بهترین ربات سین زن تلگرام (ویو گیر)

خانه » ربات تلگرام | لیست بهترین ها 🤖 (Telegram Bot) » بهترین ربات سین زن تلگرام (ویو گیر)
ربات سین ساز تلگرام - ویو گیر

روش کار ربات سین جمع کن یا همون بازدید زن اینگونه است که میتوانید با استفاده از آن ویو پست های خود را بالا ببرید.

ما در این بخش بهترین ربات ویو گیر یا سین گیر را به شما معرفی میکنیم و امیدواریم از اون راضی باشید. سین جمع کن رایگان را یا میتوانید بسازید یا از ربات سین ساز تلگرام عمومی واقعی استفاده کنید.

ربات های زیادی در این پیامرسان فعال هستند که یکی از کاربردی ترین ربات ها برای مدیران کانال همون سین ساز یا ویوبگیر است.

اگر مدیر یک جنل باشید و مثلا دو هزار ممبر دارید ولی متاسفانه پست هایی که قرار میدید بسیار کم بازدید میخوره و اصلا خوشایند نیست، بخاطر همین باید کاری کنید تا سین اون ها زیاد شود و اعتباری برای چنل شما شود.

نحوه کار ربات ربات سین زن به این صورت است که شما یک پست به اون میدهید و سپس مقدار ویو را تنظیم میکنید و حالا منتظر میمونید تا درخواست شما انجام شود. ربات ویو گیر به صورت سکه ای یا در عناوین مختلف همانند شکلاتی و الماسی عمل میکند و شما طبق موجودی سکه های خود خواهید توانست ویو بگیرید.

چگونه ربات سین زن تلگرام بسازیم

برای ساخت باید یا دانش برنامه نویسی داشته باشید یا از سورس های آماده استفاده کنید. سورس ها به صورت php و بر روی هاست شخصی نصب میشود. برای تهیه هاست میتوانید در گوگل سرچ کنید که هم پولی و هم رایگان آن موجود است ولی با هزینه اندک میتوانید یکساله یک هاست با ssl بخرید تا بات ها رو روی اون سوار کنید.

البته باید ذکر کرد که نباید انتظار زیادی از ربات سین ساز تلگرام – ویو گیر داشته باشید و مثلا بخوایید یک ویو گنده ازش بگیرید پس باید بگم امکانش اصلا نیسو این ها اونقدری کاربر ندارن که بتوانند این نیاز شمارو برآورده کنند و در حد ناچیزی ویو میدهند که همون مناسب پستهای روزانه است.

دانلود سورس ربات سین ساز تلگرام بزودی …

پیمایش به بالا