ربات حل مسائل ریاضی با عکس گرفتن در تلگرام

خانه » ربات تلگرام | لیست بهترین ها 🤖 (Telegram Bot) » ربات حل مسائل ریاضی با عکس گرفتن در تلگرام
ربات حل مسائل ریاضی با عکس گرفتن

میخوام بهتون یک ربات تلگرام عالی معرفی کنم که مطمئنم خیلی دنبالش بودید، ربات حل مسائل ریاضی با عکس گرفتن که واقعا هم خفن هست. علاوه بر ریاضی، این بات با اسکن معادله قابلیت حل فوری و پاسخ به شبهات، شیمی، فیزیک و زیست شناسی را دارد. استفاده از این ابزار هوش مصنوعی کاملا رایگان بوده و نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارد.

حل صحیح مسائل ریاضی یکی از دغدغه‌های دانش اموزان و دانشجویان هست، خیلیا هستن که نیاز دارند در کمترین زمان مسائل پیچیده ریاضی و حل کنند. خوشبختانه این ربات به شما کمک می‌کنه که توسط دوربین گوشی از معادله ریاضی عکس بگیرید و ربات هم جواب حل مساله و برای شما ارسال خواهد کرد

ربات حل مسائل ریاضی با عکس گرفتن

لینک ربات حل مسائل ریاضی با عکس

شما میتوانید با گرفتن یک عکس از روی عبارت ریاضی خود، و ارسالش برای ربات Doubt Killer، آن را کاملا حل شده تحویل بگیرید.

برای حل تصویری سوال ریاضی کافیست از اون مساله فقط عکس بگیرید، مثلا نیاید از کل صفحه عکس بگیرید و برای ربات ارسال کنید، کافیست قسمتی که میخواهید و برش دهید و سپس برای ربات ارسال کنید. در کمتر از چند ثانیه حل مساله به علاوه ویدئوی توضیح روند کار هم برای شما ارسال خواهد شد.

در صورتی که ربات براتون رضایت بخش نبود، می‌توانید از سایت رسمیش یعنی Doubtnut استفاده کنید. بازم میخوایید راحتتر باشه برنامه اندروید و آیفون هم داره که ‌می‌توانید روی گوشی هوشمند خود نصب کرده و از هوش مصنوعی حل کننده سوالات ریاضی آن استفاده کنید.

پیمایش به بالا