzofficial@
ربات LiqpayUaBot@
ربات TranzzoBot@

چگونه برای گرفتن تیک آبی در تلگرام اقدام کنیم

روش گرفتن تیک آبی پروفایل تایید شده در تلگرام دارای شرایط خاصی است، تاکنون فقط ربات‌ها، کانال‌ها و اشخاصی که مربوط به خود تلگرام بودند، تیک آبی داشتند اما از این به بعد شرکت ها و اشخاصی که در شبکه‌ های اجتماعی اینستاگرام، فیسبوک، یوتیوب، توییتر، تیک‌تاک، وی‌کی، اسنپ‌چت اکانت وریفای شده داشته باشند می‌توانند از این امکان‌بهره مند شوند.

اگر در دو تا از شبکه‌های اجتماعی زیر تیک آبی داشته باشید، مجاز به درخواست برای تلگرام هستید

  • TikTok
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • Twitter
  • VK
  • Snapchat

خب اگه واجد شرایط هستید به ادامه آموزش توجه کنید

آموزش ربات دریافت تیک آبی

ابتدا به پروفایل خود در سرویس‌های که بالا بروید و موقتا پیوندی به کانال تلگرام خود اضافه کنید (یعنی لینک کانالتون و قرار بدید) پس از اینکار ربات رسمی زیر را استارت کنید.

VerifyBot@

پس از استارت لینک همون کانال یا گروهی که می‌خواهید تیک آبی براش بگیرید و بفرستید. سپس از شما میخواد اون شبکه اجتماعی که وریفای شده بود و الان لینک کانال و در اون قرار دادید و انتخاب و پیوند شبکه اجتماعی و برای اون ارسال کنید.

تیک آبی در تلگرام

برای تایید هم باید 3 روز تا یک هفته منتظر باشید.

اگر شبکه اجتماعی با تیک آبی نداشتم چیکار کنم؟

در صورتی که لینک ویکی‌پدیای معتبری موجود باشد که با شرایط تلگرام منطبق بوده و لینکی منتهی به تلگرام در آن گنجانده شده باشد، می‌تواند جایگزین یکی از سه اکانت وریفای شده مورد نیاز برای دریافت وریفای تیک آبی در تلگرام باشد. برای سازمان ها، اگر لینک تلگرامی از وبسایت رسمی آنها در آن موجود باشد هم می‌تواند واجد شرایط آن سه حساب شود.

چگونه می توانم نام یا لینک کوتاه را پس از تأیید تغییر دهم؟

یک کانال ، گروه یا ربات تأیید شده نمی‌تواند نام یا آیدی خود را تغییر دهد. در صورت لزوم تغییرات ، می توانید ابتدا وضعیت تأیید را حذف کنید. با VerifyBot تماس بگیرید و دوباره تأیید کنید. با تغییر آیدی یا اسم کانال/گروه/ربات وریفای شده، تیک وریفای غیرفعال خواهد شد و باید مجدد برای دریافت آن اقدام کرد.

تیک آبی چه امکاناتی دارد؟

در واقع جز تایید واقعی بودن پیج، تأیید هیچ توانایی اضافی در تلگرام به شما نمی‌دهد. این فقط یکی از راه‌های رسمی بودن کانال، گروه یا ربات شماست. پیوند به تلگرام در سایت رسمی شما یا سایر حساب‌های رسمی در جای دیگر می تواند نتیجه مشابهی را بدست آورد.

برای کسب اطلاع بیشتر وارد صفحه مربوطه در سایت تلگرام شوید.

guest
نام باید حداقل 3 حرفی باشد
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پیمایش به بالا