ربات خاموش کردن خودکار گروه تلگرام (شیفت شب)

ربات خاموش کردن خودکار گروه تلگرام

مدیر یک گروه شاید نیاز به خاموش کردن خودکار گروه تلگرام در ساعات خاصی از شبانه روز داشته باشد. به کمک یک ربات قفل گروه ساعتی از شب تا صبح را خاموشی بزارید تا کسی نتواند پیام دهد.

در واقع با قفل چت به صورتی دستی و خودکار بات اجازه ارسال پیام را در زمانبندی مشخص شده نمیدهد.

تنوع این باتها زیاد هست ولی ما یکی از بهترینها را برای شما انتخاب کردیم که هم رایگان و هم امکانات خیلی زیاد دارد. به علت سرورهای قدرتمند و خارجی این بات سرعت فوق العاده ای دارد و هیچ تبلیغاتی هم ندارد.

آموزش خاموش کردن خودکار گروه و تنظیم شیفت شب

یک ربات رایگان به نام Group Help وجود دارد که اببتدا وارد آن شوید و یا آیدی GroupHelpOfficialCloneBot@ را در ذره بین تلگرامتون سرچ کنید و آن را استات نمایید

خاموش کردن خودکار گروه

بات را به گروه خود اضافه کنید و حتما اون را ادمین کنید. برای اینکار وارد گروه خود شوید و در بخش Administrators گزینه Add Administtrator را زده و آیدی بات را مانند شکل زیر بنویسید و اونو ادمین کنید. (اگه ادمین نشه نمیتونه پیامارو پاک کنه)

خاموش کردن خودکار گروه

حالا به گروه خود بروید و عبارت start/ را بزنید سپس settings/ را بزنید و مثل شکل زیر باز کردن در گفتگوی خصوصی را انتخاب نمایید.

دانلود ربات قفل گروه تلگرام

سپس این بات به شما یک پیام میدهد که در بخش ربات ضد لینک آن را توضیح دادیم، شما باید مانند شکل زیر گزینه شب را انتخاب نمایید.

ربات خاموشی گروه رایگان

حالا با منوی زیر مواجه میشوید که ابتدا روی سکوت کامل بزنید سپس تعیین زمان را بزنید و عدد اولی که ساعت خاموشی و عدد دومی ساعت آزاد شدن هست را انتخاب کنید و کار را تمام کنید

ربات قفل ساعتی گروه

از این به بعد سر ساعت مثلا 23 یک پیام به گروه میده و اعلام خاموشی میکنه و سر ساعت 7 صبح هم یه پیام میده و اعلام آزاد بودن میدهد. برای غیر فعال کردن هم مثل تصویر بالا دکمه اولی را انتخاب نمایید.

ساعاتی که گروه توسط ربات خاموش است فقط امکان ارسال پیام کاربران وجود ندارد اما امکان اد کردن و پیوستن به گروه وجود دارد.

این بات خاموش کردن خودکار گروه رایگان هست و پس از یکبار فعالسازی در همه روز خودش فعال میشود و هیچ هزینه ای برای شما نداد و میتونه محافظ سوپرگروه شما باشد.

اشتراک گذاری