ربات تبدیل متن به ویس و صوت [ تبدیل نوشتار به گفتار ]

خانه » ربات تلگرام | لیست بهترین ها 🤖 (Telegram Bot) » ربات تبدیل متن به ویس و صوت [ تبدیل نوشتار به گفتار ]
ربات تبدیل متن به صوت

این ربات متن را به گفتار تبدیل می کند. رباتی که میخواهم بهتون معرفی کنم کارش اینه که هر متنی و به هر زبانی براش بنویسید و اون متن و به ویس تبدیل میکنه!! خفنه نه؟! موتور هوش مصنوعی این بات از شرکت قدرتمند مایکروسافت هست و خوبی داره اینه که زبان فارسی را هم ساپورت می‌کند.

صدای خروجی از ربات تبدیل متن به صوت هم قابل تغییر است و چون بات به زبان فارسی هم مجهز است، بسیار کار راحتی برای تنظیمات صدای دلخواه دارید.

ربات تبدیل متن به ویس

کافیه ربات و استارت کنید (msspeechbot@) و سپس از بین زبان‌های موجود فارسی (Persian) را انتخاب کنید. حالا یک متن که دوست دارید براتون خونده بشه و تایپ کنید و ارسال کنید. بستگی به حجم متن بین 5 تا 60 ثانیه طول میکشه تا ربات ویسی با متن شما براتون ارسال کند.

دستورات ربات MS Speech Bot

  • برای ذخیره صدا در دستگاه ، از دستور /switchformat استفاده کنید ، پس از ذخیره در MP3 ، مورد “Save to music” در منوی پیام ظاهر می شود.
  • در iPhone ، iPad ، منوی messages را باز کنید ، آخرین مورد را فعال کنید ، در پایین در وسط کلیک کنید و منتظر بارگیری باشید. سپس روی Save to Files کلیک کنید یا یک ذخیره سازی ابری نصب شده دیگر را انتخاب کنید.
  • برای انتخاب یک صدا ، از دستور /selectvoice استفاده کنید.
  • برای تغییر فرمت پاسخ با پیام های صوتی یا فایل های موسیقی صوتی از دستور /switchformat استفاده کنید.
  • برای تغییر صدای صدا از /pitch استفاده کنید و برای تغییر نرخ از /rate استفاده کنید.
پیمایش به بالا