ربات تغییر چهره تلگرام | هوش مصنوعی دیپ فیک رایگان

خانه » ربات تلگرام | لیست بهترین ها 🤖 (Telegram Bot) » ربات تغییر چهره تلگرام | هوش مصنوعی دیپ فیک رایگان
ربات تغییر چهره تلگرام، ربات هوش مصنوعی دیپ فیک رایگان

حتما دیدید که یک شخصیت تو فیلمی با چهره دیگه داره صحبت میکنه و دلتون میخواد که همچین ویدیویی بسازید. خوشبختانه یک ربات تغییر چهره تلگرام وجود داره که این کار را بصورت رایگان براتون انجام میده، به اینو نوع باتها، ربات دیپ فیک میگن که در ادامه بتون میگم چی هست و چجوری کار میکنه! با ما همراه باشید

هوش مصنوعی دیپ فیک چیست؟

دیپ‌فیک فیلم به فناوری‌هایی اطلاق می‌شود که از هوش مصنوعی برای ایجاد تصاویر و ویدئوهای تقلبی استفاده می‌کند. این تکنولوژی معمولاً با استفاده از شبکه‌های عصبی عمیق (Deep Neural Networks) و الگوریتم‌های یادگیری ماشین، قادر به تولید محتوای ویدئویی است که به نظر می‌رسد کاملاً واقعی و اصلی است، حتی اگر این محتوا در واقعیت وجود نداشته باشد.

از جمله استفاده‌های این فناوری می‌توان به ایجاد صحنه‌ها یا وقایعی که هرگز رخ نداده باشند، تغییر صورت افراد در ویدئوها، یا ایجاد محتوایی که به نظر می‌رسد واقعی باشد ولی در واقعیت وجود ندارد، اشاره کرد.

البته باید توجه داشت که استفاده از ربات دیپ‌ فیک در برخی موارد ممکن است با چالش‌ها و مسائل اخلاقی مواجه شود، زیرا این تکنولوژی می‌تواند برای ایجاد محتوای تقلبی و دروغین در اخبار، سیاست، یا حوزه‌های دیگر به کار رود.

ربات تغییر چهره تلگرام رایگان

شما میتونید با این ربات هر چهره‌ایی رو حتی چهره خودتون دیپ‌ فیک کنید و اینطوری ازش استفاده کنید. این ربات تا چند فیلم بصورت رایگان هست و میتوانید روی چند اکانت استارت کنید و استفاده کنید.

ربات دیپ فیک تلگرام رایگان

اول یک فیلم تا ده ثانیه و بهش بفرستید و بعدش هم چهره خودتون یا هرکی و میتونید بهش بدید و پس از ده دقیقه براتون اماده میکنه و میفرسته!

این ربات هم همینکارو انجام میده ولی زبانش روسی هست. حالا میتونید از مترجم استفاده کنید.

  • بعد از اینکه ربات را استارت کردید یه خوشامد میگه روی دکمه شیشه ای بزنید.
  • مرحله بعد میگه عکس مورد نظر را ارسال کنید
  • مرحله بعد سرعت پردازش رو انتخاب می کنید که گزینه سمت چپ را بزنید.
  • در مرحله بعدی میگه یک ویدیوی 20 ثانیه ای ارسال کنید یا یکی از ویدیوهای آماده را انتخاب کنید.

ساخت فیلمی با ربات دیپ فیک

این فیلم قسمتی از سریال هیولا هست که چهره مهران مدیری با دیپ فیک به شخصیت های دیگری تبدیل میشود.

سایت تشخیص ویدیو های دیپ فیک و جعلی

اخیرا عده ای با سو استفاده از تکنولوژی دیپ فیک و سایت های هوش مصنوعی، عکسای افراد رو از پیجهاشون برمیدارن و روی بازیگر های کانال های پورن میذارن.این تکنولوژی اونقدر پیشرفته است که بیننده به راحتی باورش میشه که همین شخص توی اون فیلم غیراخلاقی بازی کرده.

توصیه میکنم،اگه یه وقت تو اینستاگرام،عکس های نامناسب یا نود از دوست،فامیل یا اشناهاتون رو دیدید،هرگز قضاوت نکنید. هوش مصنوعی داره دست خرابکارها میوفته که به منظور سواستفاده و حذف لباس و پوشش هست. هرچیزی رو باور نکنید و خودتون رو برای هر اتفاقی آماده کنید.

اگر ویدئو دیپ فیک یا دیپ نود در راستای سواستفاده از شما استفاده شده هست و یا شک دارید که یک ویدئو واقعی هست یا دیپ فیک، به سایت زیر بروید. با استفاده از این سایت قادر هستید که این ویدیو ها را شناسایی کنید.

deepware.ai

پیمایش به بالا