ربات شماره یاب تلگرام با آیدی عددی【دیتابیس تلگرام】

ربات شماره یاب تلگرام

در اردیبهشت ماه 1399، یک دیتابیس برای فروش قرار گرفته که حاوی داده‌های بیش از 42 میلیون حساب کاربری تلگرام بود. این دیتابیس تلگرام حاوی 21 میلیون شماره ایرانی هم بود که شامل یوزرنیم، ایدی عددی و شماره تلفن‌های همراه است.

متاسفانه اطلاعات مربوط به این 21 میلیون شماره کاربران ایرانی به ربات شماره یاب تلگرام زیادی افزوده شده و الان دست هرکی هست. اوایل نمیخواستیم این ربات و معرفی کنم، ولی الان دیگه همه به این بات دیتابیس لو رفته دسترسی دارن و ممکنه براتون دردسر درست کنند. پس ببینید ایا اطلاعات شما هم لو رفته یا خیر؟

چگونه بفهمیم که اطلاعات ما در دیتابیس هست؟

می‌توانید از طریق این ربات و در بخش دیتابیس تلگرام و گزینه “آیا اطلاعات من داخل دیتابیس وجود دارد؟” اقدام به بررسی وجود اطلاعات خود در این دیتابیس کنید! اگر شماره شما به اسم و فامیل خودتون باشه، پس افراد می‌توانند با کمک دیتابیس ها هویت شمارو مشخص کنند. چون دیتابیس های لو رفته دیگه ای هم هست که شماره میدی و اسم تحویل میده!

از طریق بخش “دیتابیس تلگرام” قابل جستجو میباشد. ضمن اینکه امکان اینکه با توجه به همزمانی نشت داده های شکار و تلگرام امکان وجود داده های مشترک در این دو دیتابیس وجود دارد.

ربات شماره یاب تلگرام

فقط کافیست ربات را استارت کنید و به بخش مربوطه خود بروید.

در نظر داشته باشید بخش جستجو با یوزرنیم ربات، یوزرنیم افراد را بصورت هوشمند جستجو میکند. ابتدا یوزرنیم تبدیل به ایدی عددی شده و در دیتابیس جستجو خواهد شد و در صورتی که نتیجه نداشت، خود یوزرنیم مستقیما در دیتابیس جستجو خواهد شد تا دقیق ترین نتیجه را به شما ارائه دهد.

پیمایش به بالا