ربات تبدیل ویدیو به ویدیو دایره ای (ویدئو مسیج)

ربات تبدیل ویدیو به ویدیو دایره ای

تلگرام قابلیت بسیار جالبی به نام پیام ویدیویی یا Video Message دارد. این ویدئو باید بصورت مستقیم از خود گوشی شما ضبط شود و امکان نداره که بصورت عادی فیلم‌های دیگرو در قالب ویدئو مسیج بفرستید. اما من قراره به شما یک ربات تبدیل ویدیو به ویدیو دایره ای معرفی کنم که با کمک اون بتوانید هرگونه فیلم یا کلیپ و به ویدئو مسیج تلگرام تبدیل کنید و برای دیگران ارسال کنید، حتی می‌توانید اونو سیو و ذخیره کنید.

انگیزه تبدیل کلیپ به ویدئو مسیج بیشتر برای ساخت یک فیلم فیک هست که دختر و پسر اینکارو برای شوخی یا … برای هم ارسال می‌کنند. در واقع مهم نیست شما برای چه کاری قصد تبدیل فیلم های گالری گوشی خود را دارید، مهم اینه که با این ربات دیگر نیاز به برنامه ساخت ویدیو مسیج ندارید.

امکانات دیگر ربات تبدیل ویدیو به ویدیو دایره ای

  • ساخت ویدیو دایره ای
  • تبدیل ویدیو به وویس
  • برش دادن ویدیو
  • تغییر تگ های موزیک
  • دمو گرفتن از موزيك

برای تبدیل کلیپ به ویدیو مسیج کافیه اون ویدئویی که مدنظرتون هست را برای ربات ارسال یا حتی از جای دیگه فوروارد کنید. حالا شما میتوانید نقطه شروع و پایان و به ثانیه انتخاب کنید و کمی منتظر بمانید تا کلیپ شما آماده شود

تبدیل فیلم به اهنگ

تنظیمات ویدیو مسیج تلگرام

تا زمانی که دست شما بر روی دوربین قرار دارد ویدیو ضبط میشود و زمانی که دست خود را بردارد ضبط به پایان میرد و فیلم بلافاصله در حال ارسال میشود و بستگی به سرعت اینترنت شما طی مدت کوتاهی ارسال خواهد شد و اگر حین ارسال ضبدر وسط را بزنید لغو میشود. چنانچه از ضبط منصرف شدید انگشت خود را بار به سمت چپ بکشید تا عملیات لغو شود.

موقعی که میخواهید بدون نگه داشتن انگشت ویدیو را ضبط کنید باید همان کار قبل یعنی نگه داشتن بر روی دوربین را انجام دهید و سپس با کشیدن انگشت خود به سمت بالا قفل حالت ضبط را فعال کنید و با اینکار دیگه نیازی نیست که انگشت را بر روی آیکون دوربین نگه دارید و عملیات ضبط ویدیو به صورت خودکار انجام می‌شود. و میتوانید بعد کامل کردن دکمه استپ قرمز رنگ را بزنید تا متوقف شود و سپس میتوانید ارسال کنید.

در حین انجام کار در سمت چپ بالای ثانیه شمار یک علامت قرار دارد که با زدن ان میتوانید بین دو دوربین دستگاه خود (عقب و جلو ) سوئیچ کنید.

اشتراک گذاری