ربات تشخیص اهنگ با کلیپ یا ضبط صدا {10 قابلیت}

خانه » ربات تلگرام | لیست بهترین ها 🤖 (Telegram Bot) » ربات تشخیص اهنگ با کلیپ یا ضبط صدا {10 قابلیت}
ربات تشخیص اهنگ با کلیپ

امروز تصمیم گرفتم یک ربات تلگرام بهتون معرفی کنم که 10 قابلیت جذاب داره، ربات تشخیص اهنگ با کلیپ یا ضبط صدا که فقط کافیه قسمتی از اهنگ و براش ضبط کنید یا حتی یک ویدئو از اینستاگرام و تیک تاک و … براش بفرستی تا بلافاصله از روی اون اهنگ کامل و برات بفرسته! جذاب نیست؟!!

این یک ربات آهنگ یاب فوق العاده هست که مهمترین کاربردش تشخیص اهنگ از روی فیلم و پیدا کردن اهنگ با متن ترانه است. در ادامه قابلیت‌های ربات و همچنین آیدی آن را هم قرار دادیم.

امکانات ربات جستجوی آهنگ

  • 🎵 پیدا کردن موزیک با نام آهنگ یا هنرمند
  • 🔤 پیدا کردن موزیک با قسمتی از متن آهنگ
  • 🎙 جستجو با پیام صوتی
  • 📹 جسجو با قسمتی از موزیک روی ویدیو
  • 🔊 جستجو با ضبط صدای قسمتی از موسیقی
  • 🎥 جستجو با پیام ویدیویی
  • 🔗 جستجو با ویدیو از اینستاگرام، تیک توک، یوتیوب و سایت های دیگر

کافیه ربات و از دکمه زیر استارت کنید و سپس اهنگ یا صدا یا کلیپ یا متن ترانه و هرچی که میخواهید و برایش ارسال کنید. کمتر از 30 ثانیه بهتون فایل موسیقی و بصورت mp3 میده که میتوانید دانلود کنید. کار با ربات مثل آب خوردن هست و نیاز به آموزش خاصی ندارد.

يافتن آهنگ از روی کلیپ در اینستاگرام و تیک تاک و یوتیوب

توی اینستاگرام یا یوتیوب یا هرجایی یک کلیپ دیدید که روش آهنگ هست و دلتون میخواد بدونید اون اهنگ از کیه و یا بصورت کامل دانلودش کنید. اینجا فقط کافیه که لینک کلیپ و کپی کنید و به ربات بدید و کمتر از چند ثانیه براتون اون موسیقی و پیدا میکنه و براتون میفرسته!!

چنانچه هنگام ارسال لینک اينستاكرام با خطای «دريافت رسانه از منبع ممكن نيست» مواجه شديد فقط كافيست که با استفاده از ترفند افزودن dd به لينك اینستاگرام ویا از طریق یک اینستا دانلودر، ويدیویی كه قصد شناسایی موزيک آنرا
داريد را دانلود و ويديو را بجاى لينک براى ربات ارسال كنيد. هرچند که خود اینستاگرام هم گزینه دانلود و به ریلزهاش اضافه کرده است.

جستجو بر اساس متن ترانه

مثلا جایی یک موسیقی شنیدید و نام خواننده یا اهنگ و اصلا نمیدونید ولی قسمتی از متن ترانه و بلدید، خب کافیه قسمتی و که بلدید و تایپ کنید و برای ربات ارسال کنید به طور مثال جمله “دلشوره نگیری یه وقت نفس نفس کنارتم…” را كه متعلق به اثر دلشوره از آرون افشار هست رو تایپ كنيد، ربات آن سریع جستجو میکنه و اهنگهایی که توش این شعر بکار رفته میاره که می‌توانید دانلودش کنید.

چرا بعضی آهنگ‌ها شناسایی نمیشه؟!

اگه یک لینک یا قسمتی از هنگ و برای ربات ارسال کنید و با ارور «اهنك پیدا نشد» روبه‌رو شدید، به این دلیل است كه اون موسیقی قابل شناسایی نیست. علتش اینه که برخی موسیقی ها دستساز و ریمیکس هستند، یا دارای افکت هستند و توسط خواننده یا اهنگسازی ثبت نشده‌اند. به همین دلیل برای ربات و هوش مصنوعی غیرقابل جستجو می‌باشد.

پیمایش به بالا