ربات بازی تلگرام دونفره و گروهی و آنلاین (2 ربات رسمی)

ربات بازی تلگرام

تا حالا میدونستید که تو تلگرام میتونید انواع بازی آنلاین را دو نفره و چند نفره و یا گروهی بدون نصب هیچ برنامه ای با ربات انجام دهید؟ جالبه نه! بازی هایی مانند اطلاعات عمومی ، دوز ، منچ ، چالش ، اسم فامیل ، نقطه خط ، قارچ ، حکم ، گرگینه ، سنگ کاغذ قیچی ، ماشین و …

روش اجرای بازی دونفره و گروهی تلگرام

وارد gamebot@ شوید و پس از استارت کردن این بات روی Play with friends را بزنید و یک گفتگو را انتخاب کنید تا بازی را در اون به اشتراک بگذارید.

بازی تلگرام

در اینجا شما باید یکی از سه بازی را انتخاب کنید و میبینید که در گروه قرار میگرد و میتونید شما و دوستانتون اونو بازی کنید و رکوردهای خود را تماشا کنید.

بازی تلگرام گروهی

مثلا در بازی LumberJack مردی تبر به دست را مشاهده میکنید که باید درخت و پشت هم کوتاه کنه و جای خالی بدید که به شاخه ها برخورد نکنید. هر چی بیشتر بتوانید پیش بروید امتیاز شما بیشتر میشود

ربات GAMEE

بازی های جذاب دیگری هم وجود دارد که میتونه سرگرم کننده باشد و لحظات خوشی را برای شما رقم بزند. خوبی این بازی ها اینه هم چند نفره میشه و هم نیازی به نصب هیچ برنامه ای نیست، و از درون خود تلگرام انجام میشود.

بازی گروهی در تلگرام

برای اینکه بتوانید بصورت گروهی بازی کنید، برید در گروهی عبارت gamee@ را تایپ کنید و یک خط فاصله بزارید و دهها بازی برای شما آماده است که با کلیک روی هرکدوم میتونید انتخاب کنید تا شما و اعضا بتوانند بازی کنند. در بازی گروهی تلگرام امکان ثبت رکورد و امتیاز و رده بندی هم وجود دارد.

ربات بازی

این بازی های بر اساس HTML5 توسعه داده شده و نیاز به دریافت هیج نسخه نصبی نخواهد بود.

اشتراک گذاری