ربات تبدیل آهنگ به ویس کم حجم در تلگرام

خانه » ربات تلگرام | لیست بهترین ها 🤖 (Telegram Bot) » ربات تبدیل آهنگ به ویس کم حجم در تلگرام
ربات تبدیل آهنگ به ویس کم حجم

عامل اصلی اینکه برخی ها میخواهد با روش تبدیل آهنگ به ویس Voice آشنا شوند کم حجم بودن ویس یا همان پیام صوتی است.

عده ای میخواهند موزیک های Mp3 موجود در گوشی خود را به صورت یک voice ارسال کنند تا هم در اینترنت دیگران صرفه جویی شود و هم با سرعت ارسال شود، همچنین برای اعضا کانال و گروه هایی که ارسال میشود هم سریعتر دانلود خواهد شد.

البته ابنکار میتواند برای برخی ها جنبه های سرگرمی هم داشته باشد. با آموزش تبدیل آهنگ به ویس Voice با ما همراه باشید.

تبدیل آهنگ به ویس های کم حجم در تلگرام بسیار آسان است و شما با ربات ویس ساز Mp3toolsbot اهنگ های پرحجم خود را به voice تبدیل کنید.

ربات تلگرام Mp3Toolsbot میتواندآهنگ Mp3 شما را به فایل OGG یا همان ویس تلگرام تبدیل کند بدون اینکه تغییر زیادی در کیفیت آن اعمال شود ولی در اصل حجم ان را به شدت کاهش میدهد.

مثلا اگه 9 مگابایت بود پس از تبدیل به 1.5 یا 2 مگابایت خواهد رسید و این میتونه برای ارسال و دریافت زمان کمتری بگیرد.

این روش تبدیل اهنگ به ویس زمانی مفیدتر است که شما میخوایین فرض کنید یک آلبوم موسیقی شامل 10 ترک را برای دوستتان بفرستید و به طور میانگین حجم این ده ترک 70 مگابایت شود و گذشته از سرعت شما و حجمی که از شما مصرف میشه این مقدار میتونه برای دوستتون که بسته کمی داره خیلی سخت باشه پس میاین با این بات تک تک و به ویس تبدیل میکنید و با حجمی نهایت 20 مگابایت ارسال میکنید. برای شما فرقی نداره و همون مقدار حجم مصرف میشه ولی برای دیگران خوبه چون با حجم پایینتری دانلود میکنند.

آموزش تبدیل آهنگ به ویس های کم حجم در تلگرام

برای شروع ربات تبدیل آهنگ به ویس Voice ابتدا Mp3Toolsbot یا همون بات ساخت ویس را با سرچ در تلگرام خود پیدا میکنیم و یا از اینجا استارت میکنیم و پس از استارت شدن بات شما باید از قسمت فایل ها آهنگ مورد نظر خود را بفرستید و صبر کنید تا کامل بارگذاری شود.

تبدیل آهنگ به ویس

مدت بارگذاری به سرعت شما و مقدار بزرگی فایل دارد پس تا پایان باید صبور باشید پس از بارگذاری کامل موزیک و پیام Downloading done باید از میان گزینه های موجود Voice Converter را انتخاب کنید سپس save/ را بزنید تا تبدیل به ویس آغاز شود.

ربات تبدیل ویس تلگرام به mp3

همانطور که در تصویر می بینید پس از مدتی ویس ما آماده شده است که میتوانیم آن را برای دیگران فوروارد کنیم.

دانلود برنامه تبدیل ویس به mp3

اگر از نسخه اصلی استفاده میکنید بجای فوروارد میتوانید ابتدا ویس را دانلود (فایل OGG ) و سپس از درون گالری موبایلتان برای گروه یا شخص مورد نظر بفرستید.

البته این بات علاوه بر قابلیت تبدیل آهنگ به ویس Voice امکاناتی دیگر هم نظیر Tag Editor ، MP3 Cutter ، Album Art را دارد که از آن ها برای تغییر اسم آلبوم و نام خواننده و هم چنین برش موزیک را دارد که با کمی حوصله میتوانید از ان ها استفاده کنید.

ToolKit یکی دیگه از ربات تبدیل آهنگ به ویس Voice هست که زبان فارسی هم پشتیبانی میکند و اگر با اموزش بالا نتوانستید از ToolKit@ استفاده کنید.

تبدیل ویس تلگرام به mp3

تمام ویس های تلگرام که در گروه ها و کانال ها به اشتراک گذاشته میشوند با پلیر های معمولی قابل پخش نیستند و فقط از درون خود تلگرام قادر به پخش آنها هستید، فرمت ویس های تلگرام به فرمت OGG است در حالی که اکثر پخش کننده ها از این نوع پشتیبانی نمیکنند.

ولی با کمک برنامه ای OGG را به MP3 تبدیل می کنید و به راحتی میتوانید آنها را مانند یک آهنگ یا موزیک با پخش کننده های گوشیتون پخش کنید. برا دانولد این برنامه کلیک کنید.

پیمایش به بالا