ربات شماره یاب تلگرام با آیدی عددی【دیتابیس تلگرام】

خانه » ربات تلگرام | لیست بهترین ها 🤖 (Telegram Bot) » ربات شماره یاب تلگرام با آیدی عددی【دیتابیس تلگرام】
ربات شماره یاب تلگرام

در اردیبهشت ماه 1399، یک دیتابیس برای فروش قرار گرفته که حاوی داده‌های بیش از 42 میلیون حساب کاربری تلگرام بود. این دیتابیس تلگرام حاوی 21 میلیون شماره ایرانسل، همراه اول و رایتل ایرانی هم بود که شامل یوزرنیم، ایدی عددی و … است. با این دیتابیس پیدا کردن شماره افراد دیگر کار سختی نیست.

متاسفانه اطلاعات مربوط به این 21 میلیون شماره کاربران ایرانی به ربات شماره یاب تلگرام زیادی افزوده شده و الان دست هرکی هست. اوایل نمیخواستیم این ربات و معرفی کنم، ولی الان دیگه همه به این بات دیتابیس لو رفته دسترسی دارن و ممکنه براتون دردسر درست کنند. پس ببینید ایا اطلاعات شما هم لو رفته یا خیر؟ همچنین این بات نوعی مزاحم یاب هم هست تا با کمک آن افراد کلاه برداری که قصد سواستفاده از شما را دارند و شناسایی کنید.

چگونه بفهمیم که شماره ما لو رفته؟

می‌توانید از طریق این ربات و در بخش دیتابیس تلگرام و گزینه “آیا اطلاعات من داخل دیتابیس وجود دارد؟” اقدام به بررسی وجود اطلاعات خود در این دیتابیس کنید! اگر شماره شما به اسم و فامیل خودتون باشه، پس افراد می‌توانند با کمک دیتابیس های دیگر هویت شمارو مشخص کنند. چون دیتابیس های لو رفته دیگه ای هم هست که شماره میدی و اسم تحویل میده!

از طریق بخش “دیتابیس تلگرام” قابل جستجو میباشد. ضمن اینکه امکان اینکه با توجه به همزمانی نشت داده های شکار و تلگرام امکان وجود داده های مشترک در این دو دیتابیس وجود دارد.

ربات شماره یاب تلگرام برای پیدا کردن شماره

فقط کافیست ربات را استارت کنید و به بخش مربوطه خود بروید. این ربات همون مدل ارتقا یافته با نام کیوی (که شماره میدی اسم میده رایگان) هست. از نظر اطلاعات و دیتابیس جز بهترین های حال حاضر است.

در نظر داشته باشید بخش جستجو با یوزرنیم ربات، یوزرنیم افراد را بصورت هوشمند جستجو میکند. ابتدا یوزرنیم تبدیل به ایدی عددی شده و در دیتابیس جستجو خواهد شد و در صورتی که نتیجه نداشت، خود یوزرنیم مستقیما در دیتابیس جستجو خواهد شد تا دقیق ترین نتیجه را به شما ارائه دهد.

راهنمای عمومی ربات دیتافای

  • هدف این ربات یافتن اطلاعات از کلاهبرداران اینترنتی میباشد و هرگونه سو استفاده از اطلاعات بر عهده کاربران میباشد.
  • استفاده از دیتافای در حال حاضر کاملا رایگان بوده و تمامی بخش های آن بدون نیاز به صرف سکه قابل استفاده میباشد.
  • توجه کنید بصورت دوره ای افرادی که ربات را بلاک کرده اند اطلاعات حساب کاربریشان از دیتابیس ربات حذف خواهد شد.
پیمایش به بالا