ربات چت جی پی تی تلگرام {ChatGPT} هوش مصنوعی رایگان

خانه » ربات تلگرام | لیست بهترین ها 🤖 (Telegram Bot) » ربات چت جی پی تی تلگرام {ChatGPT} هوش مصنوعی رایگان
ربات تلگرام چت جی پی تی

اگر با ربات های تلگرام آشنا هستید، اینو بهتون بگم که ربات چت جی پی تی هم اومده که دقیقا کارایی نسخه وب را دارد و خوبیش اینه که بدون تحریم و بدون نیاز به اکانت مجازی و ثبت نام هست. این یک ربات هوش مصنوعی برای تولید متن و عکس است. ربات ChatGPT از یادگیری ماشین و زبان انسانی برای تولید متن‌های مشابه انسان استفاده می‌کند.

حتما شما هم از گسترش روز افزون هوش مصنوعی آگاه هستید و اسم سایت هوش مصنوعی چت جی پی تی را شنیدید. ChatGPT نسخه رایگان دارد و قادر هست به اکثر سوالات شما در زمینه های مختلف پاسخ بدهد و یا معادلات پیچیده ای را براتون حل کند.

ربات چت جی پی تی تلگرام {ChatGPT }

شما نیاز به هیچی ندارید جز یک اکانت تلگرامی حتی با سیم کارت ایران که مطمئن هستم الان داریدش، پس روی لینک زیر کلیک کنید یا آیدی JWGPT3_bot@ را در قسمت ذره بین تلگرام سرچ کنید و ربات را Start کنید

وقتی که استارت کردید براتون یسری توضیحات میاره و میگه که چه قابلیت هایی داره و از چه زبان هایی پشتیبانی میکنه، خوشبختانه کاملا از زبان فارسی پشتیبانی میکنه و شما قادر هستید سوالات خود را به زبان فارسی بنویسید.

ربات چت هوش مصنوعی تلگرام

مثلا به عنوان نمونه من یک سوال از این ربات کردم و پس از زمانی تقریبا 15 ثانیه بهم پاسخ داد. هرچی سوال شما پیچیده تر باشد ممکن است تا 30 ثانیه هم طول بکشد، پس شما باید منتظر بمونید و پشت هم سوال و نفرستید.

ربات چت جی پی تی

سرعت و عکس العمل بات قابل قبول هست و همچنین اگه شما چند اکانت دارید، روی همشون اینو استارت کنید تا بتوانید سوالات بیشتری در روز بپرسید. خوبی این بات اینه که نیاز به دردسرهای ثبت نام و تحریم و اینارو نداره و همه می‌توانند از آن استفاده کنند.

لیست کامل ربات های چت جی پی تی

ChatGPT_Community
OPENAl_ChatGPT_bot
AlexCHATGPTrobot
NeuralGPT4_bot
chat_gpt_robot
SydneyAIbot
gpt3_unlim_chatbot
ChatGPT_BIAbot
GPT3_Chat_Bot
rugpt_3_bot
csd_project_bot
TurboText_bot
AIGPT4bot
GPT4Telegrambot
repostermodsapk_bot
artificerbot
NeuromateAI_bot
chatsgpts_bot
chatGPT_studentBot

امیدوارم که به شما کمک کرده باشیم، ما سعی کردیم که بهترین ربات چت جی پی تی و بهتون معرفی کرده باشیم. با اینحال اگر بات بهتری می‌شناسید به پشتیبان ما اطلاع دهید تا در این قسمت برای هموطنان عزیزمون معرفی کنیم.

ChatGPT چیست ؟

چت جی پی تی (ChatGPT) یک مدل زبانی است که توسط OpenAI توسعه داده شده است و بر اساس معماری GPT-3.5 است. این مدل توانایی پردازش و تولید متن در سطح بالا را داراست و می‌تواند به صورت تعاملی با کاربران بر روی متن ها عکس العمل نشان دهد. ChatGPT می‌تواند در مکالمات مشابه انسان‌ها شرکت کند و سوالات را پاسخ دهد، دستورات را اجرا کند، توضیحات ارائه دهد و بسیاری از کارهای دیگر را با استفاده از زبان طبیعی انجام دهد.

این مدل به طور گسترده در برنامه‌ها و سامانه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جمله پاسخگویی به سوالات کاربران در وبسایت‌ها، تولید متن اتوماتیک، ارتباط با مشتریان در صنعت خدمات، و سایر کاربردهای مرتبط با پردازش زبان طبیعی.

پیمایش به بالا