آموزش گرفتن تیک آبی در تلگرام (پروفایل تایید شده)

گرفتن تیک آبی در تلگرام

تیک آبی برای کانال‌ها، اشخاص و ربات‌های تلگرامی چیست؟ گرفتن تیک آبی در تلگرام چگونه است و به چه روشی میتوان برای کسب و کار خود تیک آبی تلگرام بگیریم. آیا دریافت تیک آبی برای من امکانپذیر است؟

تیک آبی در تلگرام چیست

تیک آبی در تلگرام به این معنی است که کانال یا ربات موردنظر فیک نبوده و به همان شخص یا شرکت تعلق دارد. این موضوع توسط تلگرام تأیید شده و به این ترتیب میتوانید از بابت اصلی بودن صفحه خیالتان راحت باشد. تیک آبی در تلگرام را معمولا در صفحه افراد معروف مثل سیاستمداران، شرکت ها و برندهای خاص میتوانید ببینید.

چگونه برای گرفتن تیک آبی در تلگرام اقدام کنیم

روش گرفتن تیک آبی پروفایل تایید شده در تلگرام دارای شرایط خاصی است، تاکنون فقط ربات‌ها، کانال‌ها و اشخاصی که مربوط به خود تلگرام بودند، تیک آبی داشتند اما از این به بعد شرکت ها و اشخاصی که در شبکه‌ های اجتماعی توییتر، یوتیوب و اینستاگرام یا فیسبوک اکانت وریفای شده داشته باشند میتوانند از این امکان بهره مند شوند

برای مثال (کسانی که تیک آبی گرفته‌اند) همانند شبکه Gala هست که تیک آبی دارد، همچنین در ادامه چند نمونه برای شما آورده ایم که مشاهده کنید.

کانال نخست‌وزیر کرالا @cmokerala
کانال خبرگزاری ازبکی کان @kunuzofficial
ربات @LiqpayUaBot
ربات @TranzzoBot

ربات دریافت تیک آبی

ربات دریافت تیک آبی

برای اینکار باید ربات رسمی زیر را استارت کنید.

[email protected]

در صورتی که لینک ویکی‌پدیای معتبری موجود باشد که با شرایط تلگرام منطبق بوده و لینکی منتهی به تلگرام در آن گنجانده شده باشد، می‌تواند جایگزین یکی از سه اکانت وریفای شده مورد نیاز برای دریافت وریفای تیک آبی در تلگرام باشد.

برای سازمان ها، اگر لینک تلگرامی از وبسایت رسمی آنها در آن موجود باشد هم می‌تواند واجد شرایط آن سه حساب شود.

همچنین در انتهای آن ذکر شده با تغییر آیدی یا اسم کانال/گروه/ربات وریفای شده، تیک وریفای غیرفعال خواهد شد و باید مجدد برای دریافت آن اقدام کرد.

تیکهای آبی آبی رنگ عاملی است که میتوانند به کاربران اطمینان بدهند این حسابی که در حال تعامل با آن هستند اکانت یا کانال تایید شده یک شخص معروف یا یک برند جهانی است. امروزه برای کانال هایی که دنبال‌ کنندگان زیادی دارند و یا پیج فیک زیادی دارند راهی فراهم شده که اشخاص با دریافت نشان آبی رنگ پیج اصلی خود را مشخص کنند.

اگر شما یک برند یا شخص مشهور و معروفی نیستید احتمالا نمیتوانید تیک آبی را دریافت کنید. دریافت تیک آبی در تلگرام سختتر از اینستاگرام هست.

برای کسب اطلاع بیشتر وارد صفحه مربوطه در سایت تلگرام شوید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات