ربات تبدیل عکس به انیمه حرفه ای با هوش مصنوعی【رایگان】

خانه » ربات تلگرام | لیست بهترین ها 🤖 (Telegram Bot) » ربات تبدیل عکس به انیمه حرفه ای با هوش مصنوعی【رایگان】
ربات تبدیل عکس به انیمه

اینجا می‌خواهم یک ربات تبدیل عکس به انیمه حرفه ای معرفی کنم که بتوانید با اون عکس های خودتان را به انیمه یا کارتون تبدیل کنید. کار با این بات‌ها پیچیده نیست و به آسانی هر عکس سلفی، چهره و منظره و … را با کمک هوش مصنوعی به انیمه تبدیل کنید.

انواع انیمه ژاپنی و حرفه ای را با این بات ها درست کنید بدون اینکه هزینه ای بپردازید. شما می‌توانید از این تصاویر برای پروفایل یا پست خود استفاده کنید یا با دیگران به اشتراک بگذارید.

ربات تبدیل عکس به انیمه Photo To Anime

کار با این ربات خیلی خیلی راحته، زیر 20 ثانیه بهتون انیمه و تحویل میده. برای شروع باید آیدی photo_anime_maker_bot و در قسمت ذره بین تلگرام خود سرچ کنید یا اینکه روش کلیک کنید تا صفحه اصلی بات براتون بیاد.

وقتی صفحه اصلی بیاد باید استارت بزنید و احتمالا ازتون میخواد تو یک یا دو کانال عضو بشید که حتما باید اینکارو انجام بدید

ربات تبدیل عکس به کارتون

حالا باید یک عکس براش بفرستید. شما می‌توانید هر عکسی را تبدیل کنید، مثل حیوانات منظره و چهره و ..

من اینجا یک عکس از تام کروز برای ربات ارسال کردم و اون هم بعد کمتر از 20 ثانیه عکس زیر و بهم تحویل داد که خب خیلی هم جذاب شده بنظرم 😍

ربات تبدیل عکس به انیمه

این ربات محدودیتی نداره و شما قادر هستید هر چه عکس بخواهید به کارتون یا انیمه تبدیل کنید و لذت ببرید. اگر عکس از چهره خودتون ارسال کنید شاید تا 4 انیمه هم براتون بسازه و تحویل بده که این از خصوصیات مهم این بات هست.

کار با این ربات شمارو معتاد میکنه، خیلی خوبه و هرعکسی بهش بدی و تبدیل میکنه بدون هیچ گونه هزینه ای و دردسری. مثلا عکس “جفری دین مورگان” یا همون نیگان سریال مردگان متحرک و دادم به ربات و انیمه زیر و بهم تحویل داد.

تبدیل عکس به انیمه ژاپنی

سایت های هوش مصنوعی و ربات‌ها روز به روز پیشرفته تر خواهد شد و قطعا در ماه های آینده بهتر از این هم خواهیم دید. ما در این بخش ربات‌ تبدیل عکس به انیمه باز هم معرفی خواهیم کرد. سایت مارو به خاطر بسپارید.

پیمایش به بالا