ربات دانلود از اینستاگرام | ذخیره استوری، فیلم، پست (بدون محدودیت)

خانه » ربات تلگرام | لیست بهترین ها 🤖 (Telegram Bot) » ربات دانلود از اینستاگرام | ذخیره استوری، فیلم، پست (بدون محدودیت)
اینستا دانلودر

اینستاگرام همانطور که می‌دانید اجازه نمیده فیلم، ریلز و استوری و در گالری ذخیره کنید. اما خب با کمک چند ربات دانلود از اینستاگرام براحتی می‌توانید هر ویدیو و پست، ریلز، عکس و استوری و حتی پروفایل اشخاص و هم ذخیره کنید.

در واقع این ربات به شما کمک خواهد کرد هر محتوایی و از درون اینستا توی گالری یا حافظه گوشیتون سیو کنید و حتی برای دیگران در واتساپ و شبکه‌های اجتماعی دیگر هم ارسال کنید. بدون نصب هیچ برنامه جانبی و استفاده از نسخه های غیررسمی که باعث محدود شدن اکانت اینستاگرام شما میشوند

1- ربات دانلود از اینستاگرام instadowbot

این یک بات سریع و عالی هست که ساخت توسعه دهندگان روسی است. ابتدا ربات instadowbot را استارت کنید.

برای دانلود کافیه لینک ریلز یا استوری و یا آیدی پیج را برای ربات ارسال کنید تا ویدئو خیلی سریع براتون ارسال شود. شاید برای بار اول ازتون بخواد تو دو سه کانال عضو بشید که باید اینکارو انجام بدید.

ربات تلگرام دانلود از اینستاگرام

به دست آوردن لینک پست هم به این صورته که داخل اینستاگرام شوید و موقع دیدن پست مورد نظر سه نقطه را زده و روی گزینه Copy Link بزنید. سپس وارد بات شده و لینک را paste نمایید.

برای دانلود استوری و هایلایت کافی است آیدی فرد مورد نظر را وارد نمایید. در صورتی که پیج مورد نظر عمومی باشد، ربات تمامی استوری ها و یا هایلایت ها را برای شما دانلود خواهد نمود.

2- ربات دانلود از اینستاگرام InstaPicoBot

این بات ایرانی هم امکانات خوبی داره، به راحتی پست، استوری و هر آنچه که در اینستاگرام می‌بینید رو دانلود کنید؛ برای شروع InstaPicoBot را استارت کنید و حالا از میان قابلیت‌ها یکی و انتخاب کنید.

InstaPicoBot

با این ربات میتونی با ارسال لینک استوری و پست اینستاگرام سریع فایلشو تو تلگرام دانلود کنید. تنها زحمتی که داره اینه برای بار اول تو یکی دو کانال اسپانسریش عضو بشید و تمام. هرچی میخوای بفرست تا فایلشو برات بفرسته و تو گالری خودت ذخیرش کن!

قابلیت های ربات:

  • دانلود همه عکس ها و ویدیو های پست و ریلز
  • کپی کپشن پست
  • دانلود IGTV بدون محدودیت
  • دانلود استوری تکی
  • دانلود همه استوری ها
  • دانلود عکس پروفایل
  • دانلود هایلایت

مثلا میخواییم عکس پروفایل یک اکانت و دانلود کنیم. پس آیدی اینستای شخص مورد نظر و با @ وارد ربات کرده و پس از چند ثانیه عکس و بهمون میده!

3- ربات دانلود پست ، استوری و هایلایت از اینستاگرام

سومین بات که قراره بهتون معرفی کنم هم مثل بالایی‌ها قابلیت زیادی داره، ابتدا ربات wefollowbot را استارت کنید.

دانلود پست های اینستاگرام در تلگرام

همانند روش قبلی باید لینک پست و به بات بدید و پس از چند ثانیه ویدئو یا عکس و تحویل بگیرید. اگر ربات دیگری برای ذخیره پست های اینستاگرام در گالری را می‌شناسید در قسمت نظرات درج کنید. اگر نیاز به ربات دانلود از یوتیوب هم دارید در سایت ما چند نمونه قرار دادیم.

پیمایش به بالا